kiirendus võistlused

Vaba teema
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

--overdose-- kirjutas:iisak see oleneb sellest millest sinna istusid....kui sõidad 1.6ga ja lähed 2.5 taha on see uskumatu püü...nädal hiljem aga lahja asi... ;)
Sellest "hüpoteesist" ei saanud nüüd ma küll kottigi aru...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

iisak sõida nädala aega siksiga siis mine enda oamga sõitma saad aru...
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

iisak kirjutas:Kuskohas sa sellist 7sajast proovida said?
Natuke ulme valdkonda kisub see jutt.....
No ma nüüd täpselt ei oska öelda, milline osa minu jutust tundus sulle nö 'ulme valdkonnast', aga sõber ostis eelmisel suvel Saksamaalt endale BMW 750i 97a, mis oli laksu saanud, aga enam-vähem korralikult üles löödud ning kiiruse piiraja sellel puudus. Kahjuks täpselt pöördeid ei mäleta, aga tunde järgi sai nagu loetud peale spidomeetri 260 (vms) ning umbes sinna 290-295km/h see kiirus läks.. piirajasse ei lastud..

Isegi sai naerdud, et igasuguseid topspeed autosid on vaja tuunida ja tuunida, et sellist kiirust arendada, aga üks stock BMW suudab seda ilma igasuguse kaasabita (v.a. kiirusepiiraja puudumine) :lol:

Muidu ehk 750i 5.4L 240kw omanikud oskavad kommenteerida - kui palju on teil pöördeid erinevate kiirustega?

Või noh, mis te ise arvate.. põhiline vajatav info oleks, palju on pöördeid 250km/h ning palju jääks veel ruumi? Ei oska kommenteerida, sest pole eriti teiste seitsmestega sõitnud, aga mulle iseenesest ei tundu enam eriti kahtlane, et üks 750 võib sellist kiirust arendada..

discuss..
--overdose-- kirjutas:iisak sõida nädala aega siksiga siis mine enda oamga sõitma saad aru...
--overdose--, ega see ju nüüd küll auto reaalset võimekust ja tippkiirust ei muuda..
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Kas seda E38 näha ka kusagil saab,mis "tunde järgi" ligi 300km/h sõidab?
Me oleme Trionicuga juba kuid pead murdnud,kuidas E31-d piirajavabaks saada aga tulemusteta....
Äkki on mõni kontakt või midagi?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

reaalset võimeksut ei muuda aga endale tunudb küll, et väga kiire ja võimas auto..:)
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Henrik88 kirjutas:Paluks kiiresti huumoriteemasse tõsta :D

Nali naljaks. uuri www.bhra.ee seal ametlikult klassid kirjas. Eestis üritatakse igaljhul teha kõik et inimesed hakkaks spetsiaalautosi ehitama. Tava auto jaoks BRACKET klass. põhimõteliselt võid sapakaga ka osa võtta ja kuikõik hästi läheb siis võid ka 1000+ HP autot võita.
Päris nii see ikka ka ei ole. Miinimumaeg siis 16 seki ju. Ehk isegi kui su auto läheb 30 seki 400m siis oma indeksi saad ikka 16 seki.järelikult kaotad teisele juba 14 sekundit. Aga jah, bracketis on tõesti võimalik tagasihoidliku autoga head kohta saada (Kadett GSi jne). Põhiline et sul väga hea reaktsiooniaeg ja suuda ühte auku sõita ja suudad ka selle järgi väga täpse indeksi panna.
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

iisak kirjutas:Kas seda E38 näha ka kusagil saab,mis "tunde järgi" ligi 300km/h sõidab?
Me oleme Trionicuga juba kuid pead murdnud,kuidas E31-d piirajavabaks saada aga tulemusteta....
Äkki on mõni kontakt või midagi?
No selle auto mootor elutseb või hakkab elutsema kellegi tubli klubikaaslase E31 peal. Täpselt ei tea, aga kellelgi peaks olema selline projekt - 850 > 854 :).. kas see mitte ei olnudki Trionic? Igastahes see BMW läks pärast seda sama sõitu suht-koht järgmises kurvis mahakandmisele kah.. Veojõukontroll oli kuidagi maha läinud ning kurvis gaasi andes läks risti ja posti.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

See mootor on praegu pukis ja ootab kokkupanekut.Loe mu signatuuri...
Ehk siis minu auto UUS MOOTOR saab see olema! :cool: :cool:
Mis te tahate väita,et need on juba moditud ajud????
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Irrrw, vot kui täpselt! Ei oska öelda jah, aga kiiruse piiraja sellel igastahes puudub. Loodan, et sain su tuju paremaks teha :)
Happy 300km/h :lol:
Tglt **** teab, mis differ sellel e38'l oli ja värki, aga mingeid puuduseid ei näinud ma ei kiirenduses ega lõppkiiruses..
Kasutaja avatar
Ken
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 25.03.2003 14:42 58
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Ken »

joh kirjutas:
iisak kirjutas:Kuskohas sa sellist 7sajast proovida said?
Natuke ulme valdkonda kisub see jutt.....
No ma nüüd täpselt ei oska öelda, milline osa minu jutust tundus sulle nö 'ulme valdkonnast', aga sõber ostis eelmisel suvel Saksamaalt endale BMW 750i 97a, mis oli laksu saanud, aga enam-vähem korralikult üles löödud ning kiiruse piiraja sellel puudus. Kahjuks täpselt pöördeid ei mäleta, aga tunde järgi sai nagu loetud peale spidomeetri 260 (vms) ning umbes sinna 290-295km/h see kiirus läks.. piirajasse ei lastud..

Isegi sai naerdud, et igasuguseid topspeed autosid on vaja tuunida ja tuunida, et sellist kiirust arendada, aga üks stock BMW suudab seda ilma igasuguse kaasabita (v.a. kiirusepiiraja puudumine) :lol:

Muidu ehk 750i 5.4L 240kw omanikud oskavad kommenteerida - kui palju on teil pöördeid erinevate kiirustega?

Või noh, mis te ise arvate.. põhiline vajatav info oleks, palju on pöördeid 250km/h ning palju jääks veel ruumi? Ei oska kommenteerida, sest pole eriti teiste seitsmestega sõitnud, aga mulle iseenesest ei tundu enam eriti kahtlane, et üks 750 võib sellist kiirust arendada..

discuss..
--overdose-- kirjutas:iisak sõida nädala aega siksiga siis mine enda oamga sõitma saad aru...
--overdose--, ega see ju nüüd küll auto reaalset võimekust ja tippkiirust ei muuda..


spido näitab 290 tegelik 250

kus kohas on võimalik meil 295km/h sõita
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1768
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

Jutt oli Saksa kiirteest(kuigi eestis saab ka vabalt nii kiiresti sõita ja neid kohti on isegi mitu) ja ei usu eriti et seitsmesel spidokas suurtel kiirustel niipalju valetab
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Ma parem ei hakka mainima, kus selliseid kiiruseid arendati. See paneks teid minu jutus sügavalt kahtlema..
Kasutaja avatar
sips
Huviline
Postitusi: 359
Liitunud: 30.07.2006 16:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sips »

Roland325 kirjutas:Jutt oli Saksa kiirteest(kuigi eestis saab ka vabalt nii kiiresti sõita ja neid kohti on isegi mitu) ja ei usu eriti et seitsmesel spidokas suurtel kiirustel niipalju valetab
Miks ei peaks? Sellistel kiirustel valetab miski +20km/h vähemalt.
Bmw E46 330D
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

Ken kirjutas: kus kohas on võimalik meil 295km/h sõita
kui seda kiirust just 2 päeva ei saavuta siis on võimalik küll :P
ja see 295 on köömes mehe kõrval, kes keksis hiljaaegu postimehes oma audi ja 320 km/h kiirusega tallinn-tartu mnt-el... + tallinn-tartu ots 44 minutiga :)
E60 530i
Metallide termotöötlus.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Läheb jutt taaskord teemast mööda.
Kas teema algataja sai oma küsimusele vastuse?
Kaspar316
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 11.02.2006 16:25 27

Postitus Postitas Kaspar316 »

kiirendus on jah lõppkiiruse teemaks muutund.

sain küll jah, 745-ga pole kiirendusvõistlusel midagi teha :P
Vasta