"Parkimiskultuur".

Vaba teema
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

võta väheke palderjani, tee hüperventilatsiooni vältimiseks lehvikuga näonahale tuult ning siis jutusta pärismaalastele, kuidas rootsis asjad käivad, ei oska midagi muud soovitada :roll:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas AARE540 »

Esiteks- arvasingi, et just sina midagi "tarka" selle peale ütled-. järjekordselt ei saa ma aru, miks JUST SINA end taaskord puudutatuna tunned :D

Teiseks- rääkisin sellest, et koju tulles tahaks siin vaikust ja rahu, ma ei saa aru, mis see Rootsi siia puutub?
Kui keegi just teada tahab, siis seal ma sellise asjaga kokku ei puutu- esiteks seetõttu, et ma seal sõiduautoga ei liigu ja teiseks seal sellist autode peksmist ei ole ka.

Kolmandaks- ma ei saa aru, miks ma peaks rahulikult pealt vaatama, kuidas minu ja mu pere vara võõraste tolvanite poolt hävitatakse- kui ma tulen peale nelja nädalat koju pere juurde puhkama, siis ju tahaks ka puhata kõigest jamast, mitte hakata vaatama, kuidas "kallid kaasmaalased" teiste vara suhtes käituvad, või kuidas?

Neljandaks- ega ka sinu sõnavõtud siin teab mis sõbralikud pole (see oli su jutu peale palderjani kohta) :roll:
Viiendaks- ma rääkisin üleüldse parkimiskultuurist või õigemini selle puudumisest ning sellest, et see muutub aina hullemaks ning minu või kelle iganes termoregulatsioon vms pole siiski teemaks. Samas olen kindel, et sellistes olukordades ei suuda keegi rahulikuks jääda, iseasi kui teravalt keegi sellele reageerib.

Kuuendaks- kuidas keegi sellest kõigest aru saab või mille välja nopib- igaühe oma asi.

Lõppeks- on nii mõnigi siin kirjutanud- nii ka mina- olgu mis tahes auto või muu asi mu auto kõrval: ei lõhu mina teiste autosid ning sama eeldaks ka teistelt, olen ka mina oma põhimõtted siin välja toonud ning sinna ei kuulu lihtsalt heast peast vihastamine, erinevalt sinu arvamusest.

Nüüd teemasse tagasi. Over and out.
Viimati muutis AARE540, 15.10.2013 20:50 40, muudetud 1 kord kokku.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

cool story bro

ps igapäevaliikurile on "soodoma ja komorra pealinnas" tekkinud kahe aastaga üks õrn kriim uksele, mõlke ei ole leidnud ühtegi. pargin alati poeustelähedasest puntratantsust võimalikult kaugele samas. äkki ei ole agraarpiirkondade inimesed veel hobuvankrilt plekk-ratsusse istumise eripärasid korrektselt tajunud?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas AARE540 »

Mis piirkonnad need agraarpiirkonnad sinu meelest on, tahaks päris teada? Selle põhjal võiks lausa arvata, et meie kallis pealinnas on neid "hobuvankrimehi" veel kõige rohkem, seda nii parklates kui ka liikluses- kas sa elad Tallinnas või mitte- ei meenu ja ei huvita ka, kuid neid va põllamehi on minu meelest meie üliarenenud pealinnas enim, rohkem kui mujal. Kui sa veel ikka aru ei saanud- mitte mina ei tee teiste autodele mõlke- kriipse, vaid neid tehakse minu pere autole! Plekkratsusse istumise eripärasid võid selgitada neile, kes ei suuda sõiduautot normaalselt kasutada. Kusjuures ka mina kaubakeskuste uste lähedale ei pargi. Ikka peab nokkima?
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

et siis halvad kaaskodanikud rikuvad su autot. **** lugu. kaua kurdad?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas AARE540 »

Niikaua, kuni mõnele õnnestub kupli alla toimetada- ükskõik kuidas, et see on vale. Kusjuures huvitav on see, et parkimine kui selline polegi vähemalt siin vast kõige hullem, kuid just see paganama ükskõiksus teiste vara vastu ajab pöördesse. Kui sellest nii rasker on aru saada, siis polegi mõtet rohkem selgitada. Kes vastupidist räägib, ei ole järelikult veel tagajärgi väga kogeda saanud. Ja kas ma pean selliseid kaaskodanikke heaks kutsuma või? Kas sina kutsud kaaskodanikke heaks, kui neile või nende varale halba tehakse? "Ohh, pole hullu, ikka juhtub, tee teinekord veel" :D
Jajahh.
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas S1lv3r »

Aare

Pilt

Näed ju et midagi asjalikku sealt vastu ei tule :roll:
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas KristjanK »

Pancho, mida sa siin tõestada üritad? Saad ju aru, et Aare pole ainus, kelle autole need parklamõlgid tekivad ja nii mõnigi teine on sellest aktuaalse jututeema leidnud. Ehk loeb seda teemat ka mingi vend, kes tänagi kellelegi miskise parklamõlgi tekitas arvates, et ikka juhtub ja nii ongi normaalne... EI OLE! ja seetõttu on minuarust Aare pahameel täielikult õigustatud.

N4pst3r
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

ei ma ei arvagi, et probleem pole aktuaalne, aga samas arvan, et pidev nutulaul (kui teema esilehelt tahapoole vajub siis) ei aita millelegi kaasa. pean samas tunnistama, et aare postitused nii siin kui mujal on lihtsalt sellise sisuga (kui mina rootsis, kui mina oma scaniaga, kui mina norras), et mõnevõrra sarkastilist vastust lisamat jätta on raske :roll:
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas AARE540 »

Toidan siis trolli korra veel- tundub, et sinu sarkasm mõjutab su silmanägemist- loe mu eilne esimene postitus läbi (kus ma eilsele situatsioonile tählepanu pöörasin)- oli seal juttu Rootsist, Norrast või Scaniast???? Kui sa näed lauses "kodust eemal olles" lauset "meil Rootis või meil Norras" või "mina oma Scaniaga", siis sa pead küll mingi arsti juurde minema, esiteks vbl silmi kontrollima. Pidev nutulaul? Ma pole kuu aja kaupa üldse netis ja kui ma siis mõne postituse kirjutan, on see pidev nutulaul? Mida ma tegema pean, kui mulle see minu KAASMAALASTE poolt meelde tuletatakse? Käega lööma? Äkki aitab just pidev raua tagumine, ehk jõuab mõnele kohale.
Olen just sinuga vastupidist meelt- kui inimesed näevad, et mingist probleemist ei räägita, arvatakse just, et sellega ollakse leppinud.

Minu meelest oled JUST SINA see, kes kohe peab oma krdi sarkasmi kuskile pistma, ja minu postituste peale on ju eriti hea, eksole?

Või siis mõne peale, kes "mingit mõttetut E36-t" mõlkidest säästa üritab.

Sry, et jutt veits teemast mööda on läinud, kuid tõesti, sa, Casanova, võiks ka oma sarkasmi omale hoida, samamoodi, nagu sa teistele tarku soovitusi jagad.

Ja nüüd parkima.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

mnjaa,ütleme siis nii, et peale selle teema lugemist mina enam kõrvalseisvaid liikureid parkides ustega ei löö

ei tegutsenud kaasliiklejate silmarõõmude suhtes vägivaldselt ka varem, kuid olgu siis aarel ka rõõm kordaläinud kurtmisest :lol:
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas Riivo »

Tegelikult pole see mingi kurtmine, ma ei saa aru sellest õlgade kehitamisest...probleem on aj valus..alles ise avastasin ükspäev korraliku mõlgi mida mõni päev varem pestes polnud ja mis oma kuju järgi on selgelt tehtud hooletult autoust avades...see on umbes sama kui nt kaupluses järjekorras seistes iga kord kõrvalseisja käest küünarnukiga "kogemata saad" nii et sinikas järgi...ennekõike on asi põhimõttes a-la "sina rsk ei tule mõlkima seda mille alla sa pole raha kulutanud" ja vsjoo...paar korda olen demonstratiivselt tagasi teinud, kahju ka ei olnud...kui kurjalt põrnitseti siis küsisin et kas nüüd on hea olla v?...kummalgi korral ei vastatud midagi...edaspidi kui peale satun siis hakkan julmalt raha kasseerima mõlkide eemaldamiseks...ning situatsioon kus lagedale platsile parkides hiljem poest tulles avastamine et sind on kahelt poolt peaaegu karpi pargitud niiet usedki ei mahu avanema, see on vägagi tavaline...olen mõeld et teeks pilti...enne ja pärast...nii mõnigi saaks suutäie naerda kui idioot eestlane on
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas Alari. »

Ma arvan,et pacho pole lihtsalt piisavalt auto vägivalda saand,et sel teemal siin väga kommenteerida.
Naerab teiste üle.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

ei olen küll, on umbkeelne vanamutt minu e38 külge zhigulliuksega tagunud ja siis imestanud "et mis siis nüüd"
ja nüüd küsimus suurele ringile, kas too penskar on väga agar riigikeelse autofoorumi lugeja?
aga milleks piirduda parklates uste mõlkijatega, ideid uuteks teemadeks: sitad tallinna tänavad; venijad maanteedel; metsloomad maanteedel; kõrged kütusehinnad; **** ilm; politsei ; täisprügistatud metsaalused jne jne. väidetavalt pidi netis vingumisest ju tulu tõusma, seega andke halu.
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas KristjanK »

Ja see, et sa ei osanud tookord mitte midagi muud teha, kui olukorraga leppida peab tähendama, et kõik teised peaksid sama tegema ...? :roll:
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas Indrek J »

Ütleme nii, et ei viitsi ise igakord parkida kuhugi ei tea, kuhu parkla otsa kuigi tõesti see paar minutit kõndi ei teeks liiga. Teisalt okei, seda tuleb teha näiteks siis, kui parkla on väga täis ja mõni koht, mis on tühi on nii kitsaks tehtud kahe kõrvalparkiva auto poolt, et sinna saaks ainult mootorratta või Smartiga parkida. Siis vaatad ka sellise pilguga, et no cmon kutid, mida te ometi mõtlesite. Ehk mõtlesid nemad omakorda, et panevad kõrvalparkivast autost enda oma võimalikult kaugele!?

On endal juhtunud, et uks on kogemata kõrvalparkiva auto vastu läinud, siiski igakord, kui autost väljun üritan ust ikka enda poole hoida, kui on tegu kitsaste tingimustega... No olen ikka üle ka vaadanud, kas jäi mingi jälg aga siiani ei ole nagu juhtunud. (Nii on olnud paaril korral mu lühikese 24a jooksul ehk)

Vastupidises olukorras, olen istunud oma autos ja kõrvale on parkinud teine auto ja siis järsku kaboom.

Ehk et tõesti see on väga ebameeldiv, olgugi, et mõnes olukorras ehk vältimatu.

Usun, et nii ja naapidist situatsiooni on olnud 90% meist...

Ise leian, et ainus variant on tõesti parkida võimalikult kaugele, olgugi, et leidub inimesi, kes pargivad su kõrvale, aga vähemalt kahandab see võimalusi "pihta saada"
BMW fänn
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas tmw »

Tere,

Mõistke mind hukka, aga mina pargin võimalusel kas rea kõige äärmistesse vahedesse, mis vähendavad 50% ebameeldivat üllatuse momenti või siis isegi nii, et parkimisejoon jääb täpselt auto keskele alla- ühesõnaga hõivan 2 kohta. Inimesed võivad ju mõtelda, et näe jälle mingi bmw jobu. Mis sellest, nende arvamus jäägu neile. Samad inimesed ei tee ka midagi, kui näevad, et kellegi autole uksega virutatakse. Miks ma peaks nende arvustusele reageerima. See ustega lahmimine ja võõra vara rikkumine paneb lihtsalt selliseid ebakultuurseid parkimisvõtteid kasutama. Kasu ei ole ka kaubanduskeskuse kaameratest ja mis seal ikka tuult hiljem taga ajada. Parem kohe alguses vältida võimalusi.

Ärge pikka viha pidage,

Tõnu
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas pancho villa »

kõnniteedel muide palju vähem auke, kui sõiduteel, lõhub autot vähem ja kokkupõrge penskariga lõhub plastikut märkimisväärselt vähem kokkupõrkest kamaziga. seega tipptunnil tasub sõita kõnniteel, pohh mis teised mõtlevad :roll:
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas tmw »

Täpselt minu mõte. Ise poleks paremini sõnastada osanudki. :)
Kasutaja avatar
Ivo81
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 23.05.2007 12:12 55
Peamine sõiduk: BMW 525i

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas Ivo81 »

Mõnda aega tagasi Pirital Kauperi poes käies hakkas ka silma üks tore sell ja tegin klõpsu ka.

Pilt
maxxx
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 16.11.2009 19:32 03
Peamine sõiduk: BMW 325i E36
Asukoht: Tartumaa Elva

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas maxxx »

Tervist, isegi pargin oma auto võimalusel parkla äärealadele, kuna inimesed ei oska uksi avada.
Nii praegusel kui ka eelnevatel autodel päris palju täkkeid ustel ja külgedel, ise avan alati ettevaatlikult uksi.
Samas ei harrasta mingeid eriskummalisi parkimise viise nagu siin ülaltoodud komentaaridest leida võib
Lahendust pole leidnud ja iga uue täkke leidmisel tunnen kuidas vererõhk tõuseb viivuks.

Kord mõtlesin peeglitesse kaamerad paigaldada ,et neid lohakaid ukse avajaid koolitada(kindlustuse kaudu).
Igatahes kampaaniat (stiilis "traksid peale v kinnita turvavöö ka tagaistmel) vaevalt keegi korraldama hakkab.

Ok, kahjuks kustutatuid postitusi on ilmvõimatu lugeda ja teise foorumlase tähelepaneku alusel võtan AARE530-ile tehtud märkuse tagasi.
Korralik 530 on minu silmis küll säästmist väärtmasin, muidugi auto mark ja mudel pole antud teemas oluline.

Sõidan e36 325i kupeega mida järk-järgult täiustan ,et selle masina n.n endine hiilgus taastada.
Olen sellesse autosse juba mahutanud palju aega ja raha, mistõttu mõjub iga lisandunud parklamõlk väga masendavalt.
Viimati muutis maxxx, 30.10.2013 22:17 18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
KristjanK
Huviline
Postitusi: 799
Liitunud: 09.06.2010 23:46 16
Peamine sõiduk: BMW 525TDA Touring
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas KristjanK »

maxxx kirjutas: To AARE530 võta nüüd rahulikumalt.
Pole vaja nüüd teiste mudelite omanikke sõimata, teema on "parkimiskultuur" mitte kui eriline sinu auto võrreldes teistega on või ei ole!

AARE530 :"Või siis mõne peale, kes "mingit mõttetut E36-t" mõlkidest säästa üritab."
Sa oled asjast väheke valesti aru saanud. Kogu see krempel arenes välja juba esimeselt lehelt, kust millegipärast on need postitused ära kustutatud. Anyways, asi oli rohkem selles, et kui mingi vend rääkis, kuidas oma E36't parklamõlkidest säästa üritab, siis tuli ühe teise foorumlase poolt midagi stiilis "sul näikse tõesti säästmist väärt pillid olevat". Loe teema korralikult läbi ja saad ehk arugi, kes see kaasfoorumlane oli, kelle poole tegelikult see repliik mõeldud oli. ;)

N4pst3r
Kasutaja avatar
ändi
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 03.11.2006 21:16 26
Peamine sõiduk: X3
Asukoht: Autodoonor
Kontakt:

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas ändi »

Siia foorumisse pole mõtet sellist teema teha kuna siin oskavad kõik ideaalselt parkida ja ennast autost välja libistada :D Ehk auto24 foorumisse kirjutada? Mul 15a load olnud ja praktiliselt iga päev ka ringi sõitnud. Parkinud olen Pärnus, Tallinnas ja Poolas. Autosid on olnud ilusamaid ja koledamaid, olen neid alati tehniliselt korras hoidnud ja samuti välimuselt sellisena, et peale vaadates süda pahaks ei läheks. Selle aja jooksul ei ole küll ühelgi autol mingeid erilisi uksemõke leidnud, kuigi pesen tihti enda autosid ise. Kogu see nutulaul ja risti üle mitme koha parkimise vajadus tundub olevat tugevalt üle paisutatud. Aga fakt on see,et parkimiskohad on liiga kitsad ja lapsed ning vanainimesed, kes siinset foorumit ei külasta, ning seetõttu ei oska ka õigesti autost väljuda, võivad vahel seda liiga hoogsalt teha ja ongi kellegi "nunnul" külg rikutud.
tel 529 0267
730d ex,728 ex, E39ex, E53 ex
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas MargusA »

Selleks peavad lapsevanemad lapsi kasvatama et võõrast vara rikkuda ei tohi.Ka auto ustega mitte.Ma olen neile koguaeg autost väljumisel seda öelnud.Pea igakord.Sama ka sõidu alustamisel,et kas vööd on peal.Uskuge mind,kui seda pidevalt teha siis lapsed ustega ka autosi ei peksa.
Kasutaja avatar
Europrojektz
Huviline
Postitusi: 502
Liitunud: 10.01.2012 12:45 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Tartumaa

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas Europrojektz »

Harrastan ise samuti parklate tagumisi nurki,äärealasid ja suuremaid tühju platse parkimiseks kasutada.
Sain korra Tasku parklaski hea klõpsu sellest kuidas 4 BMW-d parkisid kõrvuti,üks neist oli minu oma ja iga auto vahel oli üks vaba koht :D Kahjuks ei leidnud seda pilti hetkel.

Kuigi olen püüdnud hoida autot igatepidi,siis leidub alati keegi kes sellest lugu ei pea. Enda autoga sai Soomeski käidud,seal tekkis hämmastava kiirusega neid kriime ja pisimõlke. Olgugi,et liistud ümber auto,maasturite ja bussidega tegelased on uksed ülevalt poolt ära kolkinud.

Ise olen alati püüdnud hoiduda teiste autode vigastamisest,kahjustada saab ju ka mu oma auto värvkate ukse servast.
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas tmw »

http://www.upload.ee/image/3676617/2013 ... 24_881.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

:) Täna Pärnus Rimi parklas. Parkisin korralikult ja jätsin auto meelega kaugele tühja kohta, kuid ...

Õnneks ei olnud plekki kraabitud kuna Passati juht tuli üksi. Tuli läbi administraatori mikrofoni juht auto juurde paluda.

Ma ei saa sellest aru, mis küünarnuki ja seljas elamise vajadus see on. Parklas oli ruumi küll ja veel ning isegi väga lähedal peauksele. Miks peab inimene parkima eemal seisva auto kõrvale.

Tuleb ikka jätkuvalt üle 2 rea parkida :)
Aga nali naljaks.

Parimat

Tõnu
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas Tauri_J »

ma oleks autosse sisse saanud :lol:
GaZmO
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 08.06.2010 21:38 45

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas GaZmO »

Kui autoga midagi ei juhtunud, milles siis probleem? :roll:
Kasutaja avatar
jaanis3
Huviline
Postitusi: 944
Liitunud: 15.01.2008 15:02 40
Peamine sõiduk: BMW 520d'11

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas jaanis3 »

Mina arvan, et härra tmw on teinud kõik just nii nagu peab. See vw juht on ju bmw juhiukse kinni parkinud. Kui see probleem pole, siis mis see on?
Ostes oli minugi e46 suht sile. 2 kriibitud kohta oli vaid. Nüüd on väikseid mõlke ümber auto ca 10 tk. Lugesin neid viimane kord kui auto vahatatud sai. Need on vaid mõlgid, mis on parklates ustega koksitud. Ja muidugi tekib neid laeval.
Lisaks on igasugu värvikahjustusi tekitatud. Tagatiival ja ustel on selliseid valgeid kriime omajagu.
Ei ole minagi nii vana mees veel, et ei suudaks poeukseni kõndida. Jätan auto samuti kusagile eemale ja pargin korrektselt.

Nädal tagasi sai sõneletud ühe soliidses eas soome naisterahvaga. Istusin autos, ootasin kaaslast. Ega tema näinud vist mind rooli taga istumas. Lõi nagu laudaukse oma uhkel toyotal lahti. Minu kõrvalistuja ukselingi pihta (õnneks). Ikka korralik pauk käis. Tema lõi tagantselja oma autol ukse kinni ja pani poe poole ajama. Ma tulin autost välja ja hõikasin veel, et kuhu nüüd. (soome keeles muidugi sai asjad räägitud) Siis tuli tagasi ja nühkis käega veel mu auto ust, et ei juhtunud ju midagi. Tema nägi, et läks ainult õrnalt vastu linki. **** mul käis kolakas üle muusika.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: "Parkimiskultuur".

Postitus Postitas MargusA »

Reedel siis keegi mu autole sellise asja jätnud.Seisis kesklinnas


Pilt
Vasta