Küsimus trahvi kohta

Vaba teema
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Pollarid eksisid ja see on ametniku poolt lubamatau, kuid nagu sa ise väidad- pole sa kindel isegi kas oled kõik õieti teinud ehk natuke selle "pada sõimab katelt" moodi! :)
Muidugi lase ära mõõta läbipaistvus ja siis otsusta mis edasi teha. Kui on asi normipiires siis muidugi kaeba edasi- põhjendus on ju lihtne- kuigi algul nõustusid trahviga, hakkasid hiljem kahtlema selles ja tegid mõõtmised. Kui tulemuseks on, et said siiski õige asja eest trahvi siis võib öelda, et isegi normaalsed pollarid olid (kuigi toimisid rutakalt), sest ei saatnud sind kordusülevaatusele! :!:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
mätas
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 04.07.2004 11:32 40
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mätas »

Kas protokollis on märgitud mõõteriist ja mõõteriista mõõtmisviga? Protokollis peab see märgitud olema. Inimesi on kiiruseületamisest ka sel viisil pääsenud, et aparaat on märkimata jäänud.
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

OT, aga mis autoga politsei oli?
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Politsei oli opeliga nagu ikka.


Ma ei vaidle selle üle,et mu klaasid tumedad on(on küll),aga mina tahtsin lihtsalt teada kas nemad võivad teha trahvi ilma klaase mõõtmatta.Ja protokolli nad mõõteriista ei pannud.
Sama hästi võiksin ajutiselt klaasid ära vahetada ja olen jälle õige mees.
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Sul ei ole mitte mingisugust mõtet ise mõõtmisi hakata tegema. See mõõtmise aeg on juba möödas. Trahv on alusetu, vaidlustada saad sa selle igal juhul, olgu sul praegu seal kasvõi prügikott kleebitud.
Kui sa praegu lased mõõta ja jääb lubatud piiridesse, ütleb politsei, et panid uue kile, kui ei jää lubatud piiridesse, ütled ise, et panid uue kile. See on mõttetu vaidlus.
Kui viitsid, pane kirja täpne sõnastus, mis trahvikviitungi peal kirjas.
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Juhtis sõidukit mille esi klaasid ei vastanud tehnilistele nõuetele.
Kasutaja avatar
Kristjan_T
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 07.10.2004 12:57 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kristjan_T »

ei või teha trafi ilma mõõtmatta võta veits loogiliselt see on sama mis saada traffi täispeaga sõitmise eest ilma puhkumatta.

Endalgi toonitud klaasid ees ja olen 2 korda minema sõitnud kuna olen vaidlema hakkand ja käskind tuua aparaat mis mõõdaks aga mõlemal korral on lõppend sellega et seekord saate hoijatuse ja et võtke kile maha

:cool: pigem panen tumedama kui maha võtan :cool:
Box
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 30.12.2003 16:37 13

Postitus Postitas Box »

Konsulteerisin inimesega LP 'ist. Maksimum mis teha saab on peale mõõtmist saata erakorralisele ülevaatusele. Trahvida selle eest ei saagi!
Audi Rs4; E55 AMG T
MarkoA
Klubiliige
Postitusi: 534
Liitunud: 06.05.2003 19:11 52
Peamine sõiduk: F01 740XD ,E90 320i
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas MarkoA »

Aga kuidas see edasi kaebamine käib.On äkki kellelgi kogemusi
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

MarkoA kirjutas:Aga kuidas see edasi kaebamine käib.On äkki kellelgi kogemusi
Väärteootsuse peal peaks kirjas olemas, et otsuse võib edasi kaevata 15 päeva jooksul elukohajärgsele halduskohtule.
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

MarkoA kirjutas:Juhtis sõidukit mille esi klaasid ei vastanud tehnilistele nõuetele.
mul varastati stanged ja tehti ka trahv 300 selle eest et auto ei vasta tehno nõuetele :shock: .. see selline point neil mis üldistab ja mille alla saab palju rikkumisi panna..ehk ka kilet :roll:
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Vasta