Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Oliver525 kirjutas:No ega prügi korjama küll ei hakka!!!!!!!!!Ja sina kindlasti paned koni topsi ja viid prügimäele ja üldse ei viska aknast koni välja kunagi eksole :evil:
Ma olen küll ka võõrast sodi prügikasti vedanud ... miks ei?
Autos on sul tuhatoos olemas. Kasuta seda. Milleks oma sodi loodusesse loopida?
Kahtlustan, et suvel pooled metsapõlengud on autost välja loobitud põlevatest konidest.
Indrek
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Indrek_M kirjutas:Ma olen küll ka võõrast sodi prügikasti vedanud ... miks ei?
:D Minul sama "haigus" prognoositud, suvised väljasõidud väikestviisi piknikule algavad üldjuhul eelmise seltskonna läbu koristamisega.
Ja ei ole sugugi raske seda prügikotikest lähimasse konteinerisse pista.

Sügav kaastunne kõigile neile kes kes tunnevad, et selline tegevus neid alandab.

Ilusat kevadet !
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

mina olen sõitnud trt-tln karja meestega ja kui siis igal pissipeatusel oli vaja tühjaksjoodud ja pissihäda põhjustavad pudelid maantee äärde visata, siis mina muudkui ronisin autost välja ja korjasin need pudelid kokku ja tõstsin auto peale. Vennad lasid kuuldavale meestele omase "hö hö hö", aga mul lihtsalt ajas **** keema ja ma ei saanud selles jamas osaline olla..... suva, et neile see nalja tegi, ega enamustelt meestelt ei saagi rohkemat nõuda......
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Oliver525 kirjutas:
ermicas kirjutas:
Oliver525 kirjutas:MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
ma kujutan ette, et kui sina kusagil metsas prügihunnikut näed siis viskad ka oma pudeli või suitsukoni ka sinna samasse kõrvale, tuues samas põhjenduseks: "aga siin juba on ju prügi ja ega minu väike pudel ka asja enam hullemaks ju ei tee"

närvi ajab siuke suhtumine :mad:
No ega prügi korjama küll ei hakka!!!!!!!!!Ja sina kindlasti paned koni topsi ja viid prügimäele ja üldse ei viska aknast koni välja kunagi eksole :evil:
Enda prügi ka ei hakka korjama? Sellisel juhul on see teema just Sinust.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Oliver525 kirjutas:
ermicas kirjutas:
Oliver525 kirjutas:MIS TE HALATE BMW MAINE ON JUBA KAHJUKS RIKUTUD JA NO SEDA PUHTA ENAM EI PESE KA VOT :!: :!: :!:
ma kujutan ette, et kui sina kusagil metsas prügihunnikut näed siis viskad ka oma pudeli või suitsukoni ka sinna samasse kõrvale, tuues samas põhjenduseks: "aga siin juba on ju prügi ja ega minu väike pudel ka asja enam hullemaks ju ei tee"

närvi ajab siuke suhtumine :mad:
No ega prügi korjama küll ei hakka!!!!!!!!!Ja sina kindlasti paned koni topsi ja viid prügimäele ja üldse ei viska aknast koni välja kunagi eksole :evil:
möhh? grillid looduses hunniku sita sees? :D naljatilk. Ma pole küll kõige puhtam poiss sest noh ometigi vana sõna ütleb,et "eestimaa puhtaks alustades oma autost" aga siiski korjan küll oma sita ära tavaliselt kui kuskil grill vms.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Annely kirjutas:mina olen sõitnud trt-tln karja meestega ja kui siis igal pissipeatusel oli vaja tühjaksjoodud ja pissihäda põhjustavad pudelid maantee äärde visata, siis mina muudkui ronisin autost välja ja korjasin need pudelid kokku ja tõstsin auto peale. Vennad lasid kuuldavale meestele omase "hö hö hö", aga mul lihtsalt ajas **** keema ja ma ei saanud selles jamas osaline olla..... suva, et neile see nalja tegi, ega enamustelt meestelt ei saagi rohkemat nõuda......
Kuule Annely, sinu jutt ajab kah **** keema, kuidagi maru mõnusalt lahmid, samamoodi võiks naiste kohta mida iganes öelda. Minu seltskonnas küll selliseid läbustajaid pole. On ikka juhtunud seltskonda uusi, kellele parteipoliitika pole tuttav,siis on neile seda selgitatud ja kui ei võeta õppust, siis selline inimene meie seltskonda ei sobi rohkem. Ma arvan, et ma pole siin mitte ainukene mees, kes niimoodi mõtleb.
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Annely kirjutas:ega enamustelt meestelt ei saagi rohkemat nõuda......
Nonoh? Egolaks mingi?
Indrek
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

oh teid :D lugege kokku ennast ja oma sõpru ja vaadake, kui palju normaalseid inimesi saate. Kaduvväike protsent eesti meestest.
Ja siis vaadake Võsapetsi saateid ja te saate aru, mida ma selle lausega mõtlesin (ja JAH, ma teadsin, et keegi ikka niimoodi reageerib... aga loll noh, oli ikka vaja kirja panna)
Lihtsalt meie mõistes NORMAALSEID on nii vähe, et need vähesed ja seetõttu intelligentsed võiksid aru saada, et üldistused kehtivad enamuse kohta.... seega, rahu, ei ole mul mingit egolaksu ;) Mis te arvate, mismoodi see prügi kõik siis maanteede äärde on saanud? Teie ja mina pole ju visanud, järelikult...? Just.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kuule kallike, sa vist liigud vales seltskonnas lihtsalt. Millegipärast on minu tutvusringkonnas küll vähemalt 75% minuga sarnaselt mõtlevaid inimesi. See meestele siltide külge kleepimine lõpeta parem ära, vaata kasvõi noorte seas, kes on praegu hullemad, poisid või tüdrukud?
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Annely kirjutas:lugege kokku ennast ja oma sõpru ja vaadake, kui palju normaalseid inimesi saate. Kaduvväike protsent eesti meestest.
Kuule Annely ...
Loe ennast kokku ... palju sa said? Kaduvväike protsent Eesti naistest.
Lolle ja labaseid jaguneb nii naiste kui meeste hulgas tõenäoliselt suhteliselt võrdselt. Ei ole mehed sead ja naised inglid.
Võime kihla vedada, et sa ei tunne enamusi Eesti mehi. See, et sinu sõprusringkonnas on enamus meestest jobud, ei ole küll alus üldistamiseks ja midagi enamuse Eesti meeste kohta väitmiseks :)
Sõpru annab muideks valida ;)
Indrek
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4223
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Vastan ühele küsimusele, et kuidas see prügi maanteede äärde satub ?

Vastus on lihtne :
25% on need hooletud või ükskõiksed autojuhid
75% moodustavad prügiveo autod, kelle koormad on katmata


Ma väidan seda, kuna tean, sest olen näinud mida teeb üks hooletult kaetud või üldse katmata prügikonteiner tuulise ilmaga ja kihutava prügiautoga.

Minuarust peaks prügiveofirmad koristama maanteede äärseid kraave !

Siis võib seal kohata veel rekkade rehve, seda on 1% mingist loendist, kummast ei tea :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Indrek_M kirjutas:See, et sinu sõprusringkonnas on enamus meestest jobud
No see on küll juba otsene solvang, aitäh. Ei, minu tutvusringkonnas pole enamus meestest jobud, lihtsalt see 1x olin olude sunnil ühes autos karja jobudega. Aga nii tore, et kõik Sinu sõbrad toredad ja head on!
Ja sugeda said mehed, sest ausõna, pole veel näinud naisi, kes autosõidu ajal õlli pudelite kaupa sisse kallavad, iga 40km järelt maanteekraavis pissil käivad ja õllepudelid sinna samasse loobivad. Või on Sinu/Teie tutvusringkonnas selliseid naisi?
-------------
Üldsegi võiksite te teema piires püsida. Jutt oli ikkagi sellest, kuidas prügi teede äärde tekib, mitte minu ühest piprasest lausest meeste aadressil. Isiklikke solvumisi võite PS saata, mitte foorumit risustada.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Annely kirjutas:ega enamustelt meestelt ei saagi rohkemat nõuda......
Annely kirjutas:Ei, minu tutvusringkonnas pole enamus meestest jobud, lihtsalt see 1x olin olude sunnil ühes autos karja jobudega.
Sa ise ka aru saad millest sa üldse räägid? :lol:
Sinu tutvusringkonnas pole enamus jobud aga samas ei sega see sind enamusi halvustamast? Kust sa võtad, et enamuselt ei saagi rohkemat nõuda? Millest sellised väited? :shock:
Annely kirjutas:Isiklikke solvumisi võite PS saata, mitte foorumit risustada.
Üldiseid solvanguid võib siis foorumisse loopida nagu süda lustib? I don't think so.
Viimati muutis Indrek_M, 07.04.2008 10:07 23, muudetud 1 kord kokku.
Indrek
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

Annelyle peaks mingi ilusa õhtu korraldama normaalsete meeste seltskonnas :D
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Ma kutsuks Annely välja... aga paraku mu naine ei arvaks sellest eriti hästi... aga siiski... ma arvan, et kui natuke ringi vaatad leiad siit nii mõnegi sellise meesterahva kellega sa väljasolles ei pea tema tekitatud sodi kokku korjama
Kasutaja avatar
Markus
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 18.01.2008 11:20 25

Postitus Postitas Markus »

nuh-see mis ma nüüd siis kirjutan peaks ka minema enamvähem teemasse!

Täna tulin siis õhtul töölt...ja mingi johmas vend koputab aknale ,et tule aita autol kummi vahetada...tüüp oli selle ribadeks sõitnud..ju vist oli pikemalt juba tühja kummiga sõitnud...seletab pikalt laialt...saabus patrull ..(ei tea kes kutsus) nuh kontrollivad dokumente ...ma samal ajal läksin tuppa ära...ei midagi..läheb patrull minema (ega seaduse järgi midagi teha ka ei saa)...tüübid siis tuigerdavad ümber auto edasi...tagavararatast alla nad ei suutnud panna (õnneks)...siis peale nii 45 minutilist tuigerdamist varurehviga ümber auto said nad aru,et nemad sellega hakkama ei saa ja istusid siis autosse ja muidugi sõitma 3 rattaga...algul suretasid paar korda niisama auto välja nuh ja siis said sõidetud miski 20m ..kargasid autost välja laamendasid ja karjusid miskit...nii 5 min jooksul rooli tagasi ja uuesti hääled sisse ja sõitma.(ennem miskit kuulsin ,et kuhugi koplisse tahtsid minna)
Igatahes asi lõppes sellega ,et teatud "kaasabil" võeti need "ajuinvaliidid" kuskil 150 m pärast politsei poolt kinni ja viidi siis kuhu iganes kainenema...
närvi ajab see ,et niikaua kui nad ei sõida ei saa politsei midagi teha...samas oleks neil terve auto olnud või isegi selle 3 rattaliega oleks nad lihtsalt lõpuks kellelegi või millelegi otsa sõitnud...krt sellised tuleks vähemalt mingiks ajaks isoleerida ühiskonnast :S

sry ,et tekst nii segane...
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

ermicas kirjutas:Annelyle peaks mingi ilusa õhtu korraldama normaalsete meeste seltskonnas :D
siit foorumist neid vist eriti ei leidu. Normaalsed mehed sõidavad Kia ceedidega ja müüvad küprokit kohalikus ehitustarvete poes :) .
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

toivoku kirjutas:
ermicas kirjutas:Annelyle peaks mingi ilusa õhtu korraldama normaalsete meeste seltskonnas :D
siit foorumist neid vist eriti ei leidu. Normaalsed mehed sõidavad Kia ceedidega ja müüvad küprokit kohalikus ehitustarvete poes :) .
OT: Mina sõidan igapäevaselt Daewooga ;) Samas oman kahte e12-st. 81a. 520 suremas aga 77a. 518 suht korralik. Aga miks ma EBK foorumis sõna ei võta ;)


Kuigi Annelyt isiklikult ei tunne, siiski soovin Talle jõudu ja jäksu, et ignoreerida osasid siinseid postitusi tema kohta.

PS. Teades mõnede selle foorumi targutajate tegelikku palet, siis ... siuke vastus nagu " :lol: " nende poolt alati olemas :(
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

toivoku kirjutas:
ermicas kirjutas:Annelyle peaks mingi ilusa õhtu korraldama normaalsete meeste seltskonnas :D
siit foorumist neid vist eriti ei leidu. Normaalsed mehed sõidavad Kia ceedidega ja müüvad küprokit kohalikus ehitustarvete poes :) .
minust sooritas täna linnavahel näiteks möödasõidu nii kia ceed kui vw transporter kui ma ~55ga sõitsin :lol: aga noh ju neil siis oli kiire, minus see erilisi komplekse igaljuhul ei tekitanud, kõige hullemad on hoopis igasugu haiged inimesed kes möödasõite takistavad :roll:
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Toivoku tubli poiss. Sinu kõige sisutühjem ja nõmedam post pani punkti siinsele "vohavale ajuvabadusele".

Piisavalt palju arvamusi ja hinnanguid ja hoiakuid siin teemas väljendatud enne seda, kui oskasite asja pea peale pöörata.
Suletud