Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Kas sa Canony ainult selleks võtad siin sõna, et punkt kirja saada või astusid vale jalaga voodist välja ja valad oma tigeduse esimese ettejuhtuva inimese peale välja, keda sa isegi ei tunne? Mina nii agaralt siin silte külge ei kleebiks sinu asemel...
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

ma arvan et selle honda kõrval oli veel üks auto ja see honda pressis enast teise auto ja hollow auto vahele ja pärast teise auto ära sõitmist jäigi selline pilt, võibolla jättis honda juht teise auto juhi jaoks ruumi et see sisse saaks pärast ja ise puges ka kuidagi välja. Minu arvamus
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

Kairi kirjutas:Kas sa Canony ainult selleks võtad siin sõna, et punkt kirja saada või astusid vale jalaga voodist välja ja valad oma tigeduse esimese ettejuhtuva inimese peale välja, keda sa isegi ei tunne? Mina nii agaralt siin silte külge ei kleebiks sinu asemel...


Kahjuks pean ma Teid kurvastama, sest ma ei tea, kumb jalg mul vale on. No, kus Te seda näete, et ma kellelegi silte külge kleebin, avaldasin kõigest oma arvamust!!! Nii et lugege natuke põhjalikumalt, ennem kui karjuma hakkate. Ja ei saa aru, mis punktidest Te hämate?
Kristo_V
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02.11.2007 16:19 56

Postitus Postitas Kristo_V »

ükski algaja juht ei oleks julgenudki nii lähedale oma autot teisele ajada ja vaevalt et ükski isegi laisk ajuinvaliid viitsikski enda elu raskemaks teha et ronida väiksest uksepilust välja, üeüldiselt ma võin ka miljon pilti teha kus jääb pildile mingi selline situatsioon millest keegi aru esmamuljel ei saa , pilt on üks hetk.
BMW 530 da
M:Audi A8 varuosadeks
Salucom
Huviline
Postitusi: 110
Liitunud: 10.09.2007 21:53 24
Asukoht: TARTU + Cargo/ELS

Postitus Postitas Salucom »

Kristo_V kirjutas:ükski algaja juht ei oleks julgenudki nii lähedale oma autot teisele ajada ja vaevalt et ükski isegi laisk ajuinvaliid viitsikski enda elu raskemaks teha et ronida väiksest uksepilust välja, üeüldiselt ma võin ka miljon pilti teha kus jääb pildile mingi selline situatsioon millest keegi aru esmamuljel ei saa , pilt on üks hetk.
Nõustun eelkõnelejaga. Pildi järgi kellegi süüdimõistmine on minu arust BS. Nagu terve krimi.ee lehekülg. Igasugu pildistajad peaksid oma kirge kuidagi kasulikumalt rahuldama.
Oleks vaid viitsimist, annaks enda autot parkida igale poole nii, et jääks mulje - justkui oleks ümberringi kõik ajuinvaliidid.

Ei poolda ajuinvaliidsust aga nendest pildistavatest eneserahuldajatest ma ka aru ei saa.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

ega ise ka pildistamas ei käi spetsiaalselt... lihtsalt kui autoni minnes silma jääb minu auto mbruses toimuv jobutamine ja telefon on käepärast, siis teed selle klõpsu ära... kedagi otsima või kuskile fotoka järgi minema ei hakka... vahest aga jääb laus idiootsus ette
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Tegelikult tundub olema parkimise puhul ahelreaktsiooniga , umbes nagu doominokivide kukkumisel. Panin ise kunagi tähele, et üksi olles pargid ikka parempoolsele joonele lähemale , mugavam väljuda ja oht väiksem, et naaberautole uksega kolaka paned. Aga iga sinust paremale parkiv juht üritab sama teha :lol: , lõpuks ongi joonte vahele äramahtumisega tegemist :lol: . Siin viimase pildi juures oli tõenäoliselt jah üks auto teisel pool Hondat ennem , sellest selline parkimisviis kah, aga kui tõesti oli parklas vabu kohti ,siis on ikkagi tegemist idioodiga .
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

canony kirjutas:
Kairi kirjutas:Kas sa Canony ainult selleks võtad siin sõna, et punkt kirja saada või astusid vale jalaga voodist välja ja valad oma tigeduse esimese ettejuhtuva inimese peale välja, keda sa isegi ei tunne? Mina nii agaralt siin silte külge ei kleebiks sinu asemel...


Kahjuks pean ma Teid kurvastama, sest ma ei tea, kumb jalg mul vale on. No, kus Te seda näete, et ma kellelegi silte külge kleebin, avaldasin kõigest oma arvamust!!! Nii et lugege natuke põhjalikumalt, ennem kui karjuma hakkate. Ja ei saa aru, mis punktidest Te hämate?
Ja kus väljendub et ma karjun?
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kairi ......
tee nüüd üks pärlivann, kui tahad veel paremat, otsi paar aaskäokinga, exju

targem annab järele ;)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

:D okok, pärlivanni ei ole, aga tark on alati hea olla :P
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kui teema uuesti lahti nööbiti, siis tänane kogemus , umbes 16 tühja parkimis kohta oli ja üks idioot suutis mu juhiukse kinni parkida , see on juba üle mõistuse ja see pole Eestis :roll:
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

eelmine nädalavahetus suutis keegi lasnamäel maja ees mu auto ära kriipida (tagumine bumper), signa oli kah kisama hakanud kuna andis häire kui maha võtsin. inimesed lihtsalt ei oska manööverdada ja kui otsa sõidetakse siis põgenetakse ära :mad:

mingi kuu kaks tagasi olin järve selveri parklas, lahkudes oli mu kõrval sidrun C3 või C2, omanik (naine) tuleb auto juurde, viskab oma kola autosse ja sisse istudes paneb juhi uksega minu autole paugu NING hakkab ära sõitma nagu poleks midagi juhtunud (ma olin oma autos) :shock: rebisin ukse lahti raipel ja vaatasime siis koos seda kohta kuhu uksega paugu sain, kuna oli pime siis ei olnud mõlki näha aga peale pesu ilmus välja ilusti :? :mad: järgmisele sellisele löön oma ukse tema auto sisse!
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

aise kirjutas:...sisse istudes paneb juhi uksega minu autole paugu NING hakkab ära sõitma nagu poleks midagi juhtunud...
Mul oli paar kuud tagasi Kivilinna parklas samamoodi enamvähem: tulin just poest välja, mingi perevagun parkis mu kõrval, kundepoolsel istmel istus vintis mees... tüüp tahtis vist tatistada ja lõi ukse lahti, täpselt vastu mu juhiukse liistu. A mul tundlik alarm ja löögikorral teeb sellist kiledat häält korra, tüüp ehmatas natuke ja tõmbas enda ukse kinni tagasi ja vahtis süütult ringi. Uurisin enda liistu, õnneks nagu viga midagi polnud ja suurt tragöödiat ei hakanud korraldama. Tüüp aga vahtis niisama ringi nagu midagi poleks olnud... oleks siis vabandanudki või huvi tundnud... aga ei.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ka omal nii juhtunud, teevad pärast veel süütut nägu ka, umbes et mina oleks nagu veel süüdi ka, kuigi ise istud autos, uks kinni :shock:
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Seoses sellega tuleb meelde juhtum , mis praegu järele mõeldes tundub rohkem huumori rubriiki kuuluvat :D. Aastaid tagasi, kui lääne autod hakkasid alles Eestisse jõudma, seisime vennasega isa Ziguliga parklas. Kõrval seisis mingi läänekas, marki ei mäleta enam. Tuli siis juht sinna juurde, pani oma kola sisse ja istus juhikohale, seejuures pudenesid tal kopikad taskust põrandale. Tuli siis see kuradima kott autost välja ja hakkas kopikaid korjama, samas auto uksega täiesti süüdimatult vastu meie oma kolkima, ise ukse vahel käpakil siis. Saan aru kui juhtub kerge kõks, aga see lausa kolkis korduvalt vastu, süda läks täis juba, vennas siis käratas talle, et kuule debiil, osta Ziguli endale, siis ei pea kopikaid korjama põrandalt :D. Praegu teeb see nalja, aga siis oleks see ajukääbik äärepealt kolakat saanud :D
Kasutaja avatar
Rainer_U
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 21.06.2004 12:39 07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rainer_U »

e30i 316Touring => e36 318i => e34 525 TdsA => e39 528i => e46 328iA => e46 328 Ci => e46 320d => e36 318 Tds Touring
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

http://www.erikred.net/Video000.3gp
koolist ürituselt koju tulles taksot oodates avanes lihtsalt sellinne vaatepilt. Sry kellel nokia media playerit ei ole ei viitsi lihtsalt ümber konvertida täna.
Tont seda teab kaua see asi seal enne oli käinud, igatahes politsei jõudis sinna ilmselt peale minu lahkumist, palju õnne auto omanikule selgitamise puhul

terv
erich
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Mina kannatasin eile 2 tundi balletti, et minu lapsest kasvaks normaalne inimene, mitte ajuinvaliid. Avatud mõtlemise ja laia silmaringiga.
Rullnokkadest on kahju. Neil pole vanematega ilmselt vedanud, muidu teeksid nad oma ajaga midagi targemat. Kurb.
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

erikred kirjutas:http://www.erikred.net/Video000.3gp
koolist ürituselt koju tulles taksot oodates avanes lihtsalt sellinne vaatepilt. Sry kellel nokia media playerit ei ole ei viitsi lihtsalt ümber konvertida täna.
Tont seda teab kaua see asi seal enne oli käinud, igatahes politsei jõudis sinna ilmselt peale minu lahkumist, palju õnne auto omanikule selgitamise puhul

terv
erich
Mis teema sellega oli üldse siis? Sellest videost ei saanud suurt midagi aru .....
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

normaalne inimene ei paaruta keset ööd majade vahel mingi pool tundi järjest. Seal oli ikka paar autot kah veel pargitud. Kui sa juba niimoodi küsisid siis loodan et ehk järgmine sellinne vend rihib sinu auto ära siis saad aru miks sellinne tegevus ebanormaalne on

terv
erich
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

erikred kirjutas:normaalne inimene ei paaruta keset ööd majade vahel mingi pool tundi järjest. Seal oli ikka paar autot kah veel pargitud. Kui sa juba niimoodi küsisid siis loodan et ehk järgmine sellinne vend rihib sinu auto ära siis saad aru miks sellinne tegevus ebanormaalne on

terv
erich
Kas ta rihtis siis ära kedagi? Koha valik selliseks tegevuseks oli küll halb jah ... lisaks veel öörahu ka nagu ma nüüd aru sain. Aga lihtsalt selles videos pole midagi erilist, sääraseid nokkasid on iga nurga taga viis tükki. Igal õhtul saaks mitu tundi videomaterjali. Arvasin, et siin on mingi eriline point sees, mis mul nägemata jäi .... aga ju siis ei olnud. Muidu on nagu iga-aastane meediapomm, et politsei avastas suuroperatsiooni käigus, et enamus autojuhte sõidavad kiiremini kui 50km/h ja siis on kõigil ahh ja ohh. Ei mõelnud midagi negatiivset. Pealegi sa oleks võinud talle selle video ära müüa. Raudselt oleks tahtnud jõutuupi üles panna "BMW streetrace night drift" vms.
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Sqad
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 29.08.2005 20:05 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sqad »

jajah,ballett teeb küll tõelistest eesti meestest veel tõsisemad mehed...seda enam kui nad näevad laval retuusides mehi ringi tippimas :lol:
aga mis puudutab seda nö driftimist öösel kuskil parklas siis..kes meist seda teinud ei oleks :)?kas me nüüd oleme rullnokad?
niikaua kui autodele pihta ei sõida ja muude teiste inimeste vara kahjustavate tegudega hakkama ei saa ,niikaua tehku mis tahavad..sest lumi ja libe on lõbus :) parem parkla kui tipptundidel linnavahel kurvides...
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

neeger99 kirjutas:Naljakas,ma just eile seal parkisin kõige kaugemas otsas, et vältida mõlke, aga oh ime tagasi tulles parkis mu kõrval 2 autot, kuigi ülejäänud parkla ümbrus oli tühi! Aru ma ei saa....!!
Mina parkisin ka suhteliselt kauges nurgas ja vaat' mis juhtus:


Pilt
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
IvoM
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.04.2006 21:05 27
Peamine sõiduk: BMW G20 320d Xdrive M sport 2019a.

Postitus Postitas IvoM »

on ikka tü*apead :evil:
G20 320d xdrive MSport '19
E38 725tds '96
E30 318i '88
Kasutaja avatar
mel76
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 22.10.2006 14:03 16
Asukoht: Jyväskylä

Postitus Postitas mel76 »

Luuk kirjutas:
neeger99 kirjutas:Naljakas,ma just eile seal parkisin kõige kaugemas otsas, et vältida mõlke, aga oh ime tagasi tulles parkis mu kõrval 2 autot, kuigi ülejäänud parkla ümbrus oli tühi! Aru ma ei saa....!!
Mina parkisin ka suhteliselt kauges nurgas ja vaat' mis juhtus:


Pilt
oi v...u......kellegi selle pealt kätte saaks siis kirurgidel oleks tööd....
Bmw 520 i 110kw
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Inimesest saab õige autojuht alles siis, kui ta on esimest korda ise roolis olles avariisse sattunud. Normaalne inimene õpib sellest ja hakkab alateadlikult hoolikamalt ja ettevaatlikumalt liiklema, eeldades, et teised on lollid (nagu ka mina peale peeglisse mitte-vaatamist ja möödasõidukatset).
Ja eks alati on kõik seni OK, kuni kellelgi õnnetus juhtub ja tõepoolest kellegi auto driftimise käigus ära rihitakse või veel hullem, ennast koos autoga ümber puu pakitakse.
Parem on saatust mitte narrida ja oma vägitükid teistest ohutus kauguses sooritada, pärast on pisaraid valus vaadata.

Balletti ei soovita ma teil vaatama minna :D Tõesti jube oli, aga ma ju ütlesin ka, et "kannatasin 2 tundi". Ent viieaastasele tirtsule on ballett vajalik, et temas areneks naiselikkus (sest milline tüdruk ei oleks unistanud baleriiniks olemisest?!) ja silmaring avaneks... peale materiaalsete väärtuste on elus palju muudki ja ma tahan, et mu laps seda teaks.
Minge vaadake lastekodulapsi, kes pole elus teatris ega kontserdil käinud... nende mõttemaailm on ikka hirmuäratav :? Märksõnaks on PIIRATUD. Kultuuri ei pea tarbima, aga iga inimene võiks vähemalt teada, misasi see kultuur on.

Parem oleks, kui keegi poisse balletti vaatama ei sunni.. see võib sügavalt traumeerida, ausõna. Mehed valgetes retuusides on... (ei saa öelda, et maitse asi, sest õlu on maitse asi :D).. noh ütleme nii, et ega rohkem ei taha näha :D
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Elli kirjutas:Minge vaadake lastekodulapsi, kes pole elus teatris ega kontserdil käinud... nende mõttemaailm on ikka hirmuäratav :? Märksõnaks on PIIRATUD. Kultuuri ei pea tarbima, aga iga inimene võiks vähemalt teada, misasi see kultuur on.
Ühesõnaga lastekodulastest kasvavad sinu eksperthinnangu järgi ainult vaimselt piiratud inimesed?! Viige aga regulaarselt luikede järve ja pähklipurejat vaatama, siis löövad silmad särama ja mõtted lendama. Ei mingit depressiooni ega muserdatud lapsepõlve, juhuuu!!!

See ei tee sinust ega sinu lapsest veel "kultuursemat" ja vaimselt avarat inimest kui sa sunniviisiliselt balletti vaatama lähed, nii et "kannatad 2 tundi" nagu sa ise kommeteerid. Järelikult pole sina ise balletiks valmis, rääkimata sellest õnnetust 5 aastasest, kelle jaoks laval toimuv on umbes sama huvitav ja arendav nagu rakubioloogia loengut jälgida.

Vabandan OT eest.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

Elli kirjutas:Inimesest saab...
noh elementaartne viisakus ja ettevaatlikus ei sõltu mingitest läbi elatud avariidest vms. normaalsed inimesed täitsa olemas tegelt :P
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Pole just BMW-ga seotud, kuid minuga on mõned aastat tagasi sündinud selline lugu. :shock:

osades:
Genne - mina
mutt - majanaabrist pensinär
penid - muti 3 puudlit
politse - meie maksudest elatuv riigiametnik.

pealkiri:

Ajuinvaliidist majanaaber

Oli, ilus valge ja lumine talv. Elasin ja elan siiamaani viiekordses korterelamus, 5. korrusel. Olin just oma väheste finantsidega suutnud elu sisse puhuda 1988 Mazda 626-le: värvimisest kätte saanud, mootor remonditud, üldiselt kap. remondist tulnud. Ja säras tema minu akna all, valget värvi, särasin mina õnnest...
Hakkasime looma korteriühistut ja tegime koosoleku. Kuna kuulun juhatusse, siis minu kohus oli ära mainida probleemid. Üheks probleemiks oli...koera kaka! Jah, maja juures meil selline ilus muruplats, kus lapsed mängisid. Aga meie maja mutt käis oma penidega sama platsi peal...ülejäänut juba aimate, laste riideid jne.
Ja ütlesin koosolekul, mida ma arvasin asjast. Aga mitte nimeliselt, üldises võtmes.
Hakkasin koosekult koju minema, kui ligi astus üks naabrimeestest. Ja ütles, et mutt oli paar päeva tagasi trahvi saanud, sellesama asja eest. Tore, õiglus võitis!
Hakkan mina siis järgmine hommik tööle minema, viskan pilgu valgele kaunitarile veel peale :shock: :shock: :shock: MIDA MA NÄEN :shock:
Keegi **** on terava asjaga autot kriipinud!!! JA mõnuga kohe:juhiuks, kapott. Kohe plekini välja.
Samas lumel jalajäljed..koos väikeste koerte jälgedega..ja lähevad ühte trepikotta. Haarasin telefoni ja kutsusin politsei kohale.

Tulemus: sinna korterisse pole mõtet minna, äkki viskas saapad ära, midagi ei tõesta ja muu blablabla. Selge sott siis :mad:
Ja hakkas see jama pihta! Täitsa lambist, hommikuti enna kella 06.00-i oli kraabitud pärast paari nädalat TERVE AUTO :evil: Usute või ei. Häbi oli juba sõita sellisega! Ja politsei muudkui korrutas: kui peale ei satu, pole miskit teha!!!
Sai siis öösiti kaameraga külmetetud tundide viisi, et mutt jääks peale.. Aga ei. Just nendel kordadel ta ei tulnud!! Ning kui ei filminud, oli hommikuks "külaline" käinud. Masendav.
Lõpuks orgunnisin omale aknale öise režiimiga valvekaamera. Ning üks hommikul vaadates filmi läbi (autost polnud võimalik enam aru saada, kuhu ja kas on mõni uus koht kraabitud)nägin, et kella viie paiku hommikul vilksatasid koerad, siis mutt...läks autost mööda. JA SIIS TULI TAGASI, NING MÕNUGA TÕMBAS MINGI ASJAGA ÜLE KAPOTI. Ta tuli selleks tagasi!!!
Ruttu mina salvestatud kassetiga politseisse. Vot, sain muti kätte! Vaadake!

Selle fimiga ei tõesta midagi ära. Riietusesemeid ei erista, nägu pole otseselt näha (filmisin ju ülevalt), koerad võivad olla kelle iganes...
Üldiselt olin šokis veits! Mida kuradit veel vaja! Ja läksin muti enda juurde :mad:
Piisas sellest, et ütlesin, et film on mul olemas. Ta eitas kõike, kuid rohkem pole enam kriibitud, kolm korda sülitan. Ja filmimise süsteem siiamaani alles, "laskevalmis".

Asja püänt!
Mutt arvas, et mina olin talle trahvi saamise orgunninud! Kuigi koosolekul rääkides ma ei teadnudki seda trahvi saamise värki.

Tänan tähelepanu eest!

Genne
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Krt see politsei on ise üks vaimsete invaliidide kamp selle jutu järgi- krt kõik too neile kandikul kätte ja ei tea mis veel! :evil:
Krt milleks see politsei siis üldse on, kui nad ei suuda midagi tõestada- krt sul, Genne, oli film olemas, kõik oli nagu kombes. Krt kui neilo juba kaudsed tõendid olid olemas, ajanud siis edasi.. Plätt ***** ma ütlen- just sellepärast ajab see politsei mul sita keema, et põõsas passida nad, piidrid oskavad, aga kui inimesel ABI on vaja, siis pole neid kuskil krt, parem saadavad ühe ekipaaži jälle põõsasse!
Mis **** politsei see on :evil: See ei puutunud küll minusse, kuid omal oli ISIKLIKULT minuga üks teema mõni aeg tagasi, samuti kaamerate all Statoili bensukas.. Kõik tõendid olid olemas- mina olin kannatajaks- aaaga ei sittagi :evil:
Kari piidreid seal tööl, muidu midagi nagu- OK, on ka erandeid, aga ma ütlen, Eestis olen väga väheste NORMAALSETE mentidega kokku sattunud, puha igast ülbikud ja ei tea mis veel :evil:
Suletud