Klubisärgid vol 2.

Vaba teema
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Ceed kirjutas:no siis pole muud midagi teha kui ainult "Liikmeks" hakata ;) Muide web-il ei tööta lingid, kust saaks liitumis vormi vms kätte.
Hetkel on probleeme sellega, turvalisuse pärast on asi ära keelatud. Varsti toimub serveri väike kolimine, loodame asjad pea toimima saada. Jälgi foorumit, anname siin varsti teada ka uuesti liitumisest Tallinnas.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ceed kirjutas:no siis pole muud midagi teha kui ainult "Liikmeks" hakata ;) Muide web-il ei tööta lingid, kust saaks liitumis vormi vms kätte.
OT, aga ma loodan, et sa ei hakka nüüd ainult mingite särkide pärast klubiga liituma.
rixa
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.11.2005 10:35 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rixa »

Mina ei saa aru sellest mõttetust jahumisest siin. Kui huvi on, siis tehke oma särgid ära. Eestis küll mitte kedagi ei huvita, et sinna mingi logo peale pannakse. Mõni aeg tagasi veel kõik täikad olid selliseid asju täis.
Kui klubi ei ole huvitatud, siis milleks see mõttetu punnimine.

Siit saab muide ka osta - http://www.bmw.ee/soodus_detail.php?sid=226
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

rixa kirjutas:Mina ei saa aru sellest mõttetust jahumisest siin. Kui huvi on, siis tehke oma särgid ära. Eestis küll mitte kedagi ei huvita, et sinna mingi logo peale pannakse.
Kui keegi neid särke siin "tootma" hakkab, siis kustutame teema ära.
rixa kirjutas:Kui klubi ei ole huvitatud, siis milleks see mõttetu punnimine.
Siiamaani oleme üritanud selgitada nii klubi seisukohta kui ka eetilist ja seaduslikku seisukohta.

Loodetavasti nüüdseks ka asjad selgeks tehtud.
Kui keegi veel vajab selgitamist, siis minu e-maili konto täiesti töötab ja saab küsimusi sinna saata.
Suletud