Batracer - veebipõhine ringraja manageerimis mäng.

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Batracer - veebipõhine ringraja manageerimis mäng.

Postitus Postitas draggo »

Olen enda jaoks avastanud uue hobi.
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?E7_
Siit leiate vägagi laheda weebipõhise ringrajasõitude manageerimise simulaatori.
Valid omale tiimi ja teed kaasa testid ja soojendussõidud valides oma masinal järjest paremaid setinguid. Nende tulemuste ja sinu valitud strateegiate alusel toimuvad kvalifikatsiooni ja ka võistlussõitude tulemuste arvutamised.
Proovige ja ma olen kindel, et paljud teist jäävad seda mängima.
Kui vaja siis olen nõus ka nõuannetega abiks olema.
Kasutaja avatar
Erki
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 28.09.2004 21:57 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Krt ma regasin end seal ära ja tegin vajalikud asjad aga ei saa nüüd aru kuda ma sõitma saan minna?
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

Erki kirjutas:Krt ma regasin end seal ära ja tegin vajalikud asjad aga ei saa nüüd aru kuda ma sõitma saan minna?
sama asi :oops:
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Raas »

Valid teami kuidagi. Ülevalt My Garage -> Car Setup -> Sätid ja TEST
Kasutaja avatar
Tranter
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 18.11.2006 11:33 18

Postitus Postitas Tranter »

Olen mõnda aega mänginud aga pole enam eriti aega. Kui oled registreerinud liitud mõne liigaga (Game - Join Public Game). Liigasid kus hetkel mägnid näeb Game - My Games menüüst, kus on nähtaval ka lõppenud hooaegade arhiiv. Kokku saab korraga mängida 3-mes liigas (Public Game, Private Game ja Mid Season Game). Kui oled liitunud mõne liigaga(nt Public game), saab hakata toimetama autokallal.
Garage:
- Car Setup - Seal seadistad auto sõiduks.
- Driving Style - Seadistad sõidustiili.
- Quali Strategy - Paned paika kvali seaded.
- Race Strategy - Sõidu strateegia. Tuleks kokku leppida tiimikaaslasega, et samal ringil boxi ei külasta kui just nii ei taha (Office - Team Talk)
Private Game andmeid saab foorumist, kus on kirjas mängu number ja ka salasõna, mis liitumiseks mõnikord vajalik.

Sellestmenüüst toimub põhiline, kui miskit muud vaja võin veel aidata kui oskan. Enda parim koht 2, V8 Supercars 2006 liigas.
tapu92
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 25.01.2006 20:20 21
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas tapu92 »

seal ise ei saagi sõita?
Kotkas1
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 01.06.2005 18:18 14
Peamine sõiduk: palju
Telefon: 58696077
Asukoht: Riia-TLN-Tartu-Põlva

Postitus Postitas Kotkas1 »

minu arust küll mitte või ei ole ma leidnud õiget kohta veel :roll: aga seadistused ja strateegiad on küll mõnusad, ise olen praegu BTCC sarjas hondaga :oops:
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Ise seal sõita ei saa. See on ju brauseri põhine mäng. Kõik on setingute põhine ja selle alusel kalkuleeritakse sõidud. Ise saad igat ringi jälgida küll.
Praegu sõidan ise F1 2007 hooaega Spykeriga (s**t auto aga harjutamiseks käib küll). Mänguga liitumisest on juba räägitud (Game--> Join Publik Game). Iga võistlus algab Practicega. Enne setingute tegemist tuleks kindlasti uurida ka Engineers Advice - see annab esimese info selle kohta kuhu poole setinguid seada. Siis valid ilmastikuoludele sobivd rehvid ja valid kui riskantselt tahad sõita (mida suurem risk seda rohkem infot aga ka suurem risk rajalt välja sõita). Kindlasti tuleks teha koostööd tiimikaaslasega. Mina teen tavaliselt paar sõitu ja siis saadan tulemused tiimikaasalasele, et ka tema saaks teha mõned ringid ja nii saamegi täpsemad andmed. Iga setingu slaideri alla tekib antud setingu vahemik, kus õige spot asub.
Practice ja Quali Stategy alusel arvutatakse sinu kvalifikatsiooni tulemus. Sama moodi töötab asi ka Warmup - Race aga seal võetakse arvesse ka sinu Driving Style ja Race Strategy.

Kui kellelgi veel küsimusi siis vastan hea meelega.
Kasutaja avatar
IvoM
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.04.2006 21:05 27
Peamine sõiduk: BMW G20 320d Xdrive M sport 2019a.

Postitus Postitas IvoM »

päris keeruline tundub aga ma ei saa aru, miks mul ütleb, et game is already taken, et kas ma pean ootama, enne kui mängida saan või?
G20 320d xdrive MSport '19
E38 725tds '96
E30 318i '88
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Iga mees saab liituda vaid kolme mänguga:
1. Avalik mäng - Public Game
2. Privaatne mäng - Private Game
3. Poole hooaja mäng - Mid Season Game (alati on neid kes ei viitsi või ei saa tervet hooaega sõita. Nende asemele saabki liituda keset hooaega)

Kui on huvi rohkemate möngude ja võimaluste vastu siis peab ostma omale Kool Toolsi nimelise plugina.
http://batracer.com/-uk

Mängu kohta on ka üsna põhjalik eesti keelne õpetus, kuna eestlasi mängib üsna palju.
http://batracer.com/-ph?read&79
http://www.hot.ee/batmanual/batracer.html
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Kellel kusagil hetkel sõita pole siis sai loodud uus Private Game F1 2007 #17040
Paswordi lahter jätke tühjaks, sest seda lihtsalt pole.
Hetkel kinni vaid üks koht Ferraris ja üks McLarenis.
Vasta