Palun tehnilist tõlget!!!

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
HeikiAbolin
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 24.08.2009 20:57 54

Palun tehnilist tõlget!!!

Postitus Postitas HeikiAbolin »

Asi siis selles,et minu e39 aku läks õhtale ja masin seisis pea nädala maja ees. Täna panin uue aku peale, käib ja kõik vinks vonks. Aga nüüd soojendus või no kogu see puhuri süsteem ei tööta. Mõtlesin, et äkki asi kaitsmes, aga kogu see kaitsmete paber on ju saksa keeles. Et äkki keegi teab,mis nime all puhur on,kuidas seda saksa keeles tehniliselt nimetatakse? Või äkki mingit lehekülge netis, kust selliseid asju teada saaks (enne ka see tõlkimise jama olnud). Seda tehnilist tõlget ei leia ju tavalisest sõnaraamatust.

Tänud ette!
Heiki
Kasutaja avatar
mikk723
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.01.2010 19:18 43
Asukoht: Tallinn, Tondi

Re: Palun tehnilist tõlget!!!

Postitus Postitas mikk723 »

http://forums.bimmerforums.com/forum/at ... 1028207939

Soojendusega on minu taibu järgi seotud kaitsmed 20, 23 ja 76.
Aga miks sa pole viitsinud kõiki kaitsmeid üle kontrollida? Need peavad ju nagunii sul kõik terved olema. Kui viga on tõesti kaitsmes, siis oleks sul mure juba lahendatud.
Kasutaja avatar
HeikiAbolin
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 24.08.2009 20:57 54

Re: Palun tehnilist tõlget!!!

Postitus Postitas HeikiAbolin »

Vot pole aega olnud tegeleda sellega, ei saa hetkel auto juurde kah (töö töö töö) ja kui pimedas jälle saan, siis mõtlesin kiirelt konkreetsed kaitsmed üle vaadata. Ja ega ma tegelikult ei usugi, et asi kaitsmes on, lohutan ennast vaid sellega. Kardan, et tegelikult tuleb jälle üks suurem hoop eurokukru pihta. Aga tänud infi eest.


Heiki
Vasta