Lugupeetud Moderaatorid !

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

aga samas kui sellist asja nagu tööpakkumised ja otsimised ei ole . sellist teemat kust neid tulema peab siis?

keegi peab sulle koju helistama ja küsima või?

kui oleks selline teema siis ka tuleks neid tööpakkumisi ja otsimisi.
ja samas kui kellelgi töötajat vaja siis kohe võimalik ka kuulutus panna ja oleks ka potentsiaalseid otsijaid.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Annely kirjutas:
Tonnk kirjutas:Tekib küsimus, et kunagi eksisteeriunud teema "erinevate BMW remondikohtade" kohta ei kuulu ka enam ei BMW ega ka informatsiooni valdkonda?
Ainult foorumile kümnist maksvad teenindused võivad figureerida n.ö vabas informatiivses foorumikeskkonnas?
Postituse autor ei ole ilmselt külastanud foorumi Üldist sektsiooni ja teemasid lugenud. Seal on piisavalt erinevate remonditöökodade kohta infot, ole ainult mees ja leia üles.
Tasuline reklaam on hoopis teine valdkond, nimetada seda kümniseks on lausa kitsarinnaline.
Äkki sa Annely oled nii kena ja proovid ise ka korra otsingut kasutada?
Mitu informatiivset teemat sa töökodade kohta leiad?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Madis. »

Kivissaar kirjutas:aga samas kui sellist asja nagu tööpakkumised ja otsimised ei ole . sellist teemat kust neid tulema peab siis?

keegi peab sulle koju helistama ja küsima või?

kui oleks selline teema siis ka tuleks neid tööpakkumisi ja otsimisi.
ja samas kui kellelgi töötajat vaja siis kohe võimalik ka kuulutus panna ja oleks ka potentsiaalseid otsijaid.
Foorumi kodukorra 1.1. Eesti BMW Klubi foorum on mõeldud selleks, et BMW-huvilised saaksid otsida ja jagada infot BMW, klubi, autonduse ja liiklusega seotud teemade kohta.

Milleks meie teema, kuhu n+1 arv inimesi postitab kuulutuse stiilis - "otsin tööd, 24.a., olen töötanud ehitusel abitöölisena"? Ükski tööandja ei vali töötajaid mingisse foorumisse kuuluvuse järgi. Ja mina ei näe ühtegi põhjust töötajana eelistada suvalist BMW foorumi kasutajat.

Loetle mulle 3 põhjust, miks on töötajat parem otsida BMW foorumist, kui CV portaalidest.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Madis_M kirjutas: Ükski tööandja ei vali töötajaid mingisse foorumisse kuuluvuse järgi. Ja mina ei näe ühtegi põhjust töötajana eelistada suvalist BMW foorumi kasutajat.
Oled sa ise tööandja?
Kui ei siis ära sel teemal rohkem palun sõna võta, eks.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Madis. »

Olen küll töötajaid valinud ning lepingud sõlminud, kahjuks ükski pole BMW foorumi kasutaja. :cry:
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Neid põhjuseid võib igaüks ise välja mõelda palju tahab ja niipalju kui on põhjuseid siis leiab keegi alati samapalju vastuväiteid.

ma ei vali foorumisse kuuluvuse järgi vaid selle järgi kas inimene tööga hakkama ka saab.
see on hea võimalus foorumlastel teineteist aidata.

Võtame näiteks sellise asja.

2 meest/ naist

1 on tavaline cv keskuse või kuskilt saadud isik, teine on foorumlane.
mõlemad on ala peal varem tegelenud ja oskavad tööd.
Mina isiklikult pakuks tööd foorumlasele.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

iisak kirjutas:Äkki sa Annely oled nii kena ja proovid ise ka korra otsingut kasutada?
Mitu informatiivset teemat sa töökodade kohta leiad?
Hetkel oleneb kõik sellest, kuidas otsingut kasutada.
Kiirotsing otsib märksõna järgi üles kõik postitused, kus märksõna sees on. Ja kuvab ka need postitused. Niiet vasteid on sadu, kui mitte rohkem.
Samas saab täiendatud otsingu abil otsida märksõnu teemade pealkirjadest või postidest ning ka tulemused kuvada vastavalt soovile kas pealkirja ja postituse tasandil.
Tundub, et otsingut kirutaksegi selle pärast, et kiirotsinguga midagi konkreetset leida suhteliselt raske.
Ja mina olen kasutajaid alati otsingusse suunanud just täiendatud otsingu võimaluste järgi.

Aga varsti muudame kiirotsingu tingimused ära ja tulemustes näidatakse teemasid, mille pealkirjas otsitav märksõna asub. Postitustest otsimine jääb siis täiendatud otsingu alla.

Loodetavasti aitab see otsingu parandamisele kaasa ning vajalikud asjad leitakse kiiremini üles.
Samas eeldab see ka korralike teemapealkirjade kirjutamist.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Aga milleks selline "läbi ussim..i" kaevamine hea on?
Mis sellel teemal viga oli kus kõik remontijate andmed kirjas koos olid? Miks see ära kustutati?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Kivissaar kirjutas:Võtame näiteks sellise asja.

2 meest/ naist

1 on tavaline cv keskuse või kuskilt saadud isik, teine on foorumlane.
mõlemad on ala peal varem tegelenud ja oskavad tööd.
Mina isiklikult pakuks tööd foorumlasele.
See foorum ei ole siiski üks töökuulutuste kanalitest.
Jah, siit võid leida korraliku töömehe/töönaise, kuid kui ta tööd otsib,siis kasutab ta ka teisi kanaleid selleks.
Kui laseme tööotsijatel ja tööpakkujatel siin oma kuulutusi avaldada, siis mis järgmiseks?
"Otsin reisikaaslasi, kuna foorumi kasutaja on usaldusväärsem"
"Otsin tolmuimeja parandajat, kuna foorumi kasutaja on usaldusväärsem"
"Kes kirjutaks mulle kirjandi/essee...." jne jne

EBK foorum ei saa lahendada inimeste kõiki muresid ja igapäevaprobleeme.
Kui laseme sellistel teemadel tekkida, siis ei suuda enam piiri hoida, mida foorumisse lubada ja mida mitte.
Hetkel on selgelt piir pandud BMW-ga ja autondusega seotud temaatikal.
Kasutaja avatar
Tonnk
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 07.10.2004 11:43 37

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Tonnk »

iisak kirjutas:Aga milleks selline "läbi ussim..i" kaevamine hea on?
Mis sellel teemal viga oli kus kõik remontijate andmed kirjas koos olid? Miks see ära kustutati?
+1
Seda silmas pidasingi. Kui otsingus kasutada sõna remondikoht siis leiab viiteid mingitele threadidele kus omakorda viidatakse mingile müstilisele threadile mis ilma sisse logimata nõuab sisselogimist ja peale sisselogimist väidab, et "Sul ei ole õigusi selle foorumi lugemiseks" ehk siis sellele vanale teemale kus kogu info koos oli.
Annely kirjutas:Postituse autor ei ole ilmselt külastanud foorumi Üldist sektsiooni ja teemasid lugenud. Seal on piisavalt erinevate remonditöökodade kohta infot, ole ainult mees ja leia üles. Tasuline reklaam on hoopis teine valdkond, nimetada seda kümniseks on lausa kitsarinnaline.
Jah tõesti ei loe kõiki teemasi läbi otsast lõpuni ja ei fikseeri, et selles ja tolles postituses vist oli midagi kirjas. Olen kindel, et kõik remondikohad/teenindused on ka lugejate autode sektskooni postitusetest läbi käinud. Kindlasti leiab ka google.com vajaliku info lõpuks üles. Küsimus oligi rohkem selles, et milleks peaks info killustatult laiali olema selle asemel, et oleks üks teema (mis kunagi täiesti eksisteeris).
Kui tolle teema kustutamise põhjuseks oli see, et aegajalt käis mingite remondikohtadega seoses sõnasõda siis ma leian, et kitsarinnalisusest pigem võiks selle mode puhul rääkida kes terve teema ära kutstutas selle asemel, et modereerida ebasobilikke postitusi.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Ei kasutanud otsingut, vaid lihtsalt sirvisin Üldise all olevaid teemasid. Ei pea just eriline kotkasilm olema, et huvipakkuvad teemapealkirjad kiirelt üles leida.

Ma ei tea, mis põhjusel teie mainitud teema kadunud on, kuid üks on kindel: kui EBK tekitab foorumisse konkreetse teema, siis saab sellest justkui meie poolt heaks kiidetud firmade loetelu. Ja oh seda hädakisa, kui siis keegi peaks kuskilt vastu pükse saama. Aitäh, noormehed, aga ma ei usu, et EBK soovib endale sellist vastutust.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

okei.. ei hakka vaidlema.
selgelt näha et moderaatoreid ei huvita eriti kasutajate arvamus ja teiste elu lihtsustamine ja teiste kaaslaste aitamine.

mina siinkohal lõpetan.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Annely kirjutas: Ma ei tea, mis põhjusel teie mainitud teema kadunud on, kuid üks on kindel: kui EBK tekitab foorumisse konkreetse teema, siis saab sellest justkui meie poolt heaks kiidetud firmade loetelu. Ja oh seda hädakisa, kui siis keegi peaks kuskilt vastu pükse saama. Aitäh, noormehed, aga ma ei usu, et EBK soovib endale sellist vastutust.
Kogu lugupidamise juures preili Annely-ma ei ole tükk aega nii lollakat põhjendust kuulnud.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Annely kirjutas: Ma ei tea, mis põhjusel teie mainitud teema kadunud on, kuid üks on kindel: kui EBK tekitab foorumisse konkreetse teema, siis saab sellest justkui meie poolt heaks kiidetud firmade loetelu. Ja oh seda hädakisa, kui siis keegi peaks kuskilt vastu pükse saama. Aitäh, noormehed, aga ma ei usu, et EBK soovib endale sellist vastutust.
Kas see on ainuke põhjus miks see teema enam ei eksisteeri?
Kui selline kartus on siis lisage teemasse suurelt ja punaselt et tegu ei ole EBK poolt heaks kiidetud remondikohtadega ja iga inimene ise peab otsustama kus ja kellel ta laseb oma masinat remontida.


Üldine tähelepanek moderaatoritele, seoses Üldise teemaga Tehnilise all. Foorumi kasutajad on sinna teinud hulgim teemasid, mis kõlbaksid paremini mõne konkreetse seeria alla.
Kas on väga keeruline neid õigesse sektsiooni liigutada!!
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

iisak kirjutas:Kogu lugupidamise juures preili Annely-ma ei ole tükk aega nii lollakat põhjendust kuulnud.
Jumal tänatud, et sina meil siis nii tark oled :idea:

Mõned asjad ei muutu kunagi. Täpselt nii on ka nende targutajatega, kes arvavad, et elu on must-valge - üllatan teid teadmisega, et ega ikka ei ole küll. Viimastel aastatel on klubi pidanud liiga palju seesuguste lubatud ja lubamatute teemade tõttu erinevate inimestega vägikaigast vedama. Loomulikult ei paista see foorumist välja ja ega ei peagi. Aga jääme ikka igaüks oma liistude juurde, eks. Mina ei õpeta kedagi õli vahetama, kuigi tegelikult võiks seda tehes ju kõik korgid ikkagi lahti keerata.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Dziisusgraist....
Las ma proovin korra veel.
Mismoodi Klubi vastutab ja vägikaigast veab? Ja kellega?
Sa natuke ikka mõelda ka oskad?
Kuidas saab keegi tulla Klubile kraesse sellega kui tal mõnes töökojas jama kokku keerati, et ta sai kontakti BMW Klubi foorumist?
Siis tuleks ju igal pool k.a. Lugejate Autod teemas ära keelata IGASUGUSED VIITED erinevatele teenindustele. Sest hoidku jumal Klubi selle eest, kui keegi leiab sealt a`la Carmastersi või Audaceri nime ja pärast lüpsta saab. Siis peab jälle aktivistide kogukond ju ambrazuurile viskuma...
Kas ma olen ainuke kellele tundub,et kogu see foorumitemaatika kuidagi jaburaks hakkab kiskuma?
Ja "aktivistidel" ei ole veenvaid argumente oma tegudele ja läbimõeldust, mis järeldub kasvõi sellest, et kohe kui natukegi keegi torkima hakkab tuuaks sisse loegendaarne "mustvalge maailmavaade hallikate toonidega"...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
ummy
Huviline
Postitusi: 1175
Liitunud: 01.10.2006 19:04 24
Peamine sõiduk: E39 M5
Asukoht: Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas ummy »

Annely kirjutas:
iisak kirjutas:Kogu lugupidamise juures preili Annely-ma ei ole tükk aega nii lollakat põhjendust kuulnud.
Jumal tänatud, et sina meil siis nii tark oled :idea:

Mõned asjad ei muutu kunagi. Täpselt nii on ka nende targutajatega, kes arvavad, et elu on must-valge - üllatan teid teadmisega, et ega ikka ei ole küll. Viimastel aastatel on klubi pidanud liiga palju seesuguste lubatud ja lubamatute teemade tõttu erinevate inimestega vägikaigast vedama. Loomulikult ei paista see foorumist välja ja ega ei peagi. Aga jääme ikka igaüks oma liistude juurde, eks. Mina ei õpeta kedagi õli vahetama, kuigi tegelikult võiks seda tehes ju kõik korgid ikkagi lahti keerata.
Kas ma eksin kui arvan, et vägikaigaste vedamised on alguse saanud just moderaatorite liigsest agarusest?
Ehk siis olukorrad, kus kõik kasutajad ei allu nii lihtsalt teie lauskeelustamisele?
E39 528i
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

nõustun iisakuga.
väga jaburaks läheb see kõik siin.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

iisak kirjutas:Kuidas saab keegi tulla Klubile kraesse sellega kui tal mõnes töökojas jama kokku keerati, et ta sai kontakti BMW Klubi foorumist?
Kujutad sa ette - SAAB!
Kas sulle tuleb üllatusena, et Eesti BMW Klubi ja ka foorumit sajas surmapatus süüdistatakse? Minu meelest on see ka naeruväärne, aga näed, issanda loomaaed on kirju...

Ja igaks juhuks kordan veelkord üle, et mina ei tea, kuhu teie mainitud teema kadunud on. Loodetavasti mõni teadjam persoon kommenteerib.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

klubi juhatus ise ka kommenteerida tahab äkki seda või tõmmatakse kõik moded ainult tanki?
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Mina olen järje ära kaotanud. Mille üle vaieldakse, mida teada tahetakse?
Millele klubi juhatus vastama peab?
* Otsingu kohta kirjutasin - on OK või jäi midagi arusaamatuks?
* Töökuulutuste kohta kirjutasin - OK ei ole ilmselt neile kes väga töökuulutusi tahavad lisada, kuid kusagilt tuleb piir tõmmata.
* Tehnilise teema all teemade asukohad vales alamfoorumis (vahur_s küsimus) - jah, tõstame neid teemasid ka õigesse kohta, kuid neid tuleb valesse kohta pidevalt juurde. Tegeleme vastavalt sellele, kuidas jõuame.
Foorumile on lisandunud 2 uut moderaatorit ning vastavalt vajadusele otsime neid juurde. Lihtne töö see modereerimine ei ole ning selline teema, kus nõutakse erinevaid muudatusi süüdistatakse kord ühes, kord teises asjas, uute modede leidmisele kaasa ei aita.

Ja sellest ülemodereerimisest on juttu piisavalt olnud. Me teeme foorumi muudatusi ja foorumiga seonduvaid otsuseid selle info põhjal, mis meil on. Ehk kui 1 ütleb, et mis mõte on koondada kogu infot ühte teemasse, kuna teema alguses on vananenud info ja teine ütleb, et koondame kõik sama temaatikaga seotud info ühte teemasse kokku, siis meie peame mingi otsuse või valiku tegema nende 2 täiesti vastandliku soovi vahel. Selle juures on aga garanteeritud, et osadele see otsus ei meeldi ja käesolev teema saab jälle 2 või rohkem lehekülge postitusi juurde. Ja siis moderaatorid/adminnid istuvad siin teemas mitu päeva jutti, et arupärimistele vastata, selle asemel, et foorumit korras hoida.

Palun mõistvat suhtumist ja arusaamist, et ei ükski moderaator ega admin ei ole siin selleks, et kellelegi käru keerata. Eesmärk on see sama, mis ka kodukorras välja toodud - BMW ja autondusega seotud info ja abi leidmine.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iisak »

Annely kirjutas: Kujutad sa ette - SAAB!
Kas sulle tuleb üllatusena, et Eesti BMW Klubi ja ka foorumit sajas surmapatus süüdistatakse? Minu meelest on see ka naeruväärne, aga näed, issanda loomaaed on kirju...
Sel juhul tekib mul küsimus MILLE ALUSEL?
Ja tuleb küll üllatusena, kui Klubi süüdistatakse kolmandate isikute tegemistes või tegemata jätmistes.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Iisak, oluline polegi see, mille alusel, vaid see, et süüdistatakse.
Seda ei hakkaks ka siin lahkama.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas kimmo »

iisak kirjutas: Ja tuleb küll üllatusena, kui Klubi süüdistatakse kolmandate isikute tegemistes või tegemata jätmistes.
Ka alusetu süüdistus on süüdistus.
Lepime kokku, et siia teemasse postitame edasiviivaid ettepanekuid mitte ei kasuta võimalust oma nokkimisetuju välja elada.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

ma nagu pakkusin edasiviiva küsimuse millele vastas ainult hanno.
küsimus et kas klubi juhatus ka sellega nõustub või on hanno see kes otsuseid vastu võtab ja otsustab?
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas kimmo »

Kivissaar kirjutas:ma nagu pakkusin edasiviiva küsimuse millele vastas ainult hanno.
küsimus et kas klubi juhatus ka sellega nõustub või on hanno see kes otsuseid vastu võtab ja otsustab?
Kas hanno vastusest jäi sulle väheks või ei olnud seletus piisav?
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Kivissaar, juhatus teeb oma otsuseid ühiselt ning töökuulutuste mitte lubamine foorumil (laiemas sõnastuses) on juhatuse tasemel ja ka klubi üldkoosoleku tasemel otsustatud.
Juhatus ei pea foorumis iga juhatuse liikme näol vastama erinevatele teemadele, et siit mingi otsus välja kooruks. Otsused, mis vajavad juhatuse sekkumist, tehakse EBK põhikirja ja Eesti Vabariigi seaduste alusel.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

kimmo kirjutas:
iisak kirjutas: Ja tuleb küll üllatusena, kui Klubi süüdistatakse kolmandate isikute tegemistes või tegemata jätmistes.
Ka alusetu süüdistus on süüdistus.
Lepime kokku, et siia teemasse postitame edasiviivaid ettepanekuid mitte ei kasuta võimalust oma nokkimisetuju välja elada.

kimmo mis sa arvad et äkki peaks teema kinni panema või ära kustutama?
Liiga palju kurtmisi ja õiendamisi.
Tehakse modesid maha ja ei anna infot bmw kohta
tsiteerin siinkohal Madis_M toodud fakti
Foorumi kodukorra 1.1. Eesti BMW Klubi foorum on mõeldud selleks, et BMW-huvilised saaksid otsida ja jagada infot BMW, klubi, autonduse ja liiklusega seotud teemade kohta.

kuidas see teema sellega seondub? see seondub ju moderaatoritega mitte Meie kõigi armastatud margi BMW-ga.

kas reeglid kehtivad kõigile või ainult üksikisikutele?

alles ükspäev vaatasin varuosade teemat ja seal mingi kasutaja kes väidetavalt oli oma kuulutuse eest maksnud kasutas varuosade müügi teemat nii et uppis seda põhimõtteliselt koguaeg.
on sellega midagi ette võetud?
äkki peaks ära bännima kuna on vastuolus klubi kodukorrale ja ei pea reeglitest kinni?

nagu mingi lasteaed oleks siin lahti läinud.
Ei mäleta et 2009 v 2010 alguse poole oleks sellist asja siin olnud.
kas peab ka klubi liikmeks astuma selleks et arvamust kuulda võetakse ja sellega arvestatakse?
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas kimmo »

Kivissaar kirjutas: kimmo mis sa arvad et äkki peaks teema kinni panema või ära kustutama?
Liiga palju kurtmisi ja õiendamisi.
Tehakse modesid maha ja ei anna infot bmw kohta
tsiteerin siinkohal Madis_M toodud fakti
Foorumi kodukorra 1.1. Eesti BMW Klubi foorum on mõeldud selleks, et BMW-huvilised saaksid otsida ja jagada infot BMW, klubi, autonduse ja liiklusega seotud teemade kohta.

kuidas see teema sellega seondub? see seondub ju moderaatoritega mitte Meie kõigi armastatud margi BMW-ga.

kas reeglid kehtivad kõigile või ainult üksikisikutele?

alles ükspäev vaatasin varuosade teemat ja seal mingi kasutaja kes väidetavalt oli oma kuulutuse eest maksnud kasutas varuosade müügi teemat nii et uppis seda põhimõtteliselt koguaeg.
on sellega midagi ette võetud?
äkki peaks ära bännima kuna on vastuolus klubi kodukorrale ja ei pea reeglitest kinni?

nagu mingi lasteaed oleks siin lahti läinud.
Ei mäleta et 2009 v 2010 alguse poole oleks sellist asja siin olnud.
kas peab ka klubi liikmeks astuma selleks et arvamust kuulda võetakse ja sellega arvestatakse?
Mis selle postituse sisu on? Vihje foorumireeglite rikkujale? Reeglid kehtivad kõikidele ning oluliselt selgem oleks olnud, kui sa rikkuja ka viitena oleksid välja toonud. Aga aitäh sellegipoolest - juhime rikkuja tähelepanu reeglitele.

Õiendamisi on tõesti palju. Raiskab palju energiat - ühest küljest läheb õiendaja aeg selle kirjutamisele, teisest küljest raiskavad oma aega selle lugejad ning moderaatorid, kes loeksid või lahendaksid asjalikemaid teemasid.

Klubi liikmeskonda on oodatud kõik BMW huvilised - sedakaudu on liikmel tõesti rohkem võimalusi klubi käekäiku suunata ning sedasi ka foorumis toimuvat rohkem mõjutada. Kuid see ei tähenda, et huviliste ettepanekutele vilistatakse või neid ignoreeritakse. Naastes sinu tehtud ettepaneku juurde: see sai ju ammendava vastuse. Või vajab siiski seletamist?
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

naastes tõesti minu küsimuse juurde siis ma arvan mina ja enamus foorumlasi kellel on mingit tööd pakkuda oleksid nõus sellega kui oleks selline teema.
Ma saan aru et see ei seondu otseselt BMW-ga
Aga samas aitab see kaasa foorumikasutajatele.
kas selle kohast hääletust v laiema ringkonna kuulamist ei või teha? alati kohe ja nüüd otsustama.
Vabandust tõesti kui kellegi huve või tundeid riivasin või solvasin.
Aga no tõesti. võiks teha mõned erandid teatud asjade suhtes.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Vasta