Tallinna autojuhid, barrikaadidele!

Vaba teema
Vasta

Kas osaled selles?

Jah
18
62%
Ei
4
14%
Ei tea
5
17%
Mulle ei meeldi see idee
2
7%
 
Hääli kokku: 29
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Tallinna autojuhid, barrikaadidele!

Postitus Postitas wirx »

Tegin copy-paste ühest teisest foorumist:

Sama üleskutse on juba paaris foorumis üleval. Kordan:

Eile nägin, et Tondi tänaval olid ajutised 30 märgid permanentsete postide otsa kinnitatud. Lisaks on kõrged linnaametnikud on hakanud endale maastureid kokku ostma. Need on ühed paljudest ohumärkidest, et linnal pole mingitki kavatsustki pealinna teid remontima hakata.

Eestis on üle poole miljoni autoomaniku. Nendest tublisti üle poole elab Tallinnas. Aeg oleks oma suurust näidata ja enda eest seista. Mina teen ettepaneku korraldada sellise mastaabiga meeleavaldus, mida Eesti riik veel näinud pole.

Olen omaltoolt otsa lahti teinud. Jätkake siit.
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Kas nn miitinguluba on linnavalitsuselt saadud?

Juhul kui asi ametlik, siis osaleksin kindlasti.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Jälle poliitika???
Enne, kui keegi vastama kipub, paluks meelde tuletada, kas ta võttis osa kohalike omavalitsuste valimisest Tallinna piirkonnas. Kui vastus on "ei", siis pole ilmselt mõtet vastata, kuna te pole varem midagi Tallinna heaks teinud. Nagu aru saan käib antud üleskutse just Tallinna kohta.
Mina olen oma valiku teinud valimisel ning jätan olukorra parandamise enese valitud saadiku teha. Siin plõksimine ei aita midagi. Kui mingit poliitilisemat laadi avaldust siin foorumis teha üldse tohiks, siis tohiks teha seda vaid klubi JUHATUS!!! Mingil suvalisel kodanikul ei tohiks olla õigust klubi mainet kujundada mingi suvalise poliitilise plämaga!

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

mina jätaks poliitika välja...mul täiesti kama, kes Tallinna juht on, mind häirib, et teed on väga halvas olukorras ja keegi ei võta selle parandamiseks midagi ette.

PS! minumeelest see post nüüd küll kuidagi BMW klubi mainet ei kujunda ega poliitilist kuuluvust tekita

2hanno http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/tid=23263
midagi susiseb jah

2jjanno eksimine on inimlik, kindalsti paljud kes hääletamas käisid pole hiljem täidetavate lubatustega rahul, jätaks erakonnad välja see ikka rahva probleem mitte respublika keeramine keskile, millest oravad kasu saavad
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Red
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 14.05.2004 10:10 42

Postitus Postitas Red »

sry, aga mulle seda idee väga meeldib. Äkki peale seda hakkavad NEMAD midagi teha...ausalt, ei usu, aga proovida ikka võib...

Brgds, Red
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Palju mõjuvõimsam oleks teha pilt päevavalges ja kesklinnas.
Siis kui tipptunnil autud vuravad ja tolmu keerutavad, sest olgem ausad Tallinn on paras maakoht kruusateed ja puha :lol:
Aga vaevalt, et Ed midagi ette võtab.Ta pindab neid auke ausa näoga edasi ja kiidab oma tööd...
Tal on suurem rahahäda kui ta välja näitab, tal pole lihtsalt pappi teede remontimiseks, sai ju raha kõik penskaritele jagatud.... :shock: :mad:
Aga kui on olemas kõiksorti load ja asjad, kommunistlikuks ülestõusuks :cool: siis ma kohal ....
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

jjanno kirjutas:Jälle poliitika???
Enne, kui keegi vastama kipub, paluks meelde tuletada, kas ta võttis osa kohalike omavalitsuste valimisest Tallinna piirkonnas. Kui vastus on "ei", siis pole ilmselt mõtet vastata, kuna te pole varem midagi Tallinna heaks teinud. Nagu aru saan käib antud üleskutse just Tallinna kohta.
Mina olen oma valiku teinud valimisel ning jätan olukorra parandamise enese valitud saadiku teha. Siin plõksimine ei aita midagi. Kui mingit poliitilisemat laadi avaldust siin foorumis teha üldse tohiks, siis tohiks teha seda vaid klubi JUHATUS!!! Mingil suvalisel kodanikul ei tohiks olla õigust klubi mainet kujundada mingi suvalise poliitilise plämaga!
Kui enda (autojuhi) õiguste eest seismine on poliitika, siis tuleb seda teha. Pealehakkamine on pool võitu. Juhul, kui riiki ning Tallinnat juhtivad poliitikud loodavad eestlase tuimusele ning sellest tulenevalt jätavad endale võetud kohustused täitmata, tulekski neile seda uuesti meelde tuletada. Kui meeleavalduse kohta on saadud linnavalitsusest luba siis ei näe mina seal osalemisel probleemi. Klubi juhatus ei piira klubi liikmete poliitilisi või usulisi vaateid.

Nagu aru saan, on antud teema hetkel puht informatiivne ning ametlikku käiku ei ole asjale veel antud?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Muutun leebemaks, kui selle idee algataja on nii julge, et tuleb varjunime "ercos" (???) alt välja. Igasugune anonüümne plõksimine on ju mõttetu.

jJanno ehk Janno Jõgisu
exTouring
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

vaevalt, et see mure ainult Ercosel on(mina ka ei tunne teda) see meie kõigi probleem on(ka nende, kes ei ole tallinna sisse kirjutatud, kuid peavad olude sunnil siinseid teid kulutama)
Ma paljudes linnades liigelnud olen, kuid tallinnale jäävad nad kõik suurelt alla, eriti männiku tee(kui ma seal elama peaks nõuaks kindlalt linnavalitsuselt jeepi)

ps. keegi pole siin foorum Ercose nime maininud....teema algataja siiski mina olin
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

wirx kirjutas:ps. keegi pole siin foorum Ercose nime maininud....teema algataja siiski mina olin
Sinu antud lingis algatas teema just nimetatud isik eile hommikul... Samas on üllatav, et see ärgitus langeb samale ajale Keskerakonna ning ResPublica analoogsete kampaaniatega...
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

wirx kirjutas:ps. keegi pole siin foorum Ercose nime maininud....teema algataja siiski mina olin
wirx kirjutas:Tegin copy-paste ühest teisest foorumist:
jjanno kirjutas:Muutun leebemaks, kui selle idee algataja on nii julge, et tuleb varjunime "ercos" (???) alt välja.
Ma ei ole päris blondiin. Teema ja idee on kaks erinevat sõna. Ma loen ka mõningaid teisi autofoorumeid.

jJanno
exTouring
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

wirx kirjutas:
2hanno http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/tid=23263
midagi susiseb jah
Kas mina olen midagi seal kommenteerinud?
Enda teada küll pole....

Aga kui asi ametlik ning asjast tolku ka tuleb, siis olen samuti osaleja.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

ups vale nimi läks 2kimmo pidi olema....see on see, kui nimed meelde jätta Sitemoderatori järgi
BMW M5 V10
Vasta