kassid

Vaba teema
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

toivoku kirjutas: sellega tuleb meelde ka kurvem lugu kus kass samamoodi ronis mootori rihma vahele ja kui auto käima pandi siis kass jäi oma peast ilma :cry:
auto tagurdas kohalt ja oli pea ja kere. et noh ma ei tea minu jaoks naljakas seepole
no koomiline sellepärast et mul nii traagiliselt see lugu ei lõppenud...vastasel juhul oleks kahju old muidugi loomast
´17 4Drive
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas siim_s »

Minul kassijälgedega probleemi ei ole - mul on hoovis koer :D
Teadagi on nüüd probleem temaga. Sellel elukal vähe võimsam "paak".
Aga ostsin Hansa Plantist koerte/kasside peletamiseks mõeldud ainet (~70.-). Seda lubatakse isegi taimede peale lasta. (haiseb küll) Rehvide peale lasta ja see peaks küll kogu auto oma toimega katma.

Proovisin toime järgi.- Pritsisin lati peale ja läksin koera nina ette. Sel hetkel tundus küll et koera häiris rohkem see latiga vehkimine. Samas hais on tugev. Küll ta aitab
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
nataly87
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 25.07.2007 13:14 25
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nataly87 »

Minul ka selline mure, et maja ees käivad öösiti kassid sooja kapoti peal peesitamas. Nüüd suvel kõnnivad niisama üle auto, aga talvel kohe magavad. Eriti kui on vihma sadanud, on kaunid porised jäljed, mis libisevad klaasi mööda alla :evil:
E36 320 Touring
madka007
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 12.06.2007 15:12 59
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas madka007 »

Ma proovisin ka mingit ainet(sõbra käest sain prooviks) Ei aidanud igatahes. Aga ma nägin kunagi kuskil reklaami, kus miski jublakas käis stange alla(töötas siis vooluga/ei tea kas patareiga või aku pealt) ning see pidi miskit ultraheli tekitama ja pidi need "elukad" ca. 10 m. kaugusel hoidma. Kas on äkki kellelgi kogemusi sellega???
Sõida ise ja lase teistel sõita. Ning pidage meeles: Pidurid on kiiruse surm......
---------------------------------------------
Vasta