

Palju elektrit aastapäevaksMuhv kirjutas:Aeg lendab. Esimene aasta BMW elektrimobiiliga täis. Kokkuvõttes väga rahul! Läbisõit ca 14000km. Keskmine "küttekulu" 15,8kW/100km. Sellest tulenevalt on kogukuluks kütusele ca 200€. Jah - 14000km läbimiseks.![]()
Vaevanud on üksikud softikalad, enamus neist on kõrvaldatud. Üks BMW tehase poolt ka kaugteel.
Käitub väga hästi, nii kuival, märjal kui ka lumel. Kõige enam kartsin, et hoovis oleva jäise nõlvaga saab olema probleeme. Tagaveoline rullnokk on seal korduvalt tagasi veerenud. Huvitaval kombel suudab i3 seal ka mööda klaasi vaikselt ronida. Ise arvan, et elektrimootor võimaldab sujuvamat kohaltvõttu ja seetõttu saab vaiksemalt pidamisepiiril ronida.
The ZINORO 1E has a range of up to 150 kilometers (93 miles). Charging of the battery takes around 7.5 hours with a 16A wallbox. A 125 kW electric motor is mounted on the rear axle, and produces peak torque of 250 N·m (184 lb-ft). Top speed is 130 km/h (81 mph), which is electronically limited.
http://electriccarsreport.com/2013/11/b ... ver-china/ZINORO cars will be sold through their own distribution networks in China and won’t have any visible contact with BMW in their home market
Ega sa ometi isiklikust kogemusest ei räägi?Muhv kirjutas:
Siin-seal on küsitud veel kuidas need plastist ja süsinikust i3 nimelised liikumiskapslid ka liiklusturvalisuse seisukohast vaadates on. Saan väita, et väga hästi on - tühi esiosa on tõhusaks löögileevendiks ja süsinikust turvapuuri jäikus on hästi tunda. Päris korralikust jamast on võimalik kergelt kange seljaga välja tulla.