Bearlock käigukangilukud

Vaba teema
Vasta
Modesto
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 20.01.2005 21:58 26
Asukoht: Tallinn

Bearlock käigukangilukud

Postitus Postitas Modesto »

Mõte on aga kuulnud sellest olen vähe, mis arvate? On keegi paigaldanud? Mis praktika näitab? On sellest siis tõepoolest abi või kuidas?
http://www.autoalarm.ee/index.php?kangilukud
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Modesto
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 20.01.2005 21:58 26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Modesto »

Ain kirjutas:LINK 1
Tänud, praktikast miskit :(
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Oluliselt mugavam kasutada kui roolilukku. Lükkad lihtsalt laks sisse ja pärast hüppab võtit keerates pulk välja.

Loodetavasti ka turvalisem, sest roolilukk ei peata teatavasti kedagi. No kui just on valida kõrval ilma roolilukuta variant, siis lähevad ilmselt vargad selle peale. Aga see, et roolilukk on mittesaetav ja jäme ja hea lukuga ja mida iganes reklaamitakse - sellest vähe abi, kui süsteemi nõrgim lüli, rool ise, on ilma suurema vaevata läbi lõigatav.

Käigukangi lukus olen selles osas pettunud natuke, et minu puhul (E34 ja 1,75m kasvu) ei käi see luku peale panemine ja maha võtmine nii lihtsalt. Pean sõitma istmega selleks edasi ja tagasi. E34 omal käib (Bearlock) lukk sisse juhi poolt ja kui iste on sellises asendis, et jalad ulatuvad pedaalideni, siis ei ole võimalik lükata pulka sisse.
Modesto
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 20.01.2005 21:58 26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Modesto »

hillarr kirjutas:Oluliselt mugavam kasutada kui roolilukku. Lükkad lihtsalt laks sisse ja pärast hüppab võtit keerates pulk välja.

Loodetavasti ka turvalisem, sest roolilukk ei peata teatavasti kedagi. No kui just on valida kõrval ilma roolilukuta variant, siis lähevad ilmselt vargad selle peale. Aga see, et roolilukk on mittesaetav ja jäme ja hea lukuga ja mida iganes reklaamitakse - sellest vähe abi, kui süsteemi nõrgim lüli, rool ise, on ilma suurema vaevata läbi lõigatav.

Käigukangi lukus olen selles osas pettunud natuke, et minu puhul (E34 ja 1,75m kasvu) ei käi see luku peale panemine ja maha võtmine nii lihtsalt. Pean sõitma istmega selleks edasi ja tagasi. E34 omal käib (Bearlock) lukk sisse juhi poolt ja kui iste on sellises asendis, et jalad ulatuvad pedaalideni, siis ei ole võimalik lükata pulka sisse.
See nüüd tõepoolest väga ebamugav, muidex igalpool piltide järgi vaadates sellist probleemi ei peaks ette tulema. Mind rohkem huvitab kui turvaline see lukk ikkagi on.
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

Turvalisust ei saa niimoodi mõõta. Kõike annab ära lõhkuda. Sõltub vaid olemasolevatest vahenditest ja ajast.

Küsimus on pigem selles, mis on levinumad võtted varastamisel. Teada ju on, et maki varastamise tõkestamiseks ei ole ühtegi võimalust, peale maki autost eemaldamist. Sa võid ju sinna kõike vargavastast panna, aga ikka lõhutakse aken ja minnakse sealtkaudu sisse. Rooliluku võid ju ükskõik kui tugeva panna, aga ikka minnakse lihtsamat teed mööda ja lõigatakse rool läbi.

Lähtuda tuleb pigem sellest, et toppida autole võimalikult palju just selliseid mittestandardseid enda tehtud ja vähemlevinud variante külge ja jääda lootma, et jäetakse sinu auto kõrvale. Leidub siiski ju väga palju absoluutselt ilma signa, luku ja immota autosid.

Fakt on see, et kui su auto tahetakse ära võtta, siis seda ka tehakse. Ja kui ei suudeta siis karistuseks kriibitakse, mõlgitakse, lõhutakse,... või tehakse hoopis midagi julma :evil:

Lukk, immo, signa ikka pigem selleks, et suvaline vend ära ei rööviks ja vähendada tõenäosust auto varastamiseks ja suurendada selle röövimiseks kuluvat aega.
Vasta