e38 ehk luksusautode omamise imago

Vaba teema
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Hmm,
mis naljakas autokompensatsioon see selline on :D
Makstakse ikka kr/km. Max 4kr/km ning kuni 2K kuus on maksuvaba.
Aga see selleks.


See on natuke isegi solvav tegelikult, kui sulle meeldib suur ja mugav auto ja sind sellepärast mingiks wannabe'ks kutsutakse või siis ühmatakse poolenisti kadedusest, et oi oi, sellel mehel läheb eriti hästi, et jõuab sellist riista ülal pidada ning osta jne.
Ma ei saa aru, mis see teiste asi üldse on, millise autoga sa sõidad.
Kunagi kui ma omale E36 ostsin, siis juba osad vaatasid tööl, et ohoh, ostab kohe sellise bemmi jne.

Aga eks see jõmlus(jörmlus) ole oma märgi ka sinna maha märkinud, kui pojakesed, kes tegelikult elavad ema-isaga koos, makse ei maksa ja söögiraha ei oma, ostavad viimase raha (vanemate raha?) eest omale e38, S mersu, A8 vms auto ning siis need täiesti rihmaks ajavad. Jeeli jeeli saavad 5L bensuraha kokku.

Ei tea mis siis veel oleks, kui omale kurvasilmse peaks ostma, vaatavad et puha rikkur?!
530d
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

paljud inimesed paraku mõtlevad jah, et kui sul on näiteks 60K auto ostuks, siis on õigem osta 98 aasta Opel Vectra kui 94 aasta e36. ja kui ostad suurema kui 1,8 liitrise mootori, siis on asi puhta hull. see on ka põhjuseks, miks ma kindlasti ei taha meie auto tagumikule mudeli tähist.

mul vist ülemused ei teagi, et nendest kõikidest võimsama mootoriga autoga sõidan. ja pole neil vaja seda teada ka. e34 pole peale vaadates eriline iludus ka, nii, et vast ei kriibi ma selle autoga kellegi hinge :D. aga ma pakun, et kui e38-ga tööl hakkaks käima, siis nad mõtleks küll, et maksavad mulle liiga palju vist.

mulle on ikka aeg-ajalt vihjatud, et naisterahvale sobiks tegelikult üldsegi paremini Peugeot 206 ja kõige parem kui üldse midagi autodest ei tea ning neid ainult värvi järgi eristad :D. need on tavaliselt meesterahvad. naisterahvas tohiks ju sõita maksimaalselt 3-nda seeria bmw-ga. aga see on arusaadav, kuna mul omalgi on sõbrannasid, kes ei saa aru, miks ma nii koleda auto üle õnnelik olen ja mis vahet sel on, palju kapoti all jõudu, peaasi, et värv oleks ilus :lol:
BMW 316iA
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

ottOmar kirjutas: Viimane teema, mis minu autoga seotult organisatsioonis segaduse tekitas oli see, et võeti vastu määrus, mille kohaselt makstakse komandeeringu kütuse kulu keskmise järgi 8,5l/100'le.
Auto kulu ei koosne ainult kütuse kulust. Vähemalt pool läheb auto juppide peale. Seega kui sa lepid alla 2EEK/km, siis maksad sa peale anyway. Autoga sõites kilomeetri omahind (kütus+ auto kulumine) tuleb ikka üle 2EEK/km (rohkem sinna 3EEK/km lähedale või üle - sõltub masinast).
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ma poetaks omalt poolt vahele seda veel, et vbl tõesti Tallinnas on E38 selline auto, mille puhul vaadatakse viltu, samas- väiksemates kohtades vaadatakse ka juba kasvõi 3.0 V8 E34 puhul, et vapsee värk, sul otseühendus bensukaga we.Inimestel on vahel imelikud arusaamad, mis teha. Samas, minu põhimõte on selline, et minu jaoks on siiski oluline auto mugavus, teelpüsivus ja muidu head omadused, mitte see, mis keegi arvab. Kui see korda läheks, sõidaks ka mingise Toyota Gorillaga ringi (mitte, et see halb auto oleks, aga see lihtsalt ei paku mulle seda, mida ma hindan).Oleks ainult pappi, ostaks ka E65 760 ja üldse ei kotiks, mis keegi arvab :cool:
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

No jah. Kottima hakkab siis, kui jääd seetõttu sellest rahaallikast ilma mis võimaldas sul selle 760'e osta. :D

Võibolla peaksin jahi ostma. Sellega ei saa tööle minna :lol:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Relk kirjutas:No jah. Kottima hakkab siis, kui jääd seetõttu sellest rahaallikast ilma mis võimaldas sul selle 760'e osta. :D
Nagu ma ütlesin, kui oleks pappi... :cool: :lol:
Kasutaja avatar
xeon
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 12.03.2004 10:33 32
Asukoht: aseri
Kontakt:

Postitus Postitas xeon »

no jah..teie olete tööinimesed..ma kah lõpetasin see aasta õppimise....aga selline elu oli..et nädalavahetusel pärnus ida virumaale(buss sõidab 7 tundi)nii siis reedel hilja õhtul kodus,,laupäev kodus..töötegemine..pühapäev hommik koolitagasi!!
teisel kursusel ostsin juba e 30 ,tumeroheline metallik 1,8i
noh sain 3 kursuse algusel load....bussi rohkem ei näinud seestpoolt...ja bena peale kulus kuskilt 175-200 eeku üks ots....
pole keegi veel öelnud väljaarvates kursuse kaaslatest..et olen kyige noorem aga sõidat autoga..ei läinud paar kuud ..ja soetasin endale musta bmw e 34 2,4td automaat....
kohe plaksus jäin toetusest kooli poolt,põhjendus oli selline et kes sellise autoga 3 kursusel uhab 1000 km nädalas ei ole vaja tojetust!!!
neljanda kursuse alguses soetasin endale 324 touringu...ja rohkem kedagi midagi seestpoolt ei närinud.....aga muidu nad solvasid mind täielikult...mina ise juu tegin tööd sellejaoks..ja isa mul on taevas ,ja seda nad ei pööranud tähelepanu!!

Kahju küll aga inimesed on KADEDAT!!!ja las nad olla!!!kui ise viidsiks liikuda siis saaksid ka nemad endale luksust lubada!!!edu ikka k6igile....ja mugavust maksab:)
324td ....hea asi:) eriti touring
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

mina siin :D .
ega see suur auto on juba kord selline teema, et ainult väikest kasvu inimene sõidab suure autoga, et end suure poisina tunda jne. kunagi kui oli 730 (manuaal) siis sain keskmiseks küttekuluks tavaliselt 10-10,5l/100km kohta ja ülemus ei tahtnud ka palka maksta, kuna arvas, et sellist autot omades ja sinna kütet ostes on mul raha niigi palju. ise sõtis ford scorpioga millel õhulugeja peetis oli ja kütuse kulu tänu sellele sama mis BMW'l. seega olin ka pidevalt rahatu. imelik asja juures on siiani see, et paljud arvavad, et 7'seeria 90 aastate auto on meeletult kallim kui 5'seeria oma ja et ka jupid sinna maksavad oluliselt rohkem. kahjuks ei ole ise märganud muud vahet, kui raputamine mis 5'ndal on natuke suurem tallinnas sõites :D . ja uskuge, et ei ole vahet kas teil on E32 või E38 ikkagi olete teie alati rikkamad kui inimesed kes sõidavad 100 tuhat krooni kallima, aga väiksema autoga ja minu poolt nüüd punkt :D
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Relk kirjutas: Võibolla peaksin jahi ostma. Sellega ei saa tööle minna :lol:
Kusjuures muu maailm nii teebki. Tehakse kodu korda, ostetakse suvila, siis paat...
Kasutaja avatar
Alfonze
Huviline
Postitusi: 1496
Liitunud: 12.06.2005 12:57 24

Postitus Postitas Alfonze »

krt haige yhiskond, et sisse sulada pead kaasa noogutama k6igele pasale, muidu oled t6usik:-( n2iteks ma ei suuda kunagi kuulata raadiost tulevat musa (v.a. eri saated), samuti pole ma n2iteks jalgpallif2nn ja lisaks "oh seda 6udust" s6idan e38 bemmiga (mis on selgelt yle tavalise j6lli maitse), eks mind peaks ikka vallandama ja niikaua masseerima kui omale mingi 300k maksva tutika juustu ostaksin, oleks ju jube s22st rahas jne:-P kokkuv6ttes, mul 100% poogen ja ma ei muuda oma hobisid ja arvamusi kellegi teise arvamuse alusel.
Kasutaja avatar
bimmer099
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 28.12.2004 19:01 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas bimmer099 »

Relk kirjutas: Eks isegi vaatan mis autoga mingi tarnia ringi sõidab. Kui oli tehase ehitamine siis viiest parimast pakkujast jätsin ka ühe ainult selle pärast kõrvale, et mulle tundus tema auto ettevõtte suurusega võrreldes liiga kallis. Paratamatult jääb mulje, et ta kas (a) küsib liiga kõrget hinda või (b) maksab oma töölistele vähem kui nad väärt on. Mõlemad juhud mulle vastuvõetamatud.
Pada sõimab katelt, ütleks ma selle peale. Ise halad, et ülemused ei lase Sul e38-t osta ja siis jätad tööta mehe, kelle auto tundus Sulle liiga kallis. Võibolla see mees tegeleb veel saja asjaga ning jõuab seetõttu "kallist" autot endale lubada?
AlarM
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 06.05.2004 15:29 26

Postitus Postitas AlarM »

bimmer099 kirjutas:
Relk kirjutas: Eks isegi vaatan mis autoga mingi tarnia ringi sõidab. Kui oli tehase ehitamine siis viiest parimast pakkujast jätsin ka ühe ainult selle pärast kõrvale, et mulle tundus tema auto ettevõtte suurusega võrreldes liiga kallis. Paratamatult jääb mulje, et ta kas (a) küsib liiga kõrget hinda või (b) maksab oma töölistele vähem kui nad väärt on. Mõlemad juhud mulle vastuvõetamatud.
Pada sõimab katelt, ütleks ma selle peale. Ise halad, et ülemused ei lase Sul e38-t osta ja siis jätad tööta mehe, kelle auto tundus Sulle liiga kallis. Võibolla see mees tegeleb veel saja asjaga ning jõuab seetõttu "kallist" autot endale lubada?
Ka see kui mees saja asjaga tegeleb on piiisav põhjus ta pakkumisest välja jätta - kui tegeletakse saja asjaga, siis kas nendega ikka tegeletakse piisavalt asjalikult.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Miks te soiute? Väike mees ostab suure auto?? Ostab kui ta peab lugu mugavusest ja turvalisusest. Ja E38 ei ole kallis auto üleval pidada.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Kasutaja avatar
Alfonze
Huviline
Postitusi: 1496
Liitunud: 12.06.2005 12:57 24

Postitus Postitas Alfonze »

ei pea ennast ka v2ga v2ikeseks meheks (186 pikk ja 112kg, ning pole ka meeletu pekinaba, nimelt elust on 6 aastat tegeletud lihasmassi ehitusega) ja ostsin ikkagi e38, niiet teie teoorias on midagi m2da:-)
Kasutaja avatar
xeon
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 12.03.2004 10:33 32
Asukoht: aseri
Kontakt:

Postitus Postitas xeon »

inimene peab ostma sellis autot mida talle vajalik ja mida ta võib üleval pidada....et mina ostaks e 38 ja pärast nühiks seda lappiga ainult garazish??? never! mulle sobib diisel bmw....mis on ökonoomne ja mugav!!! ma võin osta 100000eegu auto, aga kuna mul ei ole pidavat sissetulekut ja liigun autoga ma palju siis ma valin midagi mulle sobiliku....Vyib olla aastate päras ma olen stabiilsem ja ostan endale suureauto,mis on mugavam,kallim,turvalisem!!!aga kes ostavad e38 nad pole kurjategijat....nad teavad et saavad seda üleval pidada ja nautida selle auto sõidu!!! Ja kui ma näen et inimene sõidab e 38 siis mul on respekt tema vastu ,,,sest see inimene on edukas.....ja võite vaielda...aga kui vyrrelda minu autod ja e 38 siis mina kulutan sama kilometrite läbimiseks poole vähem kui e 38!!!

ja selle väike mehe jutt ei pea paika.....väike mees ei pea sõitma ainult väikse autoga...samas ei ole maastur ainult suuremehe auto!!ma sõidaks heameelega maasturiga mis sest et ma olen 171 sm!!panen padja alla ja sõidan ;)
324td ....hea asi:) eriti touring
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

AlarM kirjutas:
bimmer099 kirjutas:
Relk kirjutas: Eks isegi vaatan mis autoga mingi tarnia ringi sõidab. Kui oli tehase ehitamine siis viiest parimast pakkujast jätsin ka ühe ainult selle pärast kõrvale, et mulle tundus tema auto ettevõtte suurusega võrreldes liiga kallis. Paratamatult jääb mulje, et ta kas (a) küsib liiga kõrget hinda või (b) maksab oma töölistele vähem kui nad väärt on. Mõlemad juhud mulle vastuvõetamatud.
Pada sõimab katelt, ütleks ma selle peale. Ise halad, et ülemused ei lase Sul e38-t osta ja siis jätad tööta mehe, kelle auto tundus Sulle liiga kallis. Võibolla see mees tegeleb veel saja asjaga ning jõuab seetõttu "kallist" autot endale lubada?
Ka see kui mees saja asjaga tegeleb on piiisav põhjus ta pakkumisest välja jätta - kui tegeletakse saja asjaga, siis kas nendega ikka tegeletakse piisavalt asjalikult.
Vot see oli mehe sõna.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Pole põhjust paanikaks, võtke asja huumoriga!

http://www.hot.ee/taksdeffy/bmw.wmv

Terv.marks :lol:
Kasutaja avatar
Joel_H
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 05.08.2003 10:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Joel_H »

Ülimalt tabav video teema kokkuvõtteks :lol:

PS! Ei midagi isiklikku kellegi vastu ...
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas tmw »

:lol: :lol: :lol: :lol:
SAAKAL
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 18.08.2004 15:50 15
Peamine sõiduk: Z4
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas SAAKAL »

Charly kirjutas:eks see oleneb "ülemustest"
Kui tegemist on selliste vindunud pässidega, siis kadedusest võivad hakata kaikaid kodarasse loopima...
Kui tegu norm inimestega, siis pigem respekteeritakse rohkem
Vaevalt et kedagi auto pärast rohkem või vähem respekteerima hakatakse! Respekti teenib inimene oma olemusega mitte autoga ! Autoga võid sa ainult pubekate eas noorukite silmis "respekti" saavutada!
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Tihti olen kuulnud kommentaare - ooo, mis auto, mis me rikastest räägime jne. Vastus lihtne: Ma olen mugav inimene ja kui mul on valida 150 000 kr eest osta omale tutikas Peso 206 või 7 a vana E38, siis valin ilmselgelt viimase. Vastatakse: aaa, mnjaa siis küll. :roll:
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

SAAKAL kirjutas:
Charly kirjutas:eks see oleneb "ülemustest"
Kui tegemist on selliste vindunud pässidega, siis kadedusest võivad hakata kaikaid kodarasse loopima...
Kui tegu norm inimestega, siis pigem respekteeritakse rohkem
Vaevalt et kedagi auto pärast rohkem või vähem respekteerima hakatakse! Respekti teenib inimene oma olemusega mitte autoga ! Autoga võid sa ainult pubekate eas noorukite silmis "respekti" saavutada!
Proovi sama positiivne olla, kui su ettevõttesse tuleksid aasia investorid ja sa läheks neile lennujaama bmw või mercedesega vastu (millegi kuni 5 aastat vana). Võetakse järgmine lennuk riigist välja ning iseloomuga pole seal midagi teha.
Kasutaja avatar
Alfonze
Huviline
Postitusi: 1496
Liitunud: 12.06.2005 12:57 24

Postitus Postitas Alfonze »

To Relk p6hiliselt:
heh, v2lisinvestoreid küll ei k6iguta mis auto on vennal, 2kki yldse renditi et suuri bosse majja tuua ja tunduda rohkem "worthy", haige paranoia sul ikka:-P

lisaks sa ka oma jutu sees mainisid et kuni 5a vana, aga jutt teemas on vanadest luksautodest ehk siis alates 5a vanadest...

kui need idiootidest v2lisinvestorid ja paranoilised bossid v2lja j2tta siis olen sinuga yhes asjas p2ri, kui ma ise tunnen ennast liialt priiskavana autos siis see auto pole minu jaoks, n2iteks tutika 760iL roolis oleks kuidagi k6he t88le minna orjapalka teenima, isiklikus edukas ettev6ttes on aga teine asi. sest mida vi**u sa teed poolteist milli maksva auto roolis kui sa saad mingise sitase 20k palka n2iteks, loogiline ka ju. Ja kui sa oled terve see teema yritanud seda selgeks teha siis oled sa 6igel teel, muidu aga soovitan: vaheta t88kohta, sa t88tad koos mingite v2ga imelike ja eelarvamustega inimestega, ja ykshetk saad nagunii kinga sest on jalas liiga korralik pyks v6i kuulad massidele mitte sobivat muusikat v6i on liiga l2ikiv k2ekell.

aga 5-10a vanas e38-s ma ei tunne et peaksin olema ettev6tte boss, seega pole see selline "in your face" ylbamine ja mind mingid alusetutele faktidele toetuvad vingujad ei koti.

ja auto hinnast r22kides on tegu naljanumbriga, enamus firmas s6idavad otse loomulikult kallima autoga, aga need on sellised et ei tahaks teada midagi...

niiet see on nagu natuke pointless teema, ylemus saab oma kaifi sellest et tema auto kallim (seega parem ju) ja ise saad nautida mugavust odavamas (seega viletsamas) autos, milles probleem, kui ei julge 2ra osta, lihtne.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Alfonze kirjutas:To Relk p6hiliselt:
heh, v2lisinvestoreid küll ei k6iguta mis auto on vennal, 2kki yldse renditi et suuri bosse majja tuua ja tunduda rohkem "worthy", haige paranoia sul ikka:-P

lisaks sa ka oma jutu sees mainisid et kuni 5a vana, aga jutt teemas on vanadest luksautodest ehk siis alates 5a vanadest...

kui need idiootidest v2lisinvestorid ja paranoilised bossid v2lja j2tta siis olen sinuga yhes asjas p2ri, kui ma ise tunnen ennast liialt priiskavana autos siis see auto pole minu jaoks, n2iteks tutika 760iL roolis oleks kuidagi k6he t88le minna orjapalka teenima, isiklikus edukas ettev6ttes on aga teine asi. sest mida vi**u sa teed poolteist milli maksva auto roolis kui sa saad mingise sitase 20k palka n2iteks, loogiline ka ju. Ja kui sa oled terve see teema yritanud seda selgeks teha siis oled sa 6igel teel, muidu aga soovitan: vaheta t88kohta, sa t88tad koos mingite v2ga imelike ja eelarvamustega inimestega, ja ykshetk saad nagunii kinga sest on jalas liiga korralik pyks v6i kuulad massidele mitte sobivat muusikat v6i on liiga l2ikiv k2ekell.

aga 5-10a vanas e38-s ma ei tunne et peaksin olema ettev6tte boss, seega pole see selline "in your face" ylbamine ja mind mingid alusetutele faktidele toetuvad vingujad ei koti.

ja auto hinnast r22kides on tegu naljanumbriga, enamus firmas s6idavad otse loomulikult kallima autoga, aga need on sellised et ei tahaks teada midagi...

niiet see on nagu natuke pointless teema, ylemus saab oma kaifi sellest et tema auto kallim (seega parem ju) ja ise saad nautida mugavust odavamas (seega viletsamas) autos, milles probleem, kui ei julge 2ra osta, lihtne.
Mitte, et asja isiklikuks ajada, kuid kui küsida tohib, siis mis tööd sa teed?
Kasutaja avatar
Alfonze
Huviline
Postitusi: 1496
Liitunud: 12.06.2005 12:57 24

Postitus Postitas Alfonze »

Relk kirjutas: Mitte, et asja isiklikuks ajada, kuid kui küsida tohib, siis mis tööd sa teed?
see ei puutu ju yldse asja, aga kui see sind 6nnelikuks teeb siis valdkond millega tegelen on IT.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Eks ta vaid niipalju puutub, et see teema on ikka tugevalt kinni ringkonnas milles liikuda.
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Postitus Postitas MairoG »

Ma ei saa aru, miks te seote oma auto oma töökohaga, neid kohti on ju tuhandeid ja tuhandeid kus te käite oma autoga veel peale tööd, et räägite siin et 7XX-7XX ja nii edasi luksusmasinatega käite tööl. Auto ostate ju lõppude lõpuks iseendale ja muudeks käikudeks ja mitte aint tööl käiguks. Töökoht moodustab ju ainult mõne vägaväikses protsendi milleks autot kasutate. Autoga käite ju mujal ka pealetöökoha. Kas teie ei käigi siis autoga poes, teise linnas või kus iganes. Mina igatahes ei ostnud oma autot selle eesmärgiga et tööl käija. Ja kui teie ülemusele ei meeldi auto millega tööl käite siis saatke ta sinna samusesse, sest see pole küll nüüd üldsegi tema asi millega te töölkäite. Aga see on tema asi kuidas te tööd teete ja mis kellast tööle ilmute ja lahkute, vot see on juba tema asi ja mitte miski muu.

Paluks mind mitte kohe surnuks pilduda aga eelnev jutt on ju tegelt sula tõsi või mis :mad:
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Teeks siinkohal väikese üldistuse eelnevast. Põkkuvad kaks maailmavaadet - need kes "käivad tööl" ja kellel on "ülemus" ning need, kes on ise ülemused ja peavad oma sajale alluvale töö muretsema / firmasse sisse tooma. Sõltuvalt muidugi valdkonnast, aga viimaste elu on vist pisut kibedam ning valikuid peab hoolsamini kaaluma.
Moraal - ärge igatsege olla "ülemus". :roll:
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Alfonze kirjutas:To Relk p6hiliselt:
heh, v2lisinvestoreid küll ei k6iguta mis auto on vennal, 2kki yldse renditi et suuri bosse majja tuua ja tunduda rohkem "worthy", haige paranoia sul ikka:-P

lisaks sa ka oma jutu sees mainisid et kuni 5a vana, aga jutt teemas on vanadest luksautodest ehk siis alates 5a vanadest...

kui need idiootidest v2lisinvestorid ja paranoilised bossid v2lja j2tta siis olen sinuga yhes asjas p2ri, kui ma ise tunnen ennast liialt priiskavana autos siis see auto pole minu jaoks, n2iteks tutika 760iL roolis oleks kuidagi k6he t88le minna orjapalka teenima, isiklikus edukas ettev6ttes on aga teine asi. sest mida vi**u sa teed poolteist milli maksva auto roolis kui sa saad mingise sitase 20k palka n2iteks, loogiline ka ju. Ja kui sa oled terve see teema yritanud seda selgeks teha siis oled sa 6igel teel, muidu aga soovitan: vaheta t88kohta, sa t88tad koos mingite v2ga imelike ja eelarvamustega inimestega, ja ykshetk saad nagunii kinga sest on jalas liiga korralik pyks v6i kuulad massidele mitte sobivat muusikat v6i on liiga l2ikiv k2ekell.

aga 5-10a vanas e38-s ma ei tunne et peaksin olema ettev6tte boss, seega pole see selline "in your face" ylbamine ja mind mingid alusetutele faktidele toetuvad vingujad ei koti.

ja auto hinnast r22kides on tegu naljanumbriga, enamus firmas s6idavad otse loomulikult kallima autoga, aga need on sellised et ei tahaks teada midagi...

niiet see on nagu natuke pointless teema, ylemus saab oma kaifi sellest et tema auto kallim (seega parem ju) ja ise saad nautida mugavust odavamas (seega viletsamas) autos, milles probleem, kui ei julge 2ra osta, lihtne.
Sorry OT pärast, aga enne kirjutamist võiks mõningate foorumi reeglitega tutvuda, näiteks nendega siin: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... mi+reeglid

Pea hakkab sellise teksti lugemisest valutama...
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

kumba valiksid sina?

Pilt

3,3 V6 GLS AAC ESP 5 AT 380 000 EEK
Või
Pilt
350 000 EEK

Kas ma olen ainuke loll kes BMW valiks?

Ja ma ei alahinda korea autot.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
Vasta