AutoBild ajakiri

Vaba teema
Vasta
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

AutoBild ajakiri

Postitus Postitas Marko_J »

kuda siis raffale uus autoaajakiri ka meeldib? sai just autoleht tellitud, nüüd peab vist ühe veel võtma! Esimene number täitsa ok, kõige rohkem meeldis selline lause mis iseloomustab uue väljanägemisega X5-te "240 km/h ja 7 sec sajani teeksid au ka sportautole" :cool:
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Mina langesin ka reklaami ohvriks ja tellisin juba endale ära.
Aga esimest numbrit veel näinud pole.
Kui leht suudab olla samal tasemel, mis omal ajal saksakeelne oli, siis pole ju millegi üle kurta.
Kasutaja avatar
jörgen
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 21.03.2003 22:59 16
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas jörgen »

Täitsa olemas ja läbi sirvitud. Esimene mulje on igati positiivne. Soodne hind kah veel peale kauba pea 100 lk. ajakirja kohta.
Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab :)
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Ostetud & loetud. Igati positiivne ja arukalt infot edastav pole nagu üle pakutud samuti on hind väga normaalne. Autoleht sai igaljuhul tugeva konkurendi
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Seal AutoBild'is vist peaks üks minu tehtud reklaamgi olema - HANKOOK

:p
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Täitsa hea ja innovatiivne ajakiri. Eile ostsin, lugesin ja tellisin :mrgreen:

Ning polnudki niiväga "kodumaiste" tootjate kummardamist kui ma esialgu arvasin...
Loodetavasti hoiavad lati kõrgel.
530d
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Olen minagi seda meelt, et tegu väga hea ja sisuka väljaandega. Vähemalt avanumber on paljulubav. Ilusad selged pildid, palju lugemist. Isegi naine luges kodus paar artiklit ja leidid, et päris hea pereajakiri :?

Peatoimetaja on väga tugev, ning projekti on kaasatud ka naisi. See muudabki ajakirja sisukaks ja erinevatele inimestele lahedaks lugemismaterjaliks.

TM on sisult hoopis teistsugune ja hoopis laiemale sihtgrupile, mistõttu ilmselt väga suurt konkurentsi pole karta. Kuid Autolehele ma pikka iga ei ennustaks. Polnud seal enne eriti palju lugeda ning nüüd on AutoBild samas hinnaklassis kolm korda sisukam leht.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Ainus, mis "Rooli Võim"-us peatoimetajaga tehtud intervjuus kõrva häirima jäi oli väide, et nad ei püüagi tehnilistesse detailidesse süveneda, vaid tahavad teha sellist piltidega easy-reading väljaannet.
Omal ajal ikka Za-Ruljom-is olid kõik skeemid-värgid sees, kuda oma Vaz-2101-le transistorsüüdet teha. ;)
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

priitv8 kirjutas:Ainus, mis "Rooli Võim"-us peatoimetajaga tehtud intervjuus kõrva häirima jäi oli väide, et nad ei püüagi tehnilistesse detailidesse süveneda, vaid tahavad teha sellist piltidega easy-reading väljaannet.
Omal ajal ikka Za-Ruljom-is olid kõik skeemid-värgid sees, kuda oma Vaz-2101-le transistorsüüdet teha. ;)
Nojah, ilmselt see oleks liiga kitsas sihtgrupp, kellele lootes üle aasta siinmail ei eksisteeriks... :?
530d
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Martin_R kirjutas: Kuid Autolehele ma pikka iga ei ennustaks. Polnud seal enne eriti palju lugeda ning nüüd on AutoBild samas hinnaklassis kolm korda sisukam leht.
No eks näis, kuidas järgmised numbrid tulevad - ma esimese baasil põhjapanevaid järeldusi ei teeks.

Ja Autoleht mulle meeldib - kuigi viimane number oli kuidagi pettumus... liialt vähe praktilist inffi (hunnik uusi kättesaamatuid autosid ja siis need mingid peipsi "tankid" ning kasutatud autoks oli ka vähelevinud usakas)

ZaRuljom oli tõesti tase omaette - vanaisal kapi otsas kohvri sees alates 70ndate keskpaigast enamik numbreid alles :)
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

suht norm ajakiri, nagu enamus made in germany, häirib ainult see, et ainult Olev ja Tarmo ajakirjanikest kasutavad tsipa tõsisemaid autosid, ülejäänud riisikate ja linna-autodega ringi sõidavad(juhul kui üldse sõidavad) Aga õnneks on AutoBild siiski saksa ajakiri ja suht palju saksamaal saksa markidest teste jms tehtud. Arvestades ajakirja mahutavuse ja hinna suhet 5+ :P
BMW M5 V10
Vasta