Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Ei leevenda mitte midagi! Kunagi aastaid tagasi kujundasin ise ka mainet BMW'ga, tõmmati 0,26 promilliga rajalt maha, kirjutasin ka, et tõesti kahetsen. Trahv tuli ikka täie rauaga joobe eest! Lõpuprotokollis oli selgelt kirjas karistust raskendavad asjaolud puuduvad, kergendavad asjaolud et kahetseb. Minu jaoks ei muutnud see mitte midagi, ikka tuli trahv 9000 krooni!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Joobes rooli istumise eest ei peakski "palun vabandust" minu meelest karistust vähendama. Siis on pärast hea kalkuleerida kui palju odavam oleks taksosõit tulnud.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Olen nõus, ei vabanda välja. Aga mis vabandust saaks olla 186'ga sõitmisel? Hea tee oli, korra vajutasin ma muidu paipoiss. Ma ütlesin ka politseile, et ma muidu ei joo ja sp ei osanud ka hinnata kunas kaineks saan. Niiet patused ühesugused, seega mina arvan et see kui kahetseda see ei peaks karistust kergendama!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RaikoK »

Kiiruse ületajatest saan ma ise täitsa aru , sirge lai tee miks mitte proovida , olen ka ise patustanud , vähemalt ei proovi kusagil kesklinnas , aga nendest täispeaga sõitjatest kohe üldse aru ei saa , peab ikka debiil olema,et rooli ronid
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

RaikoK kirjutas:Kiiruse ületajatest saan ma ise täitsa aru , sirge lai tee miks mitte proovida , olen ka ise patustanud , vähemalt ei proovi kusagil kesklinnas , aga nendest täispeaga sõitjatest kohe üldse aru ei saa , peab ikka debiil olema,et rooli ronid
Mul on siuke tunne et viimane kommentaator on ise vähe debiilik! Oleks sellel autol näiteks rehv lõhkenud ja 186'ga vastassuunda lennanud siis ütled ka et a miks mitte proovida. Ja 0,26 oli vaid 0,06 promilli üle jääknähtude piiri ja siis on inimene automaatselt nii sigalakku täis et ei tee helkurpostil ega teise auto tagatuledel vahet? Tegin mis tegin, sain oma karistuse aga mendiautos sedasi ei kusenud nagu see tattnokk. Julged teha, julge tagajärgi ka nautida mitte nii, et üks moment kõva isane pedaalile pähe andma ja järgmine moment oleks justkui munadest ilma jäänd et sedasi halises nagu eit! :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Õige jutt anti :cool:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Iga noormees tahab ju proovida kui palju ikka auto välja läheb, see on selline huvi nagu umbes väiksena keele kuskile metalli vasta toppimine :mrgreen: Et peab lihtsalt teadma
karmo
Huviline
Postitusi: 1358
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas karmo »

Paraku neid kohti,kus nii öelda proovida,et palju auto välja jookseb on Eestis suhteliselt vähe (Raadi,Kiltsi,niivõrd-kuivõrd Rutja) see muidugi ei tähenda,et tavaliikluses peaks pedaali põhja vajutama...

Ei propageeri kiiruseületamist eelneva tekstiga!
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jõmmu4 »

Ja ärge unustage,et poisiraisk ei olnud autos üksinda.Papa peaks sellisele veel vitsa andma.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

eks see rohkem sõprade ees poosetamine old...
´17 4Drive
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

http://www.vastasseis.ee/kysimused/voti ... -voi-bmw/b" onclick="window.open(this.href);return false; seda vaadates tundub enamus BMW-st vaimustuses olema. :cool:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

keegi üritab jälle teisele krae vahele lasta...see audi vs bmw on sama jura juba kui lamell vs nael ja brünett vs blondiin...võiks üle saada juba mõni..
´17 4Drive
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas TambetB »

Üle pole siin millestki saada. Hea kui aegajalt selliseid arvamusi inimestelt "ikka ja jälle" küsitakse.
Viimati muutis TambetB, 02.04.2012 19:59 50, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Edgar »

Nõustun Riivoga.
Kasutaja avatar
tyler
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 16.12.2006 19:45 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tyler »

olen ise karsklane (ei tarbi alkoholi üldse, eelistan muid kergemaid mõnuaineid) aga minu meelest on, siin, iidses alkoholi tarbimise kultuuris küll ülimalt nõme ja silmakirjalik 0.00 väänata. ENAMIKES riikides, kus oli moslemiusk domineeriv ja alkohol on vabalt saadaval on ikka mingi 0.5 vms ikka lubatud, neist mõnedes ka 0.8 (California tuleb meelde näiteks, ma usun, et Hispaanias on ka midagi taolist).
kordan veel, et ise ei tarbi alkoholi absoluutselt, aga kui inimene tarbib näiteks rahusteid igapäevaselt (bensodiasepiinid, tuntumad näiteks xanax (alprasolaam), rivotril (klonasepaam), valium (diasepaam), dormicum (midasolaam) , siis on tal täpselt sama joove, mis inimesel, kes on alkoholi tarbinud kuna mõlemad ainegrupid mõjuvad samale retseptorile ajus. joove oleneb siis loomulikult, kui palju mingit bensot tarbitud on. näiteks 2-3mg xanaxit inimesele, kes seda muidu igapäevaselt ei tarbi on kindlasti võrdne normaalse joobega. ta küll ei haise vastikult, võibolla räägib selgemalt kui samal tasemel joobes olev isik, aga reaktsiooniaeg ja kõik muu on täpselt samamoodi häiritud. jah, on küll selles lehes mis ravimiga kaasa tuleb kirjas, et ei tohi toimetada rasket masinavärki vms aga ma usun, et keegi ei jäta oma autot sõitma, kui ta rahusteid tarbib. kas siis igapäevaselt, või as-needed baasil.
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas siiim_k »

Mis mõttes vaielda selle üle kumb parem. Mõlemal omad head ja vead aga hoopis tähtsam on see millise roolis inimene ennast paremini tunneb. kellelgi on lihtsalt igav olnud ja on mingi kindla vaidluse püsti pannud, nüüd naerab lollide üle.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

tyler: need vaidlued ei l6ppe iialgi!

aga mis mainekujundja see 17 aastane poiss nüüd oli? See ju alles laps ja kujundas oma mainet s6prade ees- paraku kukkus sitasti valja ja nüüd pool eestit togab avlikult ja seljataga.

Tegelikult on siin see koht kus seaduseandja peab m6tlema konkreetselt algaja lubade puhul autole v6imsuse- kiiruse piiraja peale! kas on selleks siis tehniline abivahend v6i mitte aga alles m6ni aasta tagasi oli rida juhtumeid kus 18 aastased l6petasid oma kyynlaid s6prade ees esinedes! kui vahtralehe aeg labi ja siis pole veel ei arusaama ega m6istust siis on ehk m6tet karistada. See 17 aastane ei saa veel oma teost ise aru!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
01tuner
Huviline
Postitusi: 301
Liitunud: 11.11.2007 10:13 50

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas 01tuner »

Selle postituse eest ma saan nüüd väga peksa...

17 aastane ei saa tegevusest aru- ma ei tea, kuupeal elate või? Ilusti saab aru.
Ma konkreetset videot veel ei vaadanud, aga: "nutab ja halab, julged teha, julge vastutada"- no jopptvoimatt. Mille **** pärast sa pead seal masinas olema kõva mees, ning mitte vinguma hakkama? Selleks, et ikka rohkem trahvi saaks jah? :D Et on ikka rohkem raha Eesti Vabariigile annetada? Või proovida asja leevendada ja rääkida, kahetseda, äkki saad alla midagi enda mõistliku jutuga (NB! Vb ta siis vingus seal videos, ma ei tea, pole vaadanud veel, siis on teine lugu, siis ei saa seda hinda alla niikuinii).

Mitte et ma nüüd täis peaga sõitmise poolt ja 200-ga rallimisega inimesed peal haigelt pooldaksin...
...aga nii 1:1-le ja mustvalgelt kõike ei saa nüüd ka võtta.

EDIT: tyler-i jutt bensodest ja muudest asjadest on väga õige. Parandan ainult-mõnel juhul võivad teatud ravimid hulleminigi mõjuda kui alkohol. Pealegi on ravimilehel ainult üldiselt SOOVITUS, mitte keeld midagi juhtida.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Anti_K »

Keegi pole öelnudki, et noorsand oleks pidanud politseiautos oksi laiutama ja fa-fatama. Ise räägid, et kõike ei saa must-valgelt näha, aga kommentaaris ongi kas nutta või oksi laiutada nagu muid võimalusi polegi. Iga tegevuse juures annab väärikust säilitada. Mis kuramuse armu andmist peaks olema, kui lubatud piirkiirust ületati kahekordselt? Saaks aru, et üle oleks läinud 10-15 km/h oleks veel kuidagi saanud selgitada, et möödasõidul, et kiiremini oma suunavööndisse tagasi saaks. Kuigi ka liikluseeskiri ei luba kiirust möödasõidul ületada. Ikka uskumatut absurdi ajab mõni siin kokku! :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JannP »

Pilt
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas xtrcraz »

Minu meelest valis noormees kihutamiseks hea koha - uus sile asfalt, lai tee, hea nähtavus, eraldatud sõidusuunad. Suht parim saadaolev variant Eesti teedest. Hea ilmaga vajutaks sellises kohas isegi ja tõesti korraks(miks mõnel on raske uskuda, et ka korraks saab vajutada?). Mis siis, kui rehv oleks lõhkenud, küsite - Saksamaal kiirteel võib see ju samahästi lõhkeda ja tulemus on sama. Muidugi ei arva ma, et kogemusteta juhid peaksid sõpradele surmakutsariteks olema, aga samuti ei saa kõiki juhtumeid ühte patta panna ja must-valgete prillidega näha.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Kasutaja avatar
Martti_V
Huviline
Postitusi: 855
Liitunud: 22.10.2010 20:44 20
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martti_V »

jõmmu4 kirjutas:Ja ärge unustage,et poisiraisk ei olnud autos üksinda.Papa peaks sellisele veel vitsa andma.
Papale peaks endale kere peale andma, et sellisele lollile auto kätte andis :D
taunod
Huviline
Postitusi: 3966
Liitunud: 10.08.2007 06:54 43
Asukoht: Viljandi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas taunod »

Bmw mainele täitsa positiivne ;) : http://www.e24.ee/832936/liiklusrikkuja ... -chrysler/" onclick="window.open(this.href);return false;
2X328 '95
Ma®tin
Huviline
Postitusi: 2520
Liitunud: 05.11.2009 12:50 40

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Ma®tin »

Ei tea mis see Chrysler nüüd nii jõukate inimeste auto on. 300M-id ja sebringud ja asjad on juba väga ammu väga odavad.
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oo7 »

Minuarust ka, sõbral oli üldse mingi 1000 eurone Chrysler (mingi Stratus vms)
Kasutaja avatar
Martti_V
Huviline
Postitusi: 855
Liitunud: 22.10.2010 20:44 20
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Martti_V »

Ma ei mäleta, kuna ma viimati liikluses Chryslerit nägin :D Peab rohkem silmad lahti hoidma.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Henri. »

Martti, pead Tallinna mõneks päevaks tulema siis; siin ei möödu päevagi kui hõbedast/musta 300C-d ei näe. [/OT]
mustkast
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 13.08.2010 02:11 07
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas mustkast »

Volvo on tabelis küll õiglase koha leidnud - okei, noormees BMW'ga, saan aru et inimesed peavad mind rullnokaks või liiklushuligaaniks aga volvomehed panevad küll kahe käega peast kinni hoidma. Hämmastav, mis manöövreid linnas ja möödasõite maanteel nad korda suudavad saata.
Kasutaja avatar
Rops
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 25.11.2009 15:29 44
Peamine sõiduk: 320iA
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Rops »

mustkast kirjutas:Volvo on tabelis küll õiglase koha leidnud - okei, noormees BMW'ga, saan aru et inimesed peavad mind rullnokaks või liiklushuligaaniks aga volvomehed panevad küll kahe käega peast kinni hoidma. Hämmastav, mis manöövreid linnas ja möödasõite maanteel nad korda suudavad saata.
+1, olen sama asja pannud tähele. Eriti on silma jäänud XC90/70 vms juhid.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

mustkast kirjutas:...volvomehed panevad küll kahe käega peast kinni hoidma. Hämmastav, mis manöövreid linnas ja möödasõite maanteel nad korda suudavad saata.
Rops kirjutas:+1, olen sama asja pannud tähele. Eriti on silma jäänud XC90/70 vms juhid.
Lihtalt vahemärkusena, et paljudel inimestel on täpselt samasugused eelarvamused kujunenud ka BMW kohta. Ehk kui BMW omanikud lahterdavad Volvo või mis iganes margi omanikke automaatselt margi järgi kuhugile "kasti", siis enne kirumist, et miks BMW omanike peale viltu vaadatakse, võiks oma eelarvamuste kõrval ka teiste eelarvamuste olemasolu niivõrd kuivõrd tolereerida ja teadvustada.
Vasta