Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Mida see autonumber sulle täpsemalt ütleb, peale selle, et see kunagi Range Rover Sporti peal oli ma ei saa aru?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Eks Ivo pidas silmas seda, et paljud pooletoobised roolis sõidavad selliste suht silmatorkavate numbrikombinatsioonidega. See ei ole küll privaatnumber, kuid silmatorkavam ikka kui näiteks 486MBK vms (see number on lihtsalt suvaline näide ja mul pole õrna aimugi, millisele ja kelle autole see kuulub :))
Samas- mis numbrisse puutub, siis vähemalt krooni ajal maksis 3 numbrit-3 tähte- kombinatsioon, mis nö. telliti, ka 5000EEK, seega taas- tavainimene selle peale oma rulli väga ei raiskaks. Sry OT pärast :)
Kasutaja avatar
skit
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 22.04.2011 13:41 24

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas skit »

Nii need paugud tulevad ülemistel kui monomähkija esineb.
https://www.youtube.com/watch?v=vwYKWgR7y8A
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2401
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TarmoV12 »

AARE530 kirjutas:... et paljud pooletoobised roolis sõidavad selliste suht silmatorkavate numbrikombinatsioonidega.
mina, mina, mina .. :mrgreen:

krt, see on umbes samas stiilis väide, et kui juuksevärv on hele, järelikult oled peast veidi lihtne .. :lol:
V8
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Tarmo, ma ei saa aru, mille peale see "mina, mina" nüüd tuli? :roll: Selle heleda juuksevärvi kohta ütlen just vastupidi- see on just see tatud ütlus, et kõik idioodid sõidavad bemmidega, kõik bemmidega sõitjad aga pole idioodid. Muuseas, üsna palju kehtivad siinsed puudujäägid ka mujal. Suunatuli, BMW, kallid autod üleüldiselt jne. Ja veel- hea on vaadata, kui ilusa, kalli ja meeldejääva numbriga autoga ilusti sõidetakse-pargitakse :)
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas coley »

AARE530 kirjutas:Tarmo, ma ei saa aru, mille peale see "mina, mina" nüüd tuli?
Vaata mis siili auto number on! :lol:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Aaa, nüüd sain aru- pikk juhe pidavat ka juhe olema ju :D
Kuid nagu ütlesin- BMW vs idioodid- reegel kinnitab erandit, või siis vastupidi :)
Niipalju kui ma sind tean, Tarmo, siis usun, et sinu 760 liikumisstiil ei teeks häbi ka presidendi konvois liikudes :)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Eile Tallinnas käies oli jälle üks põnev juhus. Tulin mina siis Kristiine keskuse poolt üle Pärnu maantee Liivalaiale, sõidan ja ajan naisega juttu. Swedbanki ja Olümpia hotelli vahel kuskil ning minust kahele poole tekkis kaks autot, üks neist arvatavasti hõbedane 550, kuna number oli 550BMV, puust kuulikesed nööri otsas peegli küljes ripendamas- eks nad meie "jeesti njeiud" olid. Noh, OK, kõik ilus-kena, läksin paremasse ritta enne Olümpiat, kuni oli vaja Juhkentali tänavale saada, ühtäkki aga vaatan, et krt see hõbedane hakkab minu vasakult küljelt peale vajuma, loomulikult ilma suunatuleta. Vaatan siis, kaks tibinat sees, juht värvib huuli ja elu nagu lill. Andsin siis gaasi, et puhtalt pääseda. Keset Juhkentali on üks laiem koht, seal siis suruti jalg sirgu ja demonstreeriti muljetavaldavat minekut. Bussijaama juures aga arvestas ta valesti ning jäi paremasse ritta toppama, samas kui ma ühtlaselt muu liiklusega kaasa kulgedes sellest mööda tiksusin, viskasin pilgu korraks sinnapoole ka ning nagu viisakas naisterahvas ikka, "tervitati" mind keskmise sõrmega. Siis oli mul küll mõte, et mis krt neil inimestel seal viga on ja millega see ära teenitud sai, vist on ka sel puhul asi nii, et sellise bemmi ostuga (kas tema või tema rahakott) jääb ajust järgi vaid kuhi riismeid. Hämming igatahes. Äkki keegi oskab keegi mind just selliste tallinlaste hingeelu suhtes valgustada?
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7832
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas arnis »

Nojah :lol:

Loodan, et sa reg märgiga eksid, sest antud numbrit ei ole kasutusel.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Vüibolla ma tähtedega siiski suutsin eksida, kuid numbrid olid kindlasti 550, vbl olid tähed BMM, kuid vahet pole tegelt. Muidugi ma ei saa aru, mis siin naljakat oli, minu meelest oli too hetk pigem naljakas, kui kergelt mõned oma juhmust demonstreerivad. Ja ses suhtes pole vahet, mis margiga tegu on ja mis soost inimene kettas on- nii käituvad IMO vaid tolvanid.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

üldiselt on paljudel vene tsikkidel load lammaste eest ostetud ja eneseeksponeerimise tung niivõrd suur et see tulem ei ole vähemalt tallinnas kaugeltki mitte haruldane :P
´17 4Drive
strohher
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 19.11.2012 15:43 18
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas strohher »

Riivo kirjutas:üldiselt on paljudel vene tsikkidel load lammaste eest ostetud ja eneseeksponeerimise tung niivõrd suur et see tulem ei ole vähemalt tallinnas kaugeltki mitte haruldane :P
huh, hea et Pärnus eriti sellised pole !!
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Oli see irooniaga või mitte, kuid keskmise sõrmega vehkimist Pärnus tõesti pole veel kohanud. Kusjuures vähemalt minu jaoks tegi eriti labaseks olukorra see, et sõrmega vehkija oli naisterahvas.
Mis puutub veel BMW mainesse, siis tegelikult üsna paljud sümptomid, mis siin on, kattuvad sümptomitega ka mujal Põhjamaades- tõmblemised, jaburad möödasõidud, peenestamised ja eelkõige suuna mittenäitamine. Kuigi see viimane kehtib põhimõtteliselt kõikide kallimate/uuemate autode puhul.
Ja endiselt olen seda meelt, et BMW on hea auto ning ega auto mainet riku, ikka juhid ju.
Kasutaja avatar
Mürk
Huviline
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mürk »

See ikka juhis kinni ja Tallinnas juhtub seda üpris tihti. Rohkem tõesti uuemate ja uhkemate autoomanike puhul. Tundub lihtsalt vahest ,et auto müüakse mõnele mõistuse arvelt. Ja muidugi suured näpunäitajad on ikka need kes ise alati süüdi. Mulle näitas keskmist sõrme üks daamike uue mingisuguse Lexusega, kel endal veel laps ka peal, selle peale näppu, et talle signaali lasin kuna too rohelise tulega toppama jäi.
Korra mõtlesid küll et mida p***t nagu aga siis lihtsalt naersin oma ette :D Ei tasu igat debiilikut linna peal südamesse võtta ;)
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Hmm. Vastupidi paistab olema. Kas pole hoopis nii, et need daamid ja Ilusad tüdrukud näitavad näppu, lähevad eluga edasi ning unustavad need näod/juhtumid aga teie vaesekesd, keda visuaalselt koheldi, elate seda kaua ning pikalt üle ning siis katsute seda trotsist siin foorumis välja elada? Kas pole nii :?: :mrgreen:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Oijahh. Kes teada tahab, siis sel hetkel jah, kui see näitamine on, ajab harja konkreetselt punaseks, kuid kuna ma puutun piisavalt kõikvõimalike olukordadega kokku, ei jää see mind jälitama. Nagu öeldud, nii mõnelgi juhul ei saa ma aru, miks on üldse vaja vehkida sõrmega. Trotsiga- mida ma siin trotsin? Ja miks seal nii kergelt unustatakse jne- "suur" linn ikkagi ju, kus kõik on anonüümsed ja klaasi taga on kõik hirmsad tegijad :D
Ja veel- huvitav, milleks see foorum siis üldse on, kui oma arvamust avaldada ei tohi?
Ja mis neisse "daamidesse" puutub, siis minupärast mingu nad oma eluga edasi või tagasi või kuhu tahavad, ma lihtsalt ei saa sellistest aru. Ega selle peale kohapeal muud teha pole kui lihtsalt hämmeldunult pead raputada. Pagan, nägu ka meelde ei jätnud :D
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Üldise kommunikatsiooni standard olukord ongi olukord, et pooled teineteist ei mõista. Ehk siis standardist tulenevalt on see täiesti normaalne nähtus. Selleks, et kellelegi ennast arusaadavaks kommunikeerida on vaja midagi teha. See "midagi" on aga meil siin foorumis puudu või siis osaliselt puudu.
Võid kindel olla, et see daam või ilus tüdruk omab kogu sellest asjast nn oma versiooni, millest siin olijad ei tea ja seetõttu ei oska ka aidata. Sinu hämmingu allikas on mujal ja siin selle ühepoolne esitlus ei võimalda midagi hinnata ega arvata. Muidugi on foorumid lubatud ja võid ka tulevikus kõiki selliste juhtumite kirjeldusega lõbustada. Samas stiilis kirjutab see ilus tüdruk või daam oma versiooni kuskil mujal foorumis ja on samuti hämmingus, miks mehed Tallinnas autoroolis käituvad arusaamatult(?) Mõelge selle peale, mida teete või tegite, et just teiega sellised asjad juhtuvad. Miks sellised asjad ei juhtu teie sõprade ja tuttavatega? Mõelge sellele.;)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Seda, kas ja kui palju mu tuttavate-sõpradega juhtub, pole jutuks tulnud, seega ei tea.
Ning huvitaval kombel ei juhtu minuga selliseid juhtumisi mujal kui vaid Tallinnas, kus käin vaid mõne korra aastas. Mitte kusagil mujal. Ning lisaks kõigele pean end üsna korralikuks liiklejaks, seega kui ma oleks sellele bemmitibile varba peale astunud, ma siin ei kribaks, samuti pole just esimest päeva roolis ka.
Tema versioon asjast on aga üsna tõenäoliselt "bljääd, jobanõi urod" vms, et ta huuli värvides kaootiliselt liikuda ei saa.
Millest ma aga veel aru ei saa- tundub kummaline, et kõigest hoolimata peaks ikka mina end süüdi tundma :roll: Kuigi mul oli ka naine kaasas ning tema oli samamoodi hämmeldunud.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Kogenud juhina ju märkasid esimesest situatsioonist, et tüdruk ei ole sinuga võrreldud "omas elemendis", jah? Mida saab tark juht sellest järeldada?
Ilmselt nn kohalikele on sellised juhtumid igapäevased ja ollakse kohanenud. Soomlaed ütlevad "maassa maan tavalla"; inglastel " in Rome do as Romans do".
Võid olla enda meelest hea juht ja kindlasti ka seda oled aga võibolla ongi kõik selles, et tuled kohast, kus on kõik nn head juhid?;)
Kasutaja avatar
Tiit
Huviline
Postitusi: 532
Liitunud: 19.08.2008 00:35 43
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tiit »

Kas ttsys üritab näpuga vehkimist või kõrvalreast peale vajumist kuidagi õigustada või mis on sinu jutu mõte? Ei tohi nii vana masinaga uutest viiestest mööda kimada? :D
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Miks just teile peale vajutakse või kätega vehitakse? Miks siis? Mõelge, miks seda nn valitutega juhtub või kuidas selliseid olukordi eos ära hoida. Alati on 2 või liikluses enamgi osapooli. Lugege märke enda ümber näiteks rohkem. Kõiki ja igasuguseid märke - mitte ainult kellegi auto marki või kui ilus on keegi vaid hoopos olulisemaid märke, näiteks kuidas ise parem juht olla jne.
Kohanemine, õppimine, arenemine on märksõnad.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Küsin vastu- miks just Tallinnas? Ning ei ole ma ka öelnud, et mul kogu aeg juhtub- seda enam hakkab inimeste sõna otseses mõttes lollus ja oma madalalaubalisuse demonstreerimine silma.
Ma lihtsalt ei salli lollust liikluses ning just see ajendas kirjutama, mitte see, et mul "midagi kogu aeg juhtub".
Minu meelest oleks märke ja sõidurada jälgima pidanud hoopis see bemmitibi, kuna TEMA tahtis manöövrit teha, mitte mina- mina plaanisin oma teed jätkata selles reas, kus mina olin, kus siis minu viga oli?
Areneda, õppida, kohaneda- usun, et 20 aastaga on seda erinevates olukordades, kohtades ja ilmastikuoludes omajagu ka juba tehtud.
Ning üleüldse- mis paljudel eestlastel viga on, et ikka peab hunti nägema seal, kus seda pole? Täitsa kreisi värk. Aga minu poolt praegu kõik.
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Ei õigusta siinkohal "bemmitibi", kuid omast kogemusest võin öelda, et sellised juhtumid kaovad, kui igapäevaselt Tallinnas liigelda. Pärast Tallinnasse kolimist pole mul ühtegi ligilähedast olukorda olnud, varem kui korra kuus vms Tallinnasse asja oli, tuli ikka ette veidi teravamaid momente. Nagu eespool öeldud, kohanemine on märksõnaks.
Bemmitibi vb ammu ootas, et sa veidi kiirema liigutuse teeks, vb näitas isegi onetouch (3 vilksatust) suunda ja sa ei märganud seda, kuna olid "multitasking" funktsioonis ja tegelesid auto juhtimise kõrvalt ka naisega arutamisega? Või on see välistatud?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

See oli välistatud, et ma kolme vilksatust ei näinud, esiteks seetõttu, et ühe teise asjaga liigeldes ning mõningate pimedate nurkade tõttu olen õppinud selliseid "pisiasju" märkama ning eriti ettevaatlik olema. Teiseks seetõttu, et "multitaskinguga" tegeles see bemmitibi- loe: huulte värvimine, sõbrannaga patramine ja sinna juurde autoga sõitmine. Ja see mõne sõna vahetamine naisega või kellega iganes mu tähelepanu ei hajuta.
Lisaks kõigele olen arvamusel, et suuremas linnas, kui inimene tahab ümber reastuda, ei piisa sellest, et lased suunal kolm korda vilkuda ja lihtsalt tuima näoga reastud ümber.Manöövrit ei saa ju minu arvamuse kohaselt enne alustada, kui esiteks oled teisi liiklejaid piisavalt teavitanud oma plaanidest ning teiseks oled veendunud, et sul seda manöövrit teha lastakse. See on sel juhul, kui suunda näidatakse, aga teatavasti see paljude puhul eriti popp pole.
Donald
Huviline
Postitusi: 1337
Liitunud: 13.10.2010 15:36 24

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Donald »

AARE530 kirjutas:Lisaks kõigele olen arvamusel, et suuremas linnas, kui inimene tahab ümber reastuda, ei piisa sellest, et lased suunal kolm korda vilkuda ja lihtsalt tuima näoga reastud ümber.
Tallinnas küll piisab. Iseasi, kui suur on see suurem linn.
Lihtsam ja loogilisem oleks olnud gaas lahti lasta ja see tibi vahele lasta, mitte suruma hakata.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Minu meelest teeb sama välja, kui ma gaasi annan, kui teine minu kõrval on, või kuidas? Kui "kohalik" ei suuda õiget rida õigel ajal valida, kas see annab talle õiguse ülbitseda ning tõmmelda nii nagu heaks arvab? Antud olukorras oli gaasi andmine ainuõige otsus, kuna kahe auto vahe oli vaid paarkümmend sentimeetrit juba. Lihtsalt gaasipedaali lahtilaskmisel oleks arvatavasti mul esiotsa remondiks läinud, samamoodi oleks äkkpidurdusel tagaosa remont arvatavasti terendanud. Ümberreastumiseks oli ka temal aega üsna jupp aega varem.
Ning samamoodi, nagu siin mulle äkki näpuga näidatakse, peaks teistega arvestamine kehtima kõigile. Ning taaskord- mul on oma arvamus neist, kes suunda ei näita!
See vahelelaskmine- õnneks on ka Tallinnas siiski viisakaid inimesi.
Kui keegi siin arvab, et mul on midagi tallinlaste vastu, siis eksib- lollide vastu aga on küll.
Viimati muutis AARE540, 20.11.2014 19:56 35, muudetud 1 kord kokku.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ttsys »

Arenguks on rohkem vaja, kui 20 a. - rääkimata siis veel evolutsiooniks (linnas). ;) Elutempo on kõikjal erinev. Vahel, kui olen Tallinnast eemale sõitnud tekib tunne nagu elu koos tempoga on aeglustunud või seisma jäänud. :)
Tallinnas on pealegi mitmeid kohti, mis läbilaskega keerulisemad ning harva Tallinnas liiklejatele ei pruugi kõik kohe hoomatav olla. Kui tempo on samuti veel kiirele eluviisile mitte omane siis on vastuolud kiired tekkima.
Kehtib põhimõte, et kui sul ei ole kiiret ning tegeled sõitmisega võõras linnas nagu turist siis ole sõbralikum ja leebem nende suhtes, kellel kindel siht.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Ma pole Tallinnas päris turist õnneks ning minul oli siht juba Mustamäe teelt tulles paika pandud, samuti olen neist pudelikaeltest Tallinnas üsna teadlik ning ei pea Tallinnat mingiks hoomamatuks universumiks. Kuid kui teemasse tagasi tulla- sorry, aga mina ei tunne antud teemal vähemalt hetkel mingit süüd.
PS. Ma ei ole eksimatu inimene, st. kui ma ikka oleks pange pannud, siis ma seda ka tunnistaks.
Seega...las jääb.
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Heigo_K »

Üks varuosadega tegelev foorumlane näitas mõned nädalad tagasi akadeemia ja kadaka ristis ilmekalt millised on "eeskujulikud" foorumlased ja bmw omanikud. :D

Autoks shampusekarva X5
Näpuga ei näita ja nimesid ei nimeta.
Ilmselt tunneb ennast ise ka ära.
Viimati muutis Heigo_K, 20.11.2014 22:23 39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas darkie »

Mis ta siis täpsemalt tegi? Eerot ilmselt pead silmas, kui varuosad ja sellist värvi X5.
Viimati muutis darkie, 20.11.2014 22:09 07, muudetud 1 kord kokku.
Vasta