Auto keretööd

Vaba teema
Vasta
Danzmanz116
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 05.02.2021 13:23 31
Peamine sõiduk: Bmw e34

Auto keretööd

Postitus Postitas Danzmanz116 »

Tere
Olen soetanud endale esimese auto, milleks on e34. Ilmselgelt pole auto enam esimeses nooruses ning vajaks veidikene kõpitsemist. Otsin Tallinna/Pärnu piires kedagi, kes teostaks keretöod (ühes karbis ning põhja all paar pisemat auku). Leidub ka muid pisemaid defekte kerel, millele võiks tähelepanu pöörata. Olles üliõpilane ning käies poole kohaga tööl, pole võimalused kõige paremad, mistõttu sooviks leida rahakotile võimalikult soodsa lahenduse. Mõistan ka seda, et keretööd pole odav lõbu ning olen selle eest ka nõus maksma vastavat hinda.
Loodetavasti leidub siin keegi, kes on võimeline sellist tööd tegema odavamalt, kui seda teevad ametlikud töökojad. Oluline on siiski, et olevad augud ja rooste suuremaks ei läheks. Ootan ka pakkumisi erinevatele töökodadele, millel on soodsam hind, kuid kvaliteet püsib rahuldav.
Suured tänud ette ära.
karl1
Huviline
Postitusi: 2472
Liitunud: 08.10.2008 17:33 14
Peamine sõiduk: E65 FL
Telefon: 56997849
Asukoht: Jüri

Re: Auto keretööd

Postitus Postitas karl1 »

Jüris tegeleme selliste asjadega.
Eks peaksid näitama tulema masinat.
MVinfospa
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 13.12.2011 12:31 07

Re: Auto keretööd

Postitus Postitas MVinfospa »

Tere,

Uuriks ka ise asja. Olen aru saanud, et otsin nõela heinakuhjas. Töö sisuks kapoti alused amordikannudega keevitamine + küljekarbid vajavad vahetust. Mainin ka ära, et tegemist ei ole Bmw 'ga.
Räägin ka lühidalt senistest otsingu tulemustest.

Viimase 2e kuu jooksul on räägitud 9 erineva ettevõttega!!! Need 9 ei ole üldse suvalised kohad. Ise ka ikka midagi tead + on soovitusi tulnud "mine sinna, mine tänna, usaldusväärsed vennad jne". Nii, nendest 7 -le on saadetud meilid ja neist 2 on suvatsenud üldse vastata. :mrgreen:
Mõlemalt kahelt tuli sarnane vastus, et järjekord 2.aastat. Okei, ju siis on. Tore, kui tööd jagub.
Siis, 2 tegelast on lubanud tulla autot vaatama(ülevaatust pole aga sõidab). Üks nendest kadus ise ära, telefonile ka ei vasta enam ja teine pidi "homme" tulema aga sellest on nüüd 2 kuud möödas. :roll:

Ma vahepeal mõtlesin, kas mul auto valet marki või on enamus kohti end kindlustustöödega priskeks söönud.

Edit: Nõel leitud
Viimati muutis MVinfospa, 14.05.2021 00:19 13, muudetud 1 kord kokku.
Kamikaze Collection Detailer
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Auto keretööd

Postitus Postitas AARE540 »

Tuttav teema, ajasin ka maalrit taga ja see variant, tundus mõistlik olema, osutus kõige suuremaks ämbriks. Veebruaris hakkas see "kohe, nädala-paari jooksul" pihta, siis ei saanud tüüpi kätte, siis leppisime uue aja kokku, siis tuli mingi asi jälle vahele ja lõpuks viskas see jant isegi mul kopsu üle maksa ning saatsin p3rsse selle variandi. Järjekorrad on neil muidu pikad tõesti, samas tundub mullegi, et kindlustuslaksud on neil põhileib, mingit tiiba või ust on ikka kiirem-lihtsam teha kui tervet autot keevitada-pahteldada-värvida.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2079
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: Auto keretööd

Postitus Postitas BumBum »

Facebookis on erinevad lehed, "Märgatud Tallinnas" jne. Vali maakonnad läbi ja postita, sealt võib soovitusi väiksematele ettevõtetele, kes omale suurt reklaami ei tee. Lisaks vene-eesti grupp: https://www.facebook.com/groups/ezduni/
Vene keelt kõnelev rahvus on abivalmim ja ei imestaks, kui sealt leiad omale sobiva võimaluse kiiremini.
Vasta