Mida arvate sellisest liikmestaatuses nagu "volitatud l

Vaba teema
Suletud

Mida arvate sellisest liikme staatuses nagu "volitatud liige"?

Hääletus lõppes 06.10.2004 21:59 54

Täitsa nõus sellega ,omal samad lood peres.Toetan mõtet.
5
19%
No milleks seda veel vaja.
13
50%
Küsitluse tegija mine maga kaineks.
8
31%
 
Hääli kokku: 26
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Mida arvate sellisest liikmestaatuses nagu "volitatud l

Postitus Postitas Raino »

Selline küsimus tekkist sellest et EBK on olemas 3 liikme staatust.
1. Auliige
2. Põhiliige
3. Noorliige

Põhiliikmelpeab olema tehniliselt korras BMW nin load.Noorlikmel aga sed apole vaja ning onkha pisut vähem õigusi..

Kõike seda lugedes tekkis selline mõtte et võiks olla ka "Volitatud liige".
Volitatud liikmeks võiks lugeda sellist inimest kes sõidab volituse alusel Põhiliikme BMWga.Ma mõttlen just neid kus peres on BMW ning mõlemad pereliikmed kasutavad ühte BMWd.Mul nimelt on peres kaks BMWd ning mõlemad on minu nimel aga sõidame autodega mõlemad. Mul abikaasa arvas et ta läheb ostab omale BMW et saada EBK Põhiliikmeks.Solvus vist.

Kuna pole EBK liige ning see asi pole ametlik tegin selle küsitluse lihtsalt huvist mida rahvas arvab ning huvist selel vastu kuidas see asi üldse kujuneb.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kas sul on abikaasa või elukaaslane? Kui esimene, siis on auto teie ühisvara ja seega on täielik õigus astuda täisliikmeks. Kui tegemist on elukaaslasega, siis tuleb lihtsalt talle ametlikult kosja minna!
Mart_R
Huviline
Postitusi: 404
Liitunud: 27.02.2003 09:40 40
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mart_R »

Muhv kirjutas:Kui tegemist on elukaaslasega, siis tuleb lihtsalt talle ametlikult kosja minna!
vot õige. Ameerikas abiellutakse selleks, et kodakondsust saada. Meil eestis selleks, et EBK liikmeks saada. :P Vat see oleks alles pidulik klubi liikmeks astumise tseremoonia :cool:
Kasutaja avatar
Krissu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 06.07.2004 13:47 48
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Krissu »

Muhv kirjutas:Kas sul on abikaasa või elukaaslane? Kui esimene, siis on auto teie ühisvara.
Juhul, kui auto(d) pole soetatud enne abiellumist :!:
Poleks ju mõeldav, kui (nagu sinu puhul) mehel ja naisel on üks auto (ühisvara) ja siis nii mees, kui naine liituvad klubiga selle sama autoga....

Sa pole isegi ju veel klubi liige.......

Igatahes, kui ta on sinu naine ja sina klubi liige, siis ma ei mäleta, et oleks ühelgi põhiliikme naisel keelatud mingist üritusest osa võtta...ei koosviibimisest ega ka mingist ringrajasõidust.
Ja kui ta on aktiivne noorliige, siis on tal ka põhimõtteliselt hetkel ju samad õigused nagu liikmelgi, sest noorliikmeid väga vähe.... või valetan? :oops:
Ja kui ta on noorliige ja sinu naine ja sina oled põhiliige, siis ei näe ma üldse probleemi...
Või talle on nagu tähtis, et tal oleks mingi kõrgem staatus, kui noorliikme staatus :?:
Mina ei näe asjal mõtet, aga see puhtalt minu arvamus...
Ja, mida mina, noor tütarlaps, üldse asjast tean :D

Ps, midagi siin polnud mõeldud solvanguna :)
Lihtsalt Krissu
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Taas, mina ei näe küll mingit probleemi kui mees ja naine liituvad ühe autoga, kuna nad mõlemad fännavad seda. Iga pere ei jaksa kahte hobiautot pidada.

Jääb veel ka võimalus, et ostetakse BMW babyracer ;) kuna nagunii läheb seda varsti mõnel kolmandal pereliikmel ka vaja. Siis saab abikaasa/elukaaslane sellega liituda :roll:
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

No kuule, mis kasu su naisele on klubi liikmestaatusest :?:
Kõigil üritustel saab ta osaleda, infi saab sinu käest BMW kohta kui tahab ning foorumi liikmete osa saab samuti üle sinu õla salaja piiluda kui soovi... foorumis sõna võtmiseks ei ole liikmelisus nõutav.

Mina elan Raivo nimelise klubi liikmega, sõidan samuti BMW-ga, olen mõlema Raivo auto passis kasutajana kirjas, kuna altari ette pole veel jõudnud, ning millesti ilma pole küll siiani jäänud. :roll:

BMW klubi on väga perekeskne ning naised-lapsed on alati kaasa oodatud üritustele, seega pole mitte mingisugust vajadust "volitatud" liikme staatusele. :P

PS: ja ilmselt pole sellisel juhul ikkagi ametliku abikaasaga tegu kui pole raatsinud teda isegi passi panna ja vaid volituse kirjutasid.
BMW 316iA
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

No nii nüüd võtaks kah mina sõna...

BMWsid on mul kaks ning naine mitte pole volitusega vaid on passis sees mõlemal autol kasutaja.

Naine on mul väga põhimõtteline ning tal omad vaated elule..


Ma arvasin kohe et kui selle teema teen siis lintsitakse mind kohe ära....
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
kq
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 30.09.2003 23:08 24

Postitus Postitas kq »

:) Hea teema. Kui BMW klubi liige oleks naine, tema nimel oleks kaks BMWd ja nende tehn. passis oleks kasutajaks naise elukaaslane (mees), kas see muudaks asja?

Siit suhtumisest kumab küll läbi, et mõne mehe arvates on naine lihtsalt miski aksessuaar, "kes võib ju kah kaasas käia - keegi ei keela". :?

Aga Raino, sul pole midagi teha. Tundub, et su naine peab ühe BMW oma nimele ümber kirjutama. :P
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

kq kirjutas::) Aga Raino, sul pole midagi teha. Tundub, et su naine peab ühe BMW oma nimele ümber kirjutama. :P
Kui naise nimele kirjutada auto siis on selline asi et tema boonus on pisut kõrge..Tema aastane kindlustus teeb sam avälja mis minu kaks aastat.

Ma astusin küll täiega ämprisse et sele teema tegin..Olen momendil angiinis palavikuga 39 ning see on vist mõistusele hakanud. :)
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Raino, otseloomulikult võib su naine BMW klubisse astuda kui ta soovib. Minu küsimus sinule oli, et mis ta sellest kasu saab? Kui sa seepeale vastad, et tal on omad põhimõtted, ei oskagi nagu midagi enam kosta :roll:
Mismoodi aga asjaolu, et ta ilmtingimata bmw klubisse peab kuuluma tema eluvaateid kajastab? Kas nii on siis iga klubiga, mis ta teele satub?

*Diana ei õhuta miskit... lihtsalt uudishimulik ;)
BMW 316iA
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8454
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Naised saavad ju ennast ka foorumisse regada ja ain saabneile ka liikmete osa lahti võtta.

Kui naine tõesti tahab siis ta võib ju klubisse astuda , ma ei tea et oleks nõue , et auto on sinu nimel.
Siiamaani ju keegi pole teh passist kontrollinud kas liituja ja auto omanik on samad.

Alati võib ta noorliikmeks astuda.

minu naine on foorumi kasutaja ja liikemte osa tal avatud , käime koos üritustel ja kõik on ilus tore
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Diana kirjutas:Raino, otseloomulikult võib su naine BMW klubisse astuda kui ta soovib. Minu küsimus sinule oli, et mis ta sellest kasu saab? Kui sa seepeale vastad, et tal on omad põhimõtted, ei oskagi nagu midagi enam kosta :roll:
Mismoodi aga asjaolu, et ta ilmtingimata bmw klubisse peab kuuluma tema eluvaateid kajastab? Kas nii on siis iga klubiga, mis ta teele satub?

*Diana ei õhuta miskit... lihtsalt uudishimulik ;)

Vastused uudishimulikulr Dianale. Päris igasse teepeale sattuvasse klibise ta küll kuuluda ei soovi.
Küsisin ta käest et mks ta seda soovib nig ta vastas.
1.Ta on BMW fänn.
2.Maailmas on ainult 1 auto tema jaoks se on BMW.
3.See on stiilne.
4.Tema jaoks on see au suhelda inimestea kes austavad Bayeri tehase ime.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Anti
Huviline
Postitusi: 737
Liitunud: 02.10.2002 13:25 52
Peamine sõiduk: Sarvedeta troll
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anti »

Tarmo kirjutas: Kui naine tõesti tahab siis ta võib ju klubisse astuda , ma ei tea et oleks nõue , et auto on sinu nimel.
Siiamaani ju keegi pole teh passist kontrollinud kas liituja ja auto omanik on samad.
Kui seda nõutaks, siis mina ei saakski liikmeks hakata - passis omanikuks Ühisliisingu AS. :roll:
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

No ma tahan seda tarkpead näha, kes<läheb ostab a´la 300 -400 k auto sulas välja- ikka mõistus peab longama või raha jubedalt yle.
:shock:

klubi ei nõua, et sa oleksid passis bmw omanik vaid, et sa oleksid BMW "omanik" selle kõige ehedamal kujul.

Teema algatajal soovitan naisel avaldus ära täita ja ma arvan ongi probleem lahendatud :D sealt põhikirjast ei lugenud ma kusagilt välja, et klubi liige peab mees olema :o

Pigem on meil täna probleemne seltskond nö fännid, kes ehitavad autot aga ei saa sellega liigelda- neile tuleb staatus mõelda kuna noorliige öelda inimese kohta, kes teab mõnest konkreetsest mudelist rohkem kui terve klubi kambapeale kokku, on natuke liiast :!:

Lõpetuseks: ärge tehke tyhjast tüli :)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Tauri kirjutas: Teema algatajal soovitan naisel avaldus ära täita ja ma arvan ongi probleem lahendatud :D sealt põhikirjast ei lugenud ma kusagilt välja, et klubi liige peab mees olema :o
MA ju kirjutasin: Mul abikaasa arvas et ta läheb ostab omale BMW et saada EBK Põhiliikmeks.Solvus vist.
Ehk siis on asi selles et naine ei taha olla Noorliige vaid põhiliige.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Kui kasvõi üks autodest on soetatud abielu ajal(muidugi peab see bmw olema) siis saab ta ju sellega vabalt liituda. Teine asi on see, et nagu ma aru sain on ta mõlema auto passis kirjas? Nuh, milles probleem, täitku avaldus, lubade koopia & järgmisele uute liikmete ülevaatamisele. kõik

Olen ma nüüd kõigest õieti aru saanud? :roll:
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

No ma tahan seda tarkpead näha, kes<läheb ostab a´la 300 -400 k auto sulas välja- ikka mõistus peab longama või raha jubedalt yle.

Natsa teeemast mööda aga ei saand ütlematta jätta!
Ma arvan et selle mehe mõistus mitte ei longa vaid teeb õige otsuse,miks tal vaja maksta mingi pangale intresse kui ta võib selle sulas välja osta.Miks on vaja võlgu elada ,endal kohe 100 muret.Oleks mul see raha võtta paugust ostaksin ka välja.See lihtsalt minu arvamus.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

MarkoA kirjutas:
Tauri kirjutas:No ma tahan seda tarkpead näha, kes<läheb ostab a´la 300 -400 k auto sulas välja- ikka mõistus peab longama või raha jubedalt yle.
Natsa teeemast mööda aga ei saand ütlematta jätta!
Ma arvan et selle mehe mõistus mitte ei longa vaid teeb õige otsuse,miks tal vaja maksta mingi pangale intresse kui ta võib selle sulas välja osta.Miks on vaja võlgu elada ,endal kohe 100 muret.Oleks mul see raha võtta paugust ostaksin ka välja.See lihtsalt minu arvamus.
sellega liitun, võlgu elada siteim variant...
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ja muidugi mainiks ära, et klubi liikmete ridades on ka naisliige, liitus mõned kuud tagasi ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Kristjan_K kirjutas:Kui kasvõi üks autodest on soetatud abielu ajal(muidugi peab see bmw olema) siis saab ta ju sellega vabalt liituda. Teine asi on see, et nagu ma aru sain on ta mõlema auto passis kirjas? Nuh, milles probleem, täitku avaldus, lubade koopia & järgmisele uute liikmete ülevaatamisele. kõik

Olen ma nüüd kõigest õieti aru saanud? :roll:
auto passis on jah ta kirjas kasutaja aga me pole ametlikult abielus
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Raino kirjutas:
Kristjan_K kirjutas:Kui kasvõi üks autodest on soetatud abielu ajal(muidugi peab see bmw olema) siis saab ta ju sellega vabalt liituda. Teine asi on see, et nagu ma aru sain on ta mõlema auto passis kirjas? Nuh, milles probleem, täitku avaldus, lubade koopia & järgmisele uute liikmete ülevaatamisele. kõik

Olen ma nüüd kõigest õieti aru saanud? :roll:
auto passis on jah ta kirjas kasutaja aga me pole ametlikult abielus
Aga kas ta selle autoga ka sõidab ?
Kui sõidab, siis ma ei näe enam plobleemi ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Viljar_V kirjutas:
Raino kirjutas:
Kristjan_K kirjutas:Kui kasvõi üks autodest on soetatud abielu ajal(muidugi peab see bmw olema) siis saab ta ju sellega vabalt liituda. Teine asi on see, et nagu ma aru sain on ta mõlema auto passis kirjas? Nuh, milles probleem, täitku avaldus, lubade koopia & järgmisele uute liikmete ülevaatamisele. kõik

Olen ma nüüd kõigest õieti aru saanud? :roll:
auto passis on jah ta kirjas kasutaja aga me pole ametlikult abielus
Aga kas ta selle autoga ka sõidab ?
Kui sõidab, siis ma ei näe enam plobleemi ;)
Sõidab ikka nii et sahiseb. :D
Naine touringuga mina 324 jaga :(
Teda huvitab see et milliseks liikmeks ta saab.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Põhiliikmeks saab
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

ma arvan et ta saab ikka põhiliikmeks, on ju olemas bmw, see omab kehtivat ülevaatust ja kindlustust ning ta sõidab sellega :)
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Tõnis kirjutas:ma arvan et ta saab ikka põhiliikmeks, on ju olemas bmw, see omab kehtivat ülevaatust ja kindlustust ning ta sõidab sellega :)
Ette jõudsin ;);)
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ühesõnaga kui teil on 2 autot, siis saate mõlemad põhiliikmeks.

Pole mõtet rohkem jahuda teemal,et naine aksessuaar jne. Naistel samaväärsed õigused klubis kui meestelgi.

Leian, et Diana tahtis öelda seda, et kui mees liitub klubiga (või ka naine üksinda), siis saab ta juba kasutada kõiki klubi poolt pakutavaid hüvesid.
Selle jaoks ei pea mõlemad liituma. Aga kui selline soov on, siis meie takistusi selle ette ei pane.

Seega järgmine teema, mida nüüd lugema peaks, on uute liikmete üle vaatamine Ürituste all.
Suletud