Klubi ettevõtmiste mahategemine teise klubi poolt

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Alar_P
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 28.05.2004 11:30 42
Asukoht: Tallinn

Klubi ettevõtmiste mahategemine teise klubi poolt

Postitus Postitas Alar_P »

Nii siis jäi silma selline asi, kus "tõsised" offroadi fännid meie väikest väljasõitu Männikule kommenteerivad- http://www.4x4offroad.ee/modules.php?op ... opic&t=917
Sellistel inimestelt ootaks natuke täiskasvanulikumat käitumist.
R4, R6, V6
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Heh, ilmselt sõna OFF-ROAD ajas meestel harja punaseks :D

Aga noh, mis siin ikka ennast kaitsta. Igaühel on õigus oma arvamusele :|

Kuid veidi imelik tõesti, et üritust hakatakse hoopis halvustama ning mõnitama :mad:
530d
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

IRW@offroadi "klubi"

Olen suur ASuur. Peale minu Suure Auto on kõik muu savi. Peale minu ja minu Suure klubi on kõik tattide kokkutulek. Peale minu Suurte ratastega jeebi ei tohi keegi asfaldilt väljapoole sõita. See on meie Suurte sõitude kõrval nali. Sest peale meie Suurte meeste ja Suurte autode on ülejäänu pulli kaka.

Eriti kõva teema on teles esineda mingi jalakäiate ülelaskimise kampaania käigus, tegelikult on jutu järgi koos küll tavalised JÕMMID, kes kujutavad ette, et maakera pöörleb ümber nende SUURE asja vist.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

hm... :?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

teeme neile ettepaneku jalgpallimänguks ja anname alles :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Cardo kirjutas:teeme neile ettepaneku jalgpallimänguks ja anname alles :)
Cardo, Viljar mainis seda BMW vs MB ning vastus siin: LINK

copy:
ASuur kirjutas:Meie omalt poolt võiks härrastele BMW Klubist pakkuda sõpruskohtumist lasketiirus.Et igaüks võtab oma piibu kaasa ja tavapäraste värvipallikeste asemel kasutaks pisikesi igapäevaseid unitaarpaugukesi.Meil on siin vennasklubi ERNA Selts,et me võtaks nemad ka punti - neil on palju huvitavaid vahendeid selliste ürituste läbiviimiseks.UniJeebiku tiim võtab paar veoaautot ja toob oma varustuse kah kohale.
Ja siis pärast loeme seisu kas 5-1 või 6-2 ja kelle kasuks! ;-)
:evil:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

see seal oli pigem ühe kodaniku arvamus ja püssilaskmiseks võin ka leida inimese kes 10:10-sse vabakäelt laseb :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Klubi ettevõtmiste mahategemine teise klubi poolt

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Alar_P kirjutas:Nii siis jäi silma selline asi, kus "tõsised" offroadi fännid meie väikest väljasõitu Männikule kommenteerivad-
Ah las nad kommenteerivad. Mina nüüd küll ei suutnud sealt teemast midagi väga hullu välja lugeda. Loomulikult ei ole 325iX mingi offroad masin, kuid road'lt off'i võib temaga sellegi poolest vahest minna.

Rahu :) Päike paistab ja ilm on soe... Olgem kõik rõõmsad ja nautigem omasid tegemisi. Alati leidub keegi, kes peab vajalikuks Sind kommenteerida.

jJanno
exTouring
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Kuulge kodanikud, saage ükskord suureks - mina sealt küll midagi halvustavat välja ei lugenud. Te lähete enamuses tavaliste nelikveoliste sõiduautodega pulli tegema ja postitate üleskutse tõsiste huviliste foorumisse - keda te seal lootsite püüda? Loomulikult võib mõni tõsine tegija seal itsitada - nagu seal öeldi - see oleks sama, kui viis venda stock mootori ja ca 2m kõrgusele tõstetud GAZ 66-el ähvardaks Soomeri rinkaautol mütsi pähe tõmmata - ****, mina ka naeraks ka mürinal.

Peate arvestama kõiki selliseid postitusi tehes ka võimalike tagajärgedega - foorumid on avaliku sõna vorm ja kui valed üleskutsed satuvad valesse kohta, siis tasub teha omad järeldused, mitte võimaliku negatiivse vastukaja peale solvuda... Mitte midagi isiklikku.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Kaido S kirjutas:Kuulge kodanikud, saage ükskord suureks - mina sealt küll midagi halvustavat välja ei lugenud. Te lähete enamuses tavaliste nelikveoliste sõiduautodega pulli tegema ja postitate üleskutse tõsiste huviliste foorumisse - keda te seal lootsite püüda?
Hmm, ma ei teagi, kes pani :? Vilts äkki?

Noh jah..kui tõesti just kutse neile saadetud oli, siis nad võivad küll nina püsti ajada ja peenikest naeru pidada ;)
530d
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

no mina sealt küll peale väikse tögamise välja ei lugenud :D vaid sain natuke naerda aga on arusaada, et esimese korraga võib see tögamine harja punaseks ajada.

Samas ei saanud ma sellest lasketiiru asjast aru :? igatahes kui panna autod ritta siis kildi pealt on offroad masinatele lihtsam pihta saada ;)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

ahh mis siin ikka jamada, nemad ja nende meeletud masinad :)
Muidugi meie off-road ajab neid naerma, mind jättab küll see külmaks.
Mercedes EQS 450+ 2022
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

paraku on väga vähe foorumeid kus teiste üle ei irvitata ....
opel saab tavaliselt ikka kõige enam vatti
Aga tegemiste halvustamine on ikka kombeks kui keegi midagi teeb ilma "isade" nõusolekuta või paremini ....
eestlased juu :D
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Viljar_V kirjutas:ahh mis siin ikka jamada, nemad ja nende meeletud masinad :)
Muidugi meie off-road ajab neid naerma, mind jättab küll see külmaks.
Just nii.
Täpselt sama moodi ajaks meid naerma kui nad oma autodega kiirendusvõistlusele ronivad.
Niiet pole siin midagi.
Kasutaja avatar
easyraider
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 10.11.2003 20:11 51

Postitus Postitas easyraider »

Just nii.
Täpselt sama moodi ajaks meid naerma kui nad oma autodega kiirendusvõistlusele ronivad.
Niiet pole siin midagi.
Või isegi linnatänavatele ukerdama... ;)
//____
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Minu meelest oli seal samuti selline-nagu nad ise ütlesid- selline suht heatahtlik tögamine ja muu selline värk, mis tegelikult (mida edasi lugesid, seda rohkem ) ajas lausa itsitama (siuke suht norm. huumor mu meelest ;) ). Usun, et siiski enamus klubisid ajavad ju oma liini ja selline tögamine käib asja juurde :) Pole hullu midagi , mehed :) Minu isiklik arvamus :)
Vasta