777 TEC

Vaba teema
Lauri
Klubiliige
Postitusi: 679
Liitunud: 08.12.2002 10:55 42
Peamine sõiduk: 325TDSA
Asukoht: Tartu lähiümbrus

Postitus Postitas Lauri »

Ma olen mitu korda helistanud ja kõige parem vastus oli:"kas me peame teda taga hakkama ajama mööda linna?"
Minul kukkus igatahes lõug vastu rooli sellepeale :shock: :shock:[/quote]

Eelmisel suvel Tartus (mis pole teadupärast kõige suurem City) sõitsin tasakesi ühel süstemaatilisel rikkujal ( lubadeta) poolteist tundi taga pidevalt korrapidajale auto liikumisest teada andes.Politsei ei suutnud selle ajaga autot kinni pidada, vaatamata sellele, et korduvalt sõitsime ka patrullist mööda :oops: :oops: :oops:
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi- sellega on ilmselt enamus minuga nõus. Omakohus -no way- see ei tee asja paremaks pigem vastupidi. Arvan ma. Teadupärast lõpetavad sellised huligaanid kunagi posti või puu vastas. Peab ainult lootma et lähedal poleks teisi hingelisi. Soovin Teile rahuliku meelt :cool:
53 036 056 Jan
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

ausalt öeldes meeldib omale ka driftida ja rallida aga seda tuleb teha mõistuse piires ja ikkagi ohutus kohas....mitte nii et kesklinnas... :roll:
tuleb võtta koht kus teised olla ei saa, tee kasvõi mõlemalt poolt plokeerida...
:roll:
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

AFF kirjutas:Niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi- sellega on ilmselt enamus minuga nõus. Omakohus -no way- see ei tee asja paremaks pigem vastupidi. Arvan ma. Teadupärast lõpetavad sellised huligaanid kunagi posti või puu vastas. Peab ainult lootma et lähedal poleks teisi hingelisi. Soovin Teile rahuliku meelt :cool:
Tõesti selliste puhul tuleb loota, et ise parasjagu rahulikult vastu ei sõida, sest see mis juhtus hiljuti vana-tartu mnt-l kus Audi kihutas rahulikule pereautole vastassuunas otsa nii et kogu pere haiglasse viidi oli ikka ülimalt karm ning eks selliseid juhuseid on veelgi. Ka siis kui oled ise väga korralik liikleja ei saa kunagi kindel olla, et midagi ei juhtu. Tänapäeval sõidavad mingid nolgid ka lihtsalt ummikus seisavale autole pidurdamata tagant sisse. :evil:
X3 3,0D E83 & 123c E82
tapu92
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 25.01.2006 20:20 21
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas tapu92 »

ma vaatan et audijuhid on ikka kõige ülbemad, arvavad et nad võivad sõita kus tahavad jne. nt olin isaga kaasas rekkaga ja mingi universaa audi a6 tuli kolmandast reast ette (kolmandat rida päriselt ei ole) ja siis veel kukkus mõlisema ka
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

tapu92 kirjutas:ma vaatan et audijuhid on ikka kõige ülbemad, arvavad et nad võivad sõita kus tahavad jne. nt olin isaga kaasas rekkaga ja mingi universaa audi a6 tuli kolmandast reast ette (kolmandat rida päriselt ei ole) ja siis veel kukkus mõlisema ka
sellistel tavaliselt murtakse enne mingi luu ära ja siis hakatakse rääkima... :roll:
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

--overdose-- kirjutas:
tapu92 kirjutas:ma vaatan et audijuhid on ikka kõige ülbemad, arvavad et nad võivad sõita kus tahavad jne. nt olin isaga kaasas rekkaga ja mingi universaa audi a6 tuli kolmandast reast ette (kolmandat rida päriselt ei ole) ja siis veel kukkus mõlisema ka
sellistel tavaliselt murtakse enne mingi luu ära ja siis hakatakse rääkima... :roll:
Minu arvates võiks selle teema lukku panna. Tundub, et teema on ammendunud ja midagi arukat siia enam ei lisandu.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Kus juures sai minulgi õnn see auto ära näha, jannseni kapuplusest linna poole natukene seal mingi fotopoe parklas!
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Minul õnnestus mingi aeg tagasi see auto liikluses ära näha. Päris mõnusalt pani hullu.
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Se tegelane varsti siis meile kõigile juba ette jäänud. Endalgi olnud taga kordvalt kokkupuuteid ja neist pea kõik olen pidanud mõnusalt pidurit tallama, et mitte talle sisse sõita.
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Tahtsin selle tegelase lollused lindile võtta Vabaduse pst.-l aga ei jõudnud ni ruttu kaamerat haarata. Nimelt pidin hoiduma tema poolt õhku saadetud killustiku rahe eest :evil:
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Hakkab paistma kollektiivne ajujaht või :evil: :evil:
Aga tõesti-ma mõtlesin,et noh,ükskord juhtus,las ta olla. Tegelikult on aga tegu PAADUNUD HULIGAANIGA :mad: :mad:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ootaks järgmist kommentaari inimeselt, kes teda linna vahel hullumas näinud on, et teatati politseile ja sõideti hullul niikaua sabas, kuni patrull üles leidis ta....
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

... ja ütles, et paha poiss ära sedasi enam tee. 777TEC võttis nõu kuulda ja liikleb nüüd eeskujulikult tänapäevani. :roll: Ma arvan, et ta ei erine kuidagi teistest iga päev nähtavatest sigatsejatest, kui siis ainult hästi meelde jääva numbrimärgi poolest.
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Arne_P kirjutas:... ja ütles, et paha poiss ära sedasi enam tee. 777TEC võttis nõu kuulda ja liikleb nüüd eeskujulikult tänapäevani. :roll: Ma arvan, et ta ei erine kuidagi teistest iga päev nähtavatest sigatsejatest, kui siis ainult hästi meelde jääva numbrimärgi poolest.
OK, laseme siis hullul edasi kihutada ning mõtleme edasi, et politsei ei suuda oma funktsiooni mitte mingil juhul täita. :shock:
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

ma siin imestan et Hanno enamasti kõik heietamise teemad ruttu kinni paneb aga siin laseb heietada nii et vähe ei ole.
see heietamine tema kallal ei muuda midagi. inimene jääb selliseks nagu ta on nagunii.
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

hanno kirjutas:
Arne_P kirjutas:... ja ütles, et paha poiss ära sedasi enam tee. 777TEC võttis nõu kuulda ja liikleb nüüd eeskujulikult tänapäevani. :roll: Ma arvan, et ta ei erine kuidagi teistest iga päev nähtavatest sigatsejatest, kui siis ainult hästi meelde jääva numbrimärgi poolest.
OK, laseme siis hullul edasi kihutada ning mõtleme edasi, et politsei ei suuda oma funktsiooni mitte mingil juhul täita. :shock:
Edasi kihutab ta nii või naa. Mingit tulemust on võibolla juhul kui ta otse politseiauto ees sigatseb või tõesti keegi tema tegevust filmib. Või siis tõsise huvi korral maailma parandada võiks keegi politseile selle teema lingi saata või kokkuvõtte ja auto numbri. Ehk satub siis operatiivhuvi nimekirja. Aga niisama kuskil vinguda on ka :roll:
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

tzonn kirjutas:ma siin imestan et Hanno enamasti kõik heietamise teemad ruttu kinni paneb aga siin laseb heietada nii et vähe ei ole.
see heietamine tema kallal ei muuda midagi. inimene jääb selliseks nagu ta on nagunii.
Südamest vabandan
Suletud