Otsin koera peremeest KEILAst

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Otsin koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas rauno110 »

14.veebr u kell 21.00 Keila selverist linna poole oleval ristmikul, mis ringteede ja tervisekeskuse juurde viib, jooksis u selline koer üle lumevalli autole ette ja lõhkus ära mu kuu aega küljes olnud uue m-sport stange. Politseisse on asi antud, igasugu linnaosakondadesse ja loomakliinikutesse ka. Kes teab, on näinud, või näeb... andke mulle teada selle koera peremehest ja teie vaev saab ka tasutud.

Rauno
tegu pole pildil oleva koeraga, aga väga sarnane-must, u hundikoera suurune ja hästi lokilise karvaga.
Pilt
Viimati muutis rauno110, 28.01.2012 15:25 07, muudetud 1 kord kokku.
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas bumps »

Sorry, kuid tekkis lihtsalt küsimus. Kui õnnestubki koera omanik leida siis kuidas Sa kavatsed tõestada, et just see koer selle mänguasja autoeest ära lõhkus?

Vabandust, lihtsalt uudishimust.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas TiitR »

Mis materjalist sul see über stange siis oli? Kui originaal, siis pidi koer ikka arvestatava laksu saama ja vb. et ka vigastada? Vigastus aitab muidugi ka kaasa koera süüdistamisel.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas rauno110 »

originaal stange ikka. Autos oli veel inimesi ja õige, sellisest paugust peaks koerale ka mingi "jälg" jääma kuhugi
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas Mürka »

Ajasid koera alla ja nüüd nõuad peremehelt kompensatsiooni katkise stange eest?

Mille alusel seda teha saab siis? On mingid paragrahvid selleks? Või kavatsed lihtsalt kandiliste sõpradega koeraomanikule külla minna?
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas rauno110 »

Mürka kirjutas:Ajasid koera alla ja nüüd nõuad peremehelt kompensatsiooni katkise stange eest?

Mille alusel seda teha saab siis? On mingid paragrahvid selleks? Või kavatsed lihtsalt kandiliste sõpradega koeraomanikule külla minna?
Ja veel kuidas nõuan
Ja paragrahvid on ka, palun!
Kandilisi sõpru pole siiani veel vajanud



KEILA LINNAVOLIKOGU MÄÄRUS 31.09.2003

KEILA LINNA KOERTE JA KASSIDE PIDAMISE EESKIRI

I. ÜLDSÄTTED
2. Eeskiri on kohustuslik täitmiseks kõigile juriidilistele ja füüsilistele isikutele, kelle
omandis või valduses (edaspidi omanik) on koer
või kass.

4.1. omanik – isik, kellele koer või kass kuulub või kes õigussuhte alusel omanikuga
vastutab viimasele kuuluva koera või kassi eest;

II. KOERTE JA KASSIDE PIDAMISE KORD

5. Koera või kassi on lubatud pidada omanikule kuuluvas või tema valduses olevas
ehitises või territooriumil nii, et oleks välditud nende lahtipääsemine ning eeldusel, et
tagatakse nende eluks vajalikud tingimused ega kahjustata teiste isikute huve.

6. Koera või kassi pidamine ei tohi häirida kaasinimeste rahu ning ohustada nende
turvalisust.

III KOERA VÕI KASSIGA AVALIKUS KOHAS VIIBIMINE

12. Koera või kassiga avalikus kohas viibimisel peab omanik tagama teiste inimeste ja
loomade ohutuse ning vältima koera või kassi lahtipääsemist.
13.Omanik peab tagama järelevalve oma kasvult või käitumise poolest ohtliku koera üle
ning sellisel koeral peab olema avalikus kohas viibimisel suukorv peas ja jalutusrihm
kaelas.


allakirjutanud R.S
linnavolikogu esimees



Äkki keegi kustutaks mõttetu jama ära ja ootaks vaid neid vastuseid, mis kuhugi viivad. aitäh!
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas Mürka »

Mu küsimused võisid mõjuda negatiivselt, kuid tegelikult tahtsin lihtsalt teada, kas sedasi on võimalik kahjutasu nõuda.
Väga kahju, et värskelt paigaldatud stange katki läks. soovin edu loomaomaniku leidmisel ja kompensatsiooni saamisel.
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas KirillD »

Ma leian, et need vihkajad peaksid vaatama praegu Raunot mitte kui koeravihkajat vms, vaid lihtsalt inimest, kes otsib süüdlast, kes tema auto ära rikkus. Ma leian, et see ei vabanda mitte mingil moel välja, et tegemist on koeraga ja selline jutt et "Issand kui õel Sa oled, hoolid ainult enda autost :S:S" on üpriski kohatu.

Koeral on omanik, omanik ei jälginud oma koera ning koera tõttu on ühel autoomanikul väga palju peavalu. Seega, ma leian et Rauno teeb kõike täiesti õigesti, sest ta siiski andis asjale ametliku käigu, mitte ei kavatse minna ukse taha raha välja peksma vms.
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas rauno110 »

Tänud Kuno´le, otsisin ise ka seda paragrahvi, aga NII kodus pole nendega ja piirdusin siis ülal väljatoodud Keila linna loomade pidamise korraga (millest iseenesest piisab vist ka?)
Aga tänud igatahes kõigile, kes asjast aru saavad ja endiselt ootan infot.
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Kasutaja avatar
Riho_A
Huviline
Postitusi: 2298
Liitunud: 02.01.2007 14:51 08
Asukoht: Ääsmäe, Tallinn, Lasna city.

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas Riho_A »

Ma tean lugu koerast kes jookseb aiast välja ja see koer elab sealsamas lähedal, ehk siis piiri tänava ja paldiski mnt ristmiku tervisekeskuse poolses nurgas, vaata äkki on sama koer, olen näinud seda koera ja peaks olema sarnane sinu kirjeldusele.
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: otsin sellise koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas rauno110 »

Riho_A kirjutas:Ma tean lugu koerast kes jookseb aiast välja ja see koer elab sealsamas lähedal, ehk siis piiri tänava ja paldiski mnt ristmiku tervisekeskuse poolses nurgas, vaata äkki on sama koer, olen näinud seda koera ja peaks olema sarnane sinu kirjeldusele.
rauno110 kirjutas:14.veebr u kell 21.00 Keila selverist linna poole oleval ristmikul, mis ringteede ja tervisekeskuse juurde viib
Kaarti järgi ongi seesama rist :lol: tänud sulle.
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Vigur
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 28.12.2010 00:51 00
Asukoht: Raplamaa

Re: Otsin koera peremeest KEILAst

Postitus Postitas Vigur »

Kas on ka selgust juhtumi lahendamisel?
95´ 740i manual
Vasta