Kas foorumikasutajad on liikluses kukupaid?

Vaba teema

Kas vilistad kummi, sõidad külg ees, ületad kiirust.

Sageli
50
15%
Vahetevahel
143
43%
Väga harva
115
35%
Ei, mitte kunagi
24
7%
 
Hääli kokku: 332
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

kui mul veel e36 oli siis man kast justkui kutsus tuuritama ja kimama linnavahel, kuid õnneks/kahjuks sain lõpuks oma vägagi valusad vitsad kätte politsei käest ja nüüdseks on see kihutamise vajadus läinud :)
sellele aitaks kaasa ka 34 automaatkast...nüüd lihtsalt vedelen seal roolitaga, vaikselt chillin hea muusika saatel :cool:
autosid lasen vahele küll ja inimesed lasen ka üle tee, suunatuli on ka hea sõber mul :)
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

... see jällegi üks teemadest, mis kuskile väga ei vii.
irw @ "... muidu olen viks ja viisakas, kummi ei vilista ja kiirust ei ületa... eriti.. .. a vahest on lihtsalt natuke libe vms" :P :lol:

enda kohta ma ei ütle rohkem midagi, kui et üritan sõita nii, et mitte BMW-Klubi nimele häbi teha.
.. sai üks tore "ümmargune" jutt jälle :P
V8
Kasutaja avatar
veekaheksa
Huviline
Postitusi: 406
Liitunud: 22.04.2006 00:24 35
Peamine sõiduk: Audi A4 3.0 TDIQ
Telefon: 5295728
Asukoht: P-Jaagupi EST/Scand
Kontakt:

Postitus Postitas veekaheksa »

Rehvi ei vilista, külge ei lase. Ületan, aga natukene. Iga päev.
All good things come to those who wait.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

TarmoV12 kirjutas:... see jällegi üks teemadest, mis kuskile väga ei vii.
irw @ "... muidu olen viks ja viisakas, kummi ei vilista ja kiirust ei ületa... eriti.. .. a vahest on lihtsalt natuke libe vms" :P :lol:
Kle sa peaks ise väga hästi teadma, et suured mootorid ja märg teekate on libe! :D Pling pling veojõukontroll.....
no_name
Huviline
Postitusi: 544
Liitunud: 17.02.2008 15:49 18
Asukoht: igalpool

Postitus Postitas no_name »

vastasin sageli, kuna 50 alas ei s6ida kunagi 50 -ga, pigem 60-70 ga. samas teinekord hoopis kiiremini, ja sama 90 alas..see 90 suhteliselt harva minu kiirus.

Kummi oteselt fooritagant ei vilista 2ra minnes, kuid parema teekattega kurvi saab kylgees ikka v6etud aegajalt :P
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Hannes »

Ikka on ette tulnud külgees sõitmist ja kiiruse ületamist.
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

No kuna mul on "kapsalehed" klaasidel siis see kiirusehullus jäi sinna esimesse aastasse, ja see oligi kõige suurem miinus, sest noh jah, maanteel oli ikka väga palju km/h üle :oops:
Aga enam mitte :D
Suunatuli tuleb automaatselt, turvarihm peale juba iseenesest (ma pole kunagi ilma turvavööta sõitnud), inimesed ja koerad lasen üle tee :D , punane tuli on punane, vahele lasen alati autosid kui on ummikud või keegi tahab tipptunnil kõrvalteelt välja saada, tulesid vilgutan kui vastutuleval autol tuled ei põle, kiirust ületan linnas 0-10 km/h (oleneb olukorrast), maanteel jah 0-20 km/h :cool:
Aga mulle siiski meeldib sõita inglite ja udutuledega :oops: Ilusam on ju :lol:
Janayza ja Tieego
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Ma võiks öelda sama, mis janayza kui v.a. see kapsalehtede jutt. Ainuke konstantse väärtusega patt on minugi poolt udukatega sõitmine :oops:
Jan_Ar
Huviline
Postitusi: 880
Liitunud: 14.01.2007 12:07 07
Peamine sõiduk: BMW F48 X1 170kW
Asukoht: Tln/Trt/Hiiumaa

Postitus Postitas Jan_Ar »

Kummi ei vilista. Ei taha uusi rehve kulutada. Mootor ka kõigeset 1.8. Eelnevast tulenevalt külge ka ei libista. Ainult talvel vahest, teistest eemal, auto tunnetuse ja harjutamise mõttes.
Kui inimene ülekäigukohas, siis ikka üle lasen. Samas rattureid põhimõtteliselt ei lase kui nad just sadulast maha ei tule. Kiirus on linnas lubatud piires kui foorid just ei sunni vahel teisiti tegutsema.
Maanteel on tavaline taks +10-15 km/h, sest sõidan pidevalt 300km-st otsa. Möödasõidul suureneb kiirus pisut rohkem. Vihkan neid, kes aeglaselt teisest mööda venivad, raisates sellega terve sirge. Möödasõite tehes olen pidevjoonte suhtes üsna range ning üldse kahtlastes kohtades jätan pigem tegemata.
Tulesid vilgutan erinevate põhjuste pärast. Rusikat olen ka viimasel ajal hakanud julgemalt näitama.
Suunad, turvavöö - nii nagu peab.
Ahjaa...politsei aktsiaid on kaks kora ostetud. Ju see ongi loomu rahulikumaks teinud.
Patustan päevasel ajal inglite ja udukatega. Ei saa selle vastu. Ilus.
soldat
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 14.01.2008 20:47 48
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas soldat »

BMW pole kohe kuidagi selline auto millega ilusti sõita. Selle jaoks käib mõne väikese tagasihoidliku mootoriga auto. Olgem ausad,milleks seda suurt mootorit ikka vaja on. Hea meelega kuulan muid põhjendusi...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

soldat kirjutas:BMW pole kohe kuidagi selline auto millega ilusti sõita. Selle jaoks käib mõne väikese tagasihoidliku mootoriga auto. Olgem ausad,milleks seda suurt mootorit ikka vaja on. Hea meelega kuulan muid põhjendusi...
Sinu suhtumise laseks lahinal WC't alla...Sinu arust peaks suure mootoriga autode omanikud ja kasutajad olema hullemad rikkujad liikluses?! Unusta ära selline jutt, kui sina ei suuda liigelda normaalselt, siis ei tähenda see veel seda, et keegi teine peaks lolli mängima!
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Kusjuures ma tegelen ka sellise asjaga nagu näiteks: See aasta on oma 4-5 korda olnud selline juhtum, et eessõitjal ei tööta kumbki pidurituli. Tavaliselt lähen välja ja viisakas vormis teatan et ta auto on tehniliselt mitte korras. :cool:
53 036 056 Jan
soldat
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 14.01.2008 20:47 48
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas soldat »

Ain kirjutas:
soldat kirjutas:BMW pole kohe kuidagi selline auto millega ilusti sõita. Selle jaoks käib mõne väikese tagasihoidliku mootoriga auto. Olgem ausad,milleks seda suurt mootorit ikka vaja on. Hea meelega kuulan muid põhjendusi...
Sinu suhtumise laseks lahinal WC't alla...Sinu arust peaks suure mootoriga autode omanikud ja kasutajad olema hullemad rikkujad liikluses?! Unusta ära selline jutt, kui sina ei suuda liigelda normaalselt, siis ei tähenda see veel seda, et keegi teine peaks lolli mängima!
Ma arvan et sa said minust vähe valesti aru aga olgu,selgita,milleks neid mitmesajakilovatiseid masinaid vaja on.Milles on nende otstarve?
Muidu mina saan oma masinatega kenasti hakkama,pole kordagi trahvi saanud ega midagi.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

soldat kirjutas: Ma arvan et sa said minust vähe valesti aru aga olgu,selgita,milleks neid mitmesajakilovatiseid masinaid vaja on.Milles on nende otstarve?
Muidu mina saan oma masinatega kenasti hakkama,pole kordagi trahvi saanud ega midagi.
Ma ei saa jällegi aru inimestest kes ostavad 1.1 kuni 1.6 mootoritega autod...valdav enamus neist ei ela ega sure...foori tagant startimine võtab aega tunde....suure mootoriga auto puhul on hea tunnetada potentsiaali ja tunda end hästi selle roolis...ja liiatigi on suuremat mootorit raskem "kotti ajada", samas kui 1,4-sel elad pidevalt täiega gaasipedaali seljas linnatingimustes....maitse asi :cool:
´17 4Drive
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Riivo kirjutas:Ma ei saa jällegi aru inimestest kes ostavad 1.1 kuni 1.6 mootoritega autod...valdav enamus neist ei ela ega sure...foori tagant startimine võtab aega tunde...
See, kui keegi foori taga muneb, ei ole mitte mootoris kinni vaid juhis.
Maanteel see 1,4 jah ei ela ega sure, linnas liigub väikese mootoriga auto siiski igati lõbusalt edasi. Ja seda olematu kütusekuluga.
Näiteks 0-50km/h sai minu 520i igast poosist Peugeot 206 1,4 käest lutti (kütusekulu vahe oli muuseas täpselt 2x). Maanteel oli seis muidugi vastupidi.
Indrek
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Suuremate mootoritega on jah nii et linnas nad ökonoomsusega ei hiilga :D Samas maanteel aga lõppeb 1.4 jõud kus mul hakkab alles korralik vääne. Mis muudab möödasõidud lihtsaks. Ma ei taha väitta et 1.4 mööda ei saa aga lihtsalt, eba mugav on sellise autoga maanteel sõita millel puudub kiirendus võime 90 - 100 juures
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Noh, ei ole ju eriti tore olla, kui hakkad 1,1 mootoriga pilliga möödasõitu tegema, ja selleks, et teistele jalgu ei jääks, pead kahe jalaga püsti pedaalil olema. Eelistan ikkagi autot, mis vaid varbaotsa vajutusega sobiva kiiruseni kiirendab.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

no_name kirjutas:vastasin sageli, kuna 50 alas ei s6ida kunagi 50 -ga, pigem 60-70 ga. samas teinekord hoopis kiiremini, ja sama 90 alas..see 90 suhteliselt harva minu kiirus.

Kummi oteselt fooritagant ei vilista 2ra minnes, kuid parema teekattega kurvi saab kylgees ikka v6etud aegajalt :P
ja kuhu siis ausus jäi detailsemalt :D :D :D
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Martin_S kirjutas:Suuremate mootoritega on jah nii et linnas nad ökonoomsusega ei hiilga :D Samas maanteel aga lõppeb 1.4 jõud kus mul hakkab alles korralik vääne. Mis muudab möödasõidud lihtsaks. Ma ei taha väitta et 1.4 mööda ei saa aga lihtsalt, eba mugav on sellise autoga maanteel sõita millel puudub kiirendus võime 90 - 100 juures
No pisikese mootoriga autod ongi ju linnasõidu suunitlusega. Nagu ei tasu suurelt mootorilt linnas ökonoomsust tahta, ei tasu ka pisikeselt mootorilt maanteel mingit erilist sooritust tahta.
Ärme paneme nüüd kõiki autosid ühte patta. Igal autol oma nišš.
Indrek
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Proovime äkki originaal teema juurde tagasi tulla, või vähemalt üritame ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Markus
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 18.01.2008 11:20 25

Postitus Postitas Markus »

kiirust ületan pidevalt väikestes kogustes!maanteel ka vahest udukatega sõidan!kuna "lisa"varustuses suunatuli siis kasutan igal võimalusel...kummi ei vilista ja punane on ikkagi punane tuli!
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Postitus Postitas Alari. »

kiirus tavaliselt läheb mulgi tsipa üle nii 5-10km/h!udukatega sõidan,suunatule kang on olemas ja suunda näitan igatikorrektselt(need kes suunatuld ei näita,murraks heameelega selle kangi küljest),vahest harva käin kuskil rinkapeal ennast nö väljaelamas(vahest ka nati kummi keritud)!ei ole just eriline kihutaja ja ei näe vajadust linnavahel ohtralt talda anda!
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Margus_ kirjutas:Kummi saab apteegist. Talvel sõidan sageli külgees. Kui teeolud seda lubavad, siis ületan ka kiirust, päris lendur ei ole aga harva kui sõidan lubatud piirides. Inimesed lasen alati üle tee ja punase tulega ristmike ületamist ei harrasta. Suunda näitan ja turvavöö on ka alati peal.
Ei kõvata siin praegu, vaid lihtsalt julgen tunnistada :roll:
Ma liituks selle jutuga e. ise teen samamoodi.
soldat
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 14.01.2008 20:47 48
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas soldat »

Mina ei jää MB diisel vabalthingava bussiga(60 kw kanti oli) ka maanteel hätta. 100 km\h liikuvast autost ei saa tõesti mööda nii kiiresti aga pole ju vajadustki,kui just kiirust tõsiselt ületada ei taha.
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Elan ennast rajal välja ja ei mängi tõesti rullnokka liikluses. Kiirust ületan ikka vahel aga mitte suurelt.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

kummi ei vilista, kuna ei näe selles pointi
külgees sõidan ikka, eriti talvel
kiirust ületan teiste liiklejate vahel 10km/h kanti, tuttavatel teedel üksi olles natuke rohkem
aga tõsi ta on, et peale rinkal käimist ei tõmba see maanteel 200ga sõitmine enam nii palju...rinkal on palju mõnusam külgmisi G-si nautida ja oma sõidu oskust(oskamatust) lihvida..aga no eks ikka juhtub, eriti kui 200ni läheb alla 10 seki aega
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8454
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Mina kiirandan linnas pidevalt, fooritagant kuni 60 ni ja siis kulgen rahulikult edasi.
Suunda näitan ka peaaegu alati , kui jalakäijaid üle tee lasen siis vaadatakse imelikult , aga alati vaatan ka tahavaate peeglisse , et mõni hull selga ei tuleks.
Maanteel pole ka nagu kuskile kiiret , 90-100km/h püsikaga.
Vahes libeda ilmaga turvalises kohas lasen ka külje ette kui tuleb meelde veojõu kontroll maha võtta :lol: :lol: :lol:
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Kui üldise liiklusvooga kaasa minna, siis paratamatult tihtipeale näitab seier rohkem kui 50 km/h. Seda harrastan ma iga päev- kulgeda liiklusvooga kaasa, et mitte jalgu jääda. Suunda näitan isegi majade vahel, inimesi lasen ka üle tee, kui õigel ajal neid märkan. Mõningad roosad juhtuvad ikka sisse, eriti kui tagant tulemas keegi tihedalt pe*ses kinni. Äkkpidurdus tähendaks taganttulija sissesõitu minule ja seda mul ausõna vaja ei ole. Selle viimase suure lumega juhtuski, et mina andsin peatusest väljuvale trollile teed, tagant tuli mingi punane jaapanlane kõksaki vastu vasakut tagumist nurka. Külg ees ei sõida, sest minu kesised sõidukogemused ja selle enesele teadvustamine lihtsalt ei luba. Rismikke nn kinni sõita ei harrasta. Kui ma ikka näen, et ees on ummik ja see sugugi ei liigu, siis ma jään ootama, olgugi, et fooris põleb mulle roheline tuli. Kui ma seal ristipidi liiklejatele üks hea hetk ette jään, tekib ju uus ummik, milleks? Olgugi, et tihtipeale tagumised tuututavad nõudlikult.
Aastaid tagasi, kui ma alles load olin saanud, juhtus selline häbiväärne lugu, et sõitsin Lenska maanteel mitu kilti vastassuunavööndis. Pime oli ja tulin kuskilt kõrvalteelt, keerasin paremale Lenska maanteele ja hakkasin sõitma Narva poole. Siis taipasin, et sõidan ju üldse valele poole ning ma ausõna ei märganud, et teispool piiret jookseb tee teises suunas. Mõtlesin, et see on mingi teepiire kraavi vms ääres. Keerasin sealsamas otsa ringi, sest arvasin, et tegu on lihtsa kahesuunalise maanteega- üks rida ühte pidii ja teine teist pidi. Sõitsin Tallinna poole ja Nehatu juures nägin, et donnerwetter!, kus ma sõidan!? Sealt põikasin siis õigesse suunda ja mõtlesin, et kui loll võib ikka üks naine olla. Õnneks oli öö ja kedagi vastu ei tulnud.
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Riivo kirjutas:
soldat kirjutas: Ma arvan et sa said minust vähe valesti aru aga olgu,selgita,milleks neid mitmesajakilovatiseid masinaid vaja on.Milles on nende otstarve?
Muidu mina saan oma masinatega kenasti hakkama,pole kordagi trahvi saanud ega midagi.
Ma ei saa jällegi aru inimestest kes ostavad 1.1 kuni 1.6 mootoritega autod...valdav enamus neist ei ela ega sure...foori tagant startimine võtab aega tunde....suure mootoriga auto puhul on hea tunnetada potentsiaali ja tunda end hästi selle roolis...ja liiatigi on suuremat mootorit raskem "kotti ajada", samas kui 1,4-sel elad pidevalt täiega gaasipedaali seljas linnatingimustes....maitse asi :cool:
soovitaks ka proovida mõnda 1,1-st ja 1,4 st :!: 1,6 sest rääkimata...
Nimelt on uued linnakate mootorid oma väikse kubatuuri juures aetud suht kiireks ja 0-50 km/h kiirendus võib nii mõnelgi tootjal olla päris eeskujulik! maanteel kiirusel 80++++ on muidugi juba nendega keerulisem :D

Ise sõidan liiklusvool + kui paha tuju siis reeglite (märkide) järgi ja kui tuju hea siis vahest, mis siin salata pattu, ka kiirendan, keeran raadio vaikseks ja kuulan meeldivat kontserti :)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Rock94
Huviline
Postitusi: 842
Liitunud: 18.11.2007 20:45 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rock94 »

Rehve vilistan vähe,suunda näitan 90% kõigist juhtudest,inimesi lasen üle tee kus ettenähtud,linnavahel 60km/h liikumis kiirus,maanteel +/- 20km/h,joonestan suht tihti.Joonestamist on viimasel ajal aga vähemaks jäänud kuna mõistus on koju tulnud ning 1 hale kord seljataga.Ühel sügisõhtul juhtus nimelt,et olin sõbra(tuning)mossega valgusfoori taga ja siis tahtsin proovida,et kui kurjaks ajada,kuida siis liigub....nii ma siis kaasitasingi kuid ei pannud tähele,et minu kõrvale oli tulnud wirx oma porshega,ja sinna valgusfoori taha mu niisama kaasitamise ideed kadusidgi nagu oli kadunud wirx oma porshega :lol:
Suletud