EBK liitumine

Vaba teema
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

Oliver P kirjutas:ka klubikaardid on tegemises juba nii et me oleme mõtetega ette jõudnud :)
ega ma arvanudki, et need mõtted uued on. lihtsalt sellest pole avalikult juttu olnud. ja mingil hetkel tundus, et ei tahetagi teha.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

No ok eks siis selgitame natuke.

Hetkel on klubiliikmete all teemad kus arutatakse milliseid nr aluseid tellida ,millised klubikaardid tellida,peaks tulema arutuse alla ka klubi lipp.
Klubi fliisidega tegelen hetkel mina ja kui tulevad suvepäevad on kõigil soovijatel liikmetel isiklikud klubifliisid seljas :cool:

SR on teema millest me enam ehk ei räägi sest on võetud vastu otsus nendel me ei osale ja nendel me ka kohal ei käi.
Aastas toimub ju ka selliseid kiirendusi mis on legaalsed ja seal on osavõtt lubatud nii et andke ainult minna.
OMC l oli BMW klubi esindatud ja osavõtt oli lubatud(sõitjaid oli küllaga) :)

Mis veel muret teeb´?
Kellelgi ei ole kademeel vastata ma arvan kui küsija on seda teinud normaalsetes piirides ja selleks ettenähtud teemas siis saab alati ka vastuse.
Viimati muutis Oliver P, 01.08.2004 14:40 22, muudetud 1 kord kokku.
Puhas sõidurõõm
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Vot see viimane oli asjalik tekst.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

selle eelmise teemaga võrreldes on nüüd tekkinud sootuks erinev olukord. aitäh selgituste eest. mulle jääb küll arusaamatuks, miks oli eelmises teemas vaja nii pikalt sootuks teist muljet jätvat juttu rääkida. kuna oli tegu OTga, oleks võinud vähemalt mu privaatsele kirjale vastata ja olukorda selgitada. siis oleks see arutelu siin olemata olnud.
PS küsimine ei tähenda alati norimist. mulle jäi arusaamatuks, millisel moel haakus lisatud vanasõna teemaga.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Oliver P kirjutas:No ok eks siis selgitame natuke.

Hetkel on klubiliikmete all teemad kus arutatakse milliseid nr aluseid tellida ,millised klubikaardid tellida,peaks tulema arutuse alla ka klubi lipp.
Klubi fliisidega tegelen hetkel mina ja kui tulevad suvepäevad on kõigil soovijatel liikmetel isiklikud klubifliisid seljas :cool:
Klubi lipp peaks valmis olema suvepäevadeks ;)
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Riho kirjutas:ok nüüd mõted sassis, sest varem sain aru et streetrace võib vaatamas käia, aga osaleda ei tohi aga nüüd ei tohi vaatamas ka käia, nuu see puha segadus, et kas selle pärast on nüüd mõtet liitumatta jätta????????
Võib ikka käia vaatmas, aga ei tohi käia oma autoga kui on autol peal klubi sümboolika.
Aga muidugi on praegusel ajal Eestis nii palju ametlike ja korraldatud üritusi, et ei kisugi midagi sinna mitteametlikule.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Keegi kurtis siin ka selle yle, et pärnu kandis ei toimu yritusi- kui oled klubiliige siis on sul võimalus teha ka ettepanek mõne huvitava yrituse korraldamiseks. Kuna klubi yks omadusi ongi inimeste yhendamine ja koondamine siis hea tahtmise juures saavad ka Pärnus yritused toimuma! :lol:

Isiklikult oleksin vägagi huvitatud yritustest erinevates piirkondades ja vägagi tervitatav oleks nt. a´la Võrus EBK liikmetega pubis õlut rüübata ja BMW vaatevinklist maailma asju ajada ;)

Igatahes peace!!! liikmeks astumine on igayhe vabatahe ja on arusaadav, et põhjused on erinevad. Kes tunneb huvi soodukate, kes yrituste või lihtsalt commuuni vastu- kysige klubiliikmetelt personaalselt ja usun, et kõik on nõus selgitama just sind huvitavat punkti!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Oliver P kirjutas:No ok eks siis selgitame natuke.

Hetkel on klubiliikmete all teemad kus arutatakse milliseid nr aluseid tellida ,millised klubikaardid tellida,peaks tulema arutuse alla ka klubi lipp.
Klubi fliisidega tegelen hetkel mina ja kui tulevad suvepäevad on kõigil soovijatel liikmetel isiklikud klubifliisid seljas :cool:
:!: Teate mis! See klubi on muutunud läbipaistmatuks. Selleks, et teada saada mis toimub peab liituma. Samas nii toimib vist ainult inimene, kes tahab enda ego miskil põhjusel upitada. Tavaliselt liitutakse siis kui nähakse, et asi toimib, seltskond hea ja töö käib.

Olen isegi siin aegade jooksul mõned ideed õhku visanud. Samas on jäänud need ilma mingi tagasisideta. Võib-olla olete neid kuskil omas ringis arutanud ja sobimatuks tunnistanud, aga see on jäänud mu eest varjule. Ühesõnaga jääb tunne, et mingit mõistliku tegevust on väga raske arendada.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

olgu pistan enda küsimuse ka siia.
ärge nüüd asjast valesti aru saage vms, tõesti ei taha sõimatra saada

aga mis kasu sellest noorliikme variandist on? sõita ma veel niivõinaa ei saa, pooltest üritustest ka mitte osa võtta jne jne jen
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

PR osas Muhvil õigus :!:

Algatuseks võikside selle klubiliikmete foorumi osa teha kõigile nähtavaks, aga postitada saavad ainult liikmed. Ega seda infot ülearu just pole ning parim viist igasugu väärinfot vältida on ise õiget infot jagada.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Aare kirjutas:PR osas Muhvil õigus :!:

Algatuseks võikside selle klubiliikmete foorumi osa teha kõigile nähtavaks, aga postitada saavad ainult liikmed. Ega seda infot ülearu just pole ning parim viist igasugu väärinfot vältida on ise õiget infot jagada.
Avalikuks EI saa see kohe kindlasti. Ainuke variant on üle vaadata ja arutada info liikumine klubist välja. Kas teha kuskile eraldi alaleht selleks või midagi sarnast.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Jolinar kirjutas:olgu pistan enda küsimuse ka siia.
ärge nüüd asjast valesti aru saage vms, tõesti ei taha sõimatra saada

aga mis kasu sellest noorliikme variandist on? sõita ma veel niivõinaa ei saa, pooltest üritustest ka mitte osa võtta jne jne jen
Homme postitab sulle vastuse meie ainuke noorlige Are, tema oskab sulle kohe kindlasti ära põhjendada asja oma vaatevinklist!
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Ain kirjutas:Avalikuks EI saa see kohe kindlasti. Ainuke variant on üle vaadata ja arutada info liikumine klubist välja. Kas teha kuskile eraldi alaleht selleks või midagi sarnast.
Nõustun Ainiga, kuna seal on ka sellist informatsiooni, mis ei peaks kõigile kindlasti mitte näha olema (puudutab näiteks liikmete täpsemaid isikuandmeid ja eelnevalt juba mainitud nn sõbrasoodustusi)

Iseenesest liigub sealt infot välja teistele teadmiseks minu meelest igati piisavalt, mis näiteks jõuab ka Ürituste lehele kõigile lugemiseks ning kindlasti mitte ei anta väärinfot.

Mina liitusin klubiga seetõttu, et see klubi on tõesti elujõuline, palju toimub ühiseid üritusi, samuti on siin palju mõnusaid inimesi, kellega on tore suhelda ja lisaks saab ka auto osas palju informatsiooni - minu jaoks täiesti piisab. Ja ma ei näe siin ka mitte ühtegi isikliku ego upitamise motiivi.

Andke nüüd lollile andeks, kui vaimuvalgus temast kogemata mööda on läinud..
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Ma selle mitteavamise kohta ei näinud paraku ühtki sisulist argumenti - isikuandmed ja soodukad võite mujale ju panna. Pealegi näiteks mul on päris mitu hulgiostulepingut endal ja mingeid sellesuunalised teemad huvi ei paku :?

Eks see ole ikka sedasi, et igaüks teeb nii, nagu targemaks peab - ainult peab tõdema seda, et see salalike nägudega ringikäimine ja vihjamine members only tekitab tarbetuid kuulujutte ja linnalegende, millega varsti ise hädas olete. Minul isiklikult on sügavalt pajebatt, mida te seal räägite või mis infot seal on, vaevalt et mulle midagi väga huvipakkuvat sealt leiab. Lihtsalt praktiline tähelepanek ning avalikku kriitikat selle kohta juba liigub. :!:
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Aare kirjutas:Ma selle mitteavamise kohta ei näinud paraku ühtki sisulist argumenti - isikuandmed ja soodukad võite mujale ju panna.
Mitte paha pärast Aare, aga palun ütle kus on siin loogika? Ise räägid, et teeks klubi liikmete foorumi avalikuks ja samas tuleb jälle üks kinnine foorum teha isiku andmete, soodukate jaoks, klubi sisesed ürituste jaoks jne. :?

Väga imelik on see, et mingi hetk proovivad hunnik inimesi muuta seda mida me oleme pikka aega ülesse ehitanud ja mis on viimase poole aastaga päris hea hoo sisse saanud ning toiminud :roll:

PEACE
:!:
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Ain kirjutas: Väga imelik on see, et mingi hetk proovivad hunnik inimesi muuta seda mida me oleme pikka aega ülesse ehitanud ja mis on viimase poole aastaga päris hea hoo sisse saanud ning toiminud :roll:

PEACE
:!:
:D :D Selles ju asja point ongi! Kui asi ei arene, uusi ideid ei tule, siis on varsti kinnine "VIP bemmimeeste" klubi, mida keegi ei salli, valmis.

Üldiselt respect nende klubiliikmete poole, kes viitsivad maa peale laskude ja siin huvilistega suhelda.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Muhv kirjutas:
Ain kirjutas: Väga imelik on see, et mingi hetk proovivad hunnik inimesi muuta seda mida me oleme pikka aega ülesse ehitanud ja mis on viimase poole aastaga päris hea hoo sisse saanud ning toiminud :roll:

PEACE
:!:
:D :D Selles ju asja point ongi! Kui asi ei arene, uusi ideid ei tule, siis on varsti kinnine "VIP bemmimeeste" klubi, mida keegi ei salli, valmis.

Üldiselt respect nende klubiliikmete poole, kes viitsivad maa peale laskude ja siin huvilistega suhelda.
Kus sa lugesid minu tekstis välja, et asi ei arene? :shock: Oli ju selgelt kirjas, et hoo sisse saanud :roll: Kus kohas sina seda VIP klubi näed, on ju see leht tehtud meie kõigi jaoks, on see foorum tehtud meie kõigi jaoks(95% avalik) ja juttu saame siin kõik rääkida ning probleeme lahendada. Keegi ei keela sul klubiga liituda-samas oled sa kunagi selgelt selle foorumis välja öelnud, et niipea sellist asja ei juhtu :roll:

Kõik me oleme kahe jalaga maapeal ja samamoodi avaldame arvamust enda vaatevinklist nagu ka sina siin :) Kas see on siis nii vale ja paha? Samas ei saa ka enda arvamuse avaldamisega eriti liiale minna, kuna muidu on must märk küljes (see oli nüüd klubiliikmete kohta) :?
Viimati muutis Ain, 02.08.2004 09:23 34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Kas sellest on vähe et huvilistele tehakse täpselt samad kutsed üritustele nagu seda suve jooksul on olnud.Viimane oli Tuhala nõiakaev ja ka see oli ürituste teema alla kirjas.Samas jagatakse piisavalt informatsiooni ja soovitusi autode kohta.

Ei ole mingit eristamist et sina oled liige ja sina ei ole.
Kas mitte ei peakski liikmetel olema natuke rohkem vabadust kui huvilistel sest muidu on kõik üks pudru ja kapsad.
On kuuldud ja nähtud kuidas suvalistest foorumitest vennad siin klubi lehte risustavad miks peaks see toimuma veel ka klubiliikmete osas :roll:

Tundub nii nagu kellelegi oleks meeletult liiga tehtud ;)
Ise liitusin klubiga sellepärast et inimesed olid väga mõistlikud ja abivalmis.
Tulge kohale klubi üritustele ja tutvuge natuke liikmetega siis vaadake kas nad käituvad nagu mingid VIP klubilised kus teistest ei tehta välja ega võeta neid kuulda.

Ärge loopige väärt klubi poriga ise sõidate sama auto margiga ja peaksite selle üle uhked olema et midagi taolist üldse tehtud on.
Kui on häid ideid siis palun laduge lagedale sest olen kindel et kui asi väärt võetakse neid kuulda.
See idee et tehke klubiliste osa avalikuks on ju mõeldamatu.
Miks peaks suvalise automargi esindaja pääsema ligi isiklikule osale :?:

Tänan tähelepanu eest ja pidage meeleset huvilised ning klubiliikmed on ju kõik inimesed mitte et ühed on tavalised ja teised on üliinimesed.
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Vau , mis teema!

See on see kui kodus netti pole.
Nädalavahetusega teema nii kuumaks aetud.

Mina olen olnud nii selles esimeses mitteametlikus BMW klubis ja nüüd siis ametlikult registreeritud klubis ja nende kahe vahe on see et esimene ei läinud kuidagi käima, aga teine on minu vaatevinklist päris hea hoo sisse saanud.

Inimesed kes teineteist peaaegu ei tunnegi on äärmiselt sõbralikud , abivalmis, näiteid võib küsida Aini , Viljari, minu enda käest.


Klubi kui selline ühendab margi austajaid, huvilisi.
Mina ei tea kas keegi on sunnitud liikmeks astuma???
Mind ei sundinud küll keegi.

Ja väga palju olen kuulnud just uutelt liigetelt tagasisidet , et kui alguses oli arvamus, et kõik tunnevad kõiki ja kuidas ma tulen niimoodi uude seltskonda, siis kui on üritus lõppenud on öeldud et võeti täpselt nii nagu oleks aastaid tundnud.
Kas see pole meeldiv?

Kui nüüd rääkida ka sellest liikmete osa avalikustamisest siis Ain ja Tarvo juba vastasid sellele minu arust piisavalt korrektselt.


Katsume ikka sõbralikud olla.
Oleme ju ikkagi üks suur pere.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Tarmo kirjutas: Ja väga palju olen kuulnud just uutelt liigetelt tagasisidet , et kui alguses oli arvamus, et kõik tunnevad kõiki ja kuidas ma tulen niimoodi uude seltskonda, siis kui on üritus lõppenud on öeldud et võeti täpselt nii nagu oleks aastaid tundnud.
Kas see pole meeldiv?
Tahaks veel lisada, et siiani ei ole olnud ühtegi ainult klubi liikmete üritust, kõik üritused on olnud avalikud ja kõik on oodatud olnud :!: Olid ju klubi sünnipäeval kohal paljud sellised inimesed, kes pole klubis-wirx,cardo,juho jne. Kas neid koheldi siis kehvemini või suruti nad nurka meie poolt? Enda teada mitte :roll: Lugedes järelkaja, siis jäid kõik üritusega ja meeldiva seltskonnaga rahule, kaasa arvatud mina. V.I.P klubist on asi väga kaugel :!:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

ot ot ot ot ..... mis kuramust te siin jahute ma ei saa aru , mul hakkab pea valutama kui loen seda IBA TEKSTI !!! nagu tatikad ütlevad . Vabandage väga aga mis on nende kirjade postitajate keskmine vanus ???
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Eks üritame asjalikke nõuandeid ikka kuulda võtta. Seoses siis PR tööga.
Olen nõus, et tegemine võiks vast rohkem läbipaistvam olla.

Aga jah, mingist VIP klubist ja ülbest suhtumisest on küll asi kaugel.

EDIT: tegevus võib eemalt paista küll liiga ametlik ning raske, kuid eesmärk ei olegi ju kvantiteet, vaid kvaliteet.
See nüüd kindlasti jätab sellise mulje, et meil polegi liikmeid vaja, kuid ei. Alati on oodatud asjalikud ning tublid bemaristid ;)
530d
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Sõna saab ainuke EBK noorliige:

Minu suhe BMW ja EBK-ga sai alguse hoopis huvitavalt.
Nimelt ostin ma omale ühe hainina BMW E-28 ostu hetkel oli tehniline ülevaatus kehtiv aga auto oli nii roostemao puretud, et lase või püksi...
ostu hetkel mõtlesin, et sain ilgelt hea tiili:(
Hakkasin uurima BMW kohta asju ja sattusin EBK foorumi lehele kuigi; siis oli ta vist lihtsalt foorum ja mingi pisem klubiline üritus...
Siis hakkasin kasutama foorumit ja pidin varsti tõdema tõsiasja, et see mille ma ostsin ei olnud tepsmitte see mida ma saada tahtsin...
Tänu alafoorumile "autod" ja seal olevale teemale "Kuidas osta autot" said mu silmad targemaks ja mõistus suuremaks:P
Peab sügava kummarduse tegema Aare ja teiste postitajate ees kes on sinna pannud erinevad mootori tüübid ja erinevate seeriate eripärad...
nüüd kui ma autot hakkan ostma oskan vähemalt mingi mõistlikuma valiku moodustada; mida osta ja kuidas osta!!!
Siiski oleks mõttekas võtta kaasa keegi kes tunneb asju natuke rohkem ja on ka mutrivõtit käes hoidnud!!!
Kuna mul puudus sel hetkel tehiliselt korras ja klubivääriline riistapuu sai minust noorliige,noorliikmeks hakkasin sellepärast, et mind kutsuti ühele klubiüritusele kus oli väga lahe ja sõbralik keskkond.
Alguses tekkisid väiksed kahtlused, et no mis asja ma sinna ronin seal on kindla peale mingid üli ennasttäis vennad kes juuatäis peaga oma rusikaid hakkavad keerutama:(
Õnneks pidin selles osas sügavalt pettuma:) ja liitusingi noorliikmena klubiga:)
Esimene üritus sai nii lahe ja vinge, et ma pikemalt ei vaaginudki kui juba järgmisele läksin...
Seal BMW klubis on tõesti nii, et kõik kes seal on- tunduvad ühe suure rõõmsa perena:)
Kui üritustel on iga kord olnud keegi uus siis see on pärast üritust öelnud: Mega sõbralik rahvas ja ülikft õhkkond:)
Ja on ka nii; käiakse saunas, aetakse autoteemalist juttu, iga kord on olnud viktoriin BMW teemaline - ka selle asja läbiviimisel on kõvasti kino saanud ....(kardulaid jms. asju puudutavad küsimused):P
Igal klubi üritusel on tuldud välja uute ja huvitavate ideedega, mida on ka hakatud realiseerima!!!
Ühesõnaga on klubiline liikumine eksisteeriv ja aktiivne.
Klubis liikmeks olemine tuleb kindlasti kasuks; juba ülalloetletud soodustused ja abivalmidus ka muudes asjades....kuigi klubis ei ole vist siiamaani kedagi kes oleks seal raha või selle saamise pärast!!!
Mina asun nüüd vaikselt oma klubistaatust muutma põhiliikmeks ja seega jääb noorliikme koht vabaks:P
Ühesõnaga kui sul pole ka autot siis usu mind, klubi üritustel tasub ikka olla.
Noorliikmetele pean vajalikuks tunnistada:
Seal klubi üritustel saab ka parajalt pulli ja kui sa adekvaatne oled veel õhtu alguses siis saad nii mõndagi teada ka BMW tehnikast ning autodest mis sind pärast lubade olemasolu korral, aitavad ka autot osta ja just sellist nagu vaja :)
Ühesõnaga klubi üritustele tulgu kõik kes kahtlevad mu jutus ja te näete, et seal pole selliseid mehi kellele kõik omaarvamuse esitajad jalgu ja ette jäävad:)))
Tulge üritustele räägime, arutleme kui vaja väitleme siis selgub kes oma arvamust peab muutma
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Ain. Vabandan kui mu post sind kuidagi isiklikult puudutas. Kui pisut täpsemalt loed / ehk mina täpsemalt sõnastada püüan, oli mõte selles, et kui selliseid, siin ja praegu käimasolevaid vestlusi kangesti maha suruda või liig tuliseks minna, võib selline saatus klubi ees oodata. Praegu ta ilmselt seda ei ole.

Läbi selliste vaidluste ja ka isikute tundmaõppimise saab selgemaks klubisse kuuluvate kodanike maailmavaade ja mõistlikuse aste. Minu jaoks on see näiteks üks esmatähtis asi, mida ma tahan teada enne millegagi/kellegagi liitumist.

Kui konstruktiivset kriitikat ei kannatata ja kohe sõimama hakatakse on kaks varianti, kas vedajad ennast rihmaks tõmmanud või muidu rullnokad (viimast vähemalt mina ei usu). Aare tegi ettepaneku liikmete osa avalikuks teha. Keegi klubilistest vastas kenasti, miks see on võimatu. Kui rohkem keegi sellel teemal ei küsi pole vaja ka Aaret maa sisse taguda. Mina tegin kommenti, et PR pool tegemiste kohta pisut vähene. Tulenes sellest, et oli näiteks toredaks üllatuseks kuulda, mis vahvaid numbrialuseid ja mida veel kõik klubi kaalub teha. Ma tõesti ei tahtnud oma tähelepanekuga kedagi solvata, aga ühiskondliku organisatsiooni puhul see lihtsalt viitab suletusele.

Miks ei osale klubilistel üritustel - sorry, aeg piiratud ja paraku sattunud ka hetketele kus mind pole lihtsalt Eestis. Väga tänuväärne on ka siinne suhtluskeskkond.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Muhv kirjutas:Ain. Vabandan kui mu post sind kuidagi isiklikult puudutas. Kui pisut täpsemalt loed / ehk mina täpsemalt sõnastada püüan, oli mõte selles, et kui selliseid, siin ja praegu käimasolevaid vestlusi kangesti maha suruda või liig tuliseks minna, võib selline saatus klubi ees oodata. Praegu ta ilmselt seda ei ole.
Ei ole hullu, ega ma kõiki asju südamesse ka ei võta ja ei olnud see raasugi isiklik ;) Kõik oli jumalasta ok ja tähelepanu tuleb asjadele ikka juhtida! Üritan ka küsimustele vastuse anda neutraalse tooniga ja mitte jätta ülbet muljet, pole plaanis vähemalt olnud :oops:

Pean ka ise vabandama kõigi ees, kui olen enda käitumisega vale mulje jätnud :!:
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Are kirjutas:Sõna saab ainuke EBK noorliige:

Mina asun nüüd vaikselt oma klubistaatust muutma põhiliikmeks ja seega jääb noorliikme koht vabaks:P
Selle jutu peale arvan et võtan su koha isegi ära :D
Aga kauaks seda ei tea
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Jolinarkribas:
Selle jutu peale arvan et võtan su koha isegi ära
Aga kauaks seda ei tea
Ajalimiiti pole, ma olin peaaegu kolmveerand aastat "muidumees" aga nüüd on asjad muutunud :o
Tule vaata mis tehakse ja kui sa BMW-d pead natuke enamaks kui lihtsalt tarbeese siis usun, et ega see klubivärk mööda külge maha ei jookse :D
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

On mis on aga asjaliku infot saab siit igaljuhul rohkem kui kuskilt mujalt. ükskõik millise probleemi puhul.
Kasutaja avatar
Krissu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 06.07.2004 13:47 48
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Krissu »

Nüüd olen ma natsa nukker :( .
Kui lugesin Are posti, et astub põhiliikmeks ja koht jääb vabaks, siis mõtlesin, et astun ise sellele kohale. Siis saan ise olla ainus pesamuna ;) .
Aga noh, eks me (Jolinariga) siis äkki peame jagama seda staatust (kui ma siiski otsustan klubiga liituda...) :) .
Lihtsalt Krissu
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Are kirjutas:Jolinarkribas:
Selle jutu peale arvan et võtan su koha isegi ära
Aga kauaks seda ei tea
Ajalimiiti pole, ma olin peaaegu kolmveerand aastat "muidumees" aga nüüd on asjad muutunud :o
Tule vaata mis tehakse ja kui sa BMW-d pead natuke enamaks kui lihtsalt tarbeese siis usun, et ega see klubivärk mööda külge maha ei jookse :D
Sellega mõtlesingi seda et endalegi plaanis load ja auto soetada ;)
Vasta