Lugupeetud Moderaatorid !

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas MargusA »

Sul oli see täna või?Mul oli laupäeva hommik kui foorumisse ei pääsend...ei telefoni,ei arvutiga
Caspar
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 1817
Liitunud: 19.02.2009 21:07 37
Peamine sõiduk: BMW E34 540i
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Caspar »

Eile
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

zone.ee-ga oli mingi kamm ilmselt. orgia oli ka samaaegselt sama erroriga maas ja mõlemad on hostitud zones.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

Miks müüdud kuulutused prügikasti visatakse?
Kas seepärast, et hoida kokku serveri ruumi vms?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Et üleval oleksid teemad, kus reaalselt veel midagi müüakse. Parem otsida, puhtam välimus. Audi/VW jt. foorumites tavaline praktika. Nendes on vbl veits paremini automatiseeritud ainult, ehk kasutajad saavad ise oma teema "müüduks" märkida ja sellega prügisse liigutada. Meil teevad moded manuaalselt.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Küsimus siinsetele Modedele/ härradele/ prouadele

Kas keegi kunagi seda foorumlaste kontaktide teemat uuendama ka hakkab?

viewtopic.php?f=3&t=8601&p=14911943#p14911943
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Heigo_K »

Kivissaar kirjutas:Küsimus siinsetele Modedele/ härradele/ prouadele

Kas keegi kunagi seda foorumlaste kontaktide teemat uuendama ka hakkab?

viewtopic.php?f=3&t=8601&p=14911943#p14911943
Kas sa siis ei tea, et siinse foorumi adminnid/moded on kirja ja lugemisraskustega ?

Konkreetset teemat puudutavas küsimuses olen ma pöördunud 4 korda modede poole ja 2 korda adminni poole.
Seda nii avalikult, privas kui ka meilitsi.
Siiamaani tulutult...

Äkki peaks vene keeles kirjutama?

Saavad muulased ka aru...
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Ei no siis tuleb vähe vaadata üle inimeste kohustusi. Kui ei jõuta tegeleda kõigega siis on ilmselgelt kas tegutsevate inimeste puudus või olemasolevate inimeste soovimatus.
Saan aru et tegu väga suuremahulise tööga aga olen mina mitu korda juhtinud tähelepanu sellele, Heigo, ja ka paljud teised.

Kui ise ei jõua siis võtke keegi juurde ja andke ülesanne.

Pole väga keerulist ju midagi selles.
Osad andmed on seal 2009ndast aastast

5 aastaga on nii mõndagi juhtunud.
Ja allkirjas te ju ka ei luba märkida millega keegi tegeleb kuna see on reklaam.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Tere,
kinnitan teile, et me ei ole kirjaoskamatud (mis on "kirja ja lugemisraskused"?).

Kas teil on soovitusi, kuidas antud teemat uuendada?
Koristada ära kõik postitused, mis on tehtud enne xx.xx? Või peaks kõik postitajad ükshaaval läbi käima ja küsima, kas info veel kehtib?
Ilmselt on kordades lihtsam, kui huviline ise uurib postitaja käest, kas ja mis.

Võin kellelegi selle ülesande edasi ka delegeerida, on soovijaid? Endal kahjuks ei ole selleks aega.

(Paluks mitte valesti aru saada: antud teema ei ole prioriteetne, sellest ka leigus teema uuendamise vastu, kuid kui antud info on vajalik, siis tuleb leida lahendus, kuidas see värskendatud saab)
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Kui näiteks teha nö teema uuendus. Lasta kõigil kes soovivad et nende andmed kajastuks seal kirjutada oma uued kehtivad andmed.

Võtta ära eelnevalt kõik vanad.

Näiteks RRRc foorumis saadeti kõigile privaat kiri teatud teema kohta ja kõik kes soovisid pidid oma andmed postitama.

Antud juhul siis:

1.Kustutada ära sealt kõik.
2. Saata privaatkiri kõigile kes soovivad oma andmeid seal kajastada.
3. Keegi võtab kõik kokku ja teeb korrastatud teema sinna.
4. Jääb ka see sama inimene haldama seda teemat.

Ja oleks mure murtud minu meelest.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Kuno idee on iseenesest väga hea, aga siin on vist 2 murekohta:
1) Senikaua kui kontaktid on kõik ühes postituses ei jälgita seda kui vanad nad on (v.a. kui sinna manuaalselt kuupäev juurde kirjutada igale kontaktile). Kas see oleks mõne pluginaga teostatav on küsimus pigem foorumi tarkvarahaldusega tegelevale inimesele.
2) Ühelgi kasutajal poleks iga 3a tagant meeles meile teada anda, et tema kontakte ära ei kustutataks ja hiljem oleks tõenäoliselt udupasun, miks nad ära on kadunud. Jällegi, pluginaga saaks võib-olla automatiseerida; hetkel seda võimalust pole.

Kivissaare idee on muidu hea (et soovijad lisaksid oma kontaktid sinna ise), aga punktid #3 ja #4 viiksid varem või hiljem praegusesse seisu tagasi.
Kõige mõistlikum oleks ilmselt igal kasutajal enda postitusega oma kontaktid sinna lisada ja siis saab iga kasutaja neid ise vastavalt vajadusele muuta. Hetkel on see megamahukas töö ja oma ligi 200 sissekandega selline asi, mida reede õhtul õlle kõrvale väga ei nokitse. Asja halb külg oleks see, et teema oleks mitme lehekülje pikkune, ning puuduks üks tsentreeriv postitus, millest kõigi soovijate kontaktid leiduksid.

***Seoses viimase lausega küsimus tavakasutajatele, ise enam ei mäleta: kas tavakasutaja saab oma postitust muuta pärast seda kui keegi on pärast teda veel postitanud? Näituseks, kas Kuno ja Kivissaar saavad oma viimast postitust siin teemas muuta?
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas coley »

Muuta saab. Kustutada postitust ei saa.
Viimati muutis Henri., 15.04.2014 23:07 38, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Tnx, mul oli miskipärast meeles, et kumbagi ei saanud.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Muuta saab.
Samas tõesti siis kasvõi nii et see esimene postitus seal ära muuta et oleks lihtsalt tutvustav postitus ja edaspidi igaüks ise muudab oma asju seal vastavalt oludele. näiteks minu andmed seal esimeses postituses on vist aastast 2009 kui nüüd õieti mäletan.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Et siis kuidas edasi? Likvideerime praeguse teema ära ja teeme uue, kuhu igaüks saab ise oma info postitada? Ja kui kellelgi on vaja vanast teemast mõnda kontakti, küsib modede või adminnide käest.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

näiteks! ja samas kas on võimalik saata igale foorumlasele ühis kiri nö et selline teema ja kõigil kel huvi siis oma kontaktandmed lisada sinna.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas MargusA »

Ma olen möelnud,et palju foorumis üldse kasutajaid on?Kirja vist küll keegi köigile saatma ei hakka.Pole mötet üle ka pingutada.Kes asjast huvitatud leiab ise ka teema ülesse.Ja kui söber ei leia siis aita teda.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

Foorumis on registreeritud 23232 kasutajat. Ühiskirja saatmine adminkonsoolist ei tohiks liigkeeruline olla, a see pole enam modede rida.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

See ei ole kindlasti asi, mille peale kõikidele kasutajatele kirja peaks saatma.
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Aga lugupeetud hanno, kas see võtab sul tüki küljest? Minu arust on selline kontaktide teema üleüldiselt kõigile kasulik ja tel nr võiks olla kohustuslik info üleüldse.
Paljud foorumlased seda teemat loevad siin?
Paljud üldse teavad sellest kontaktide teemast ?

Lihtsam oleks ju kõigile ühiskiri saata et kõik soovijad saaksid panna oma kontaktid ja tegevusala kirja.

Minu poolest võite teha tel nr ja tegevusala signatuuris ja lubatuks.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Ja hanno sa võiksid mind valgustada, mis on Lugupeetud hanno jaoks asi mille pärast võiks siis ühiskirja saata?
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas iaanek »

Milleks seda mõttetut poolkõva andmebaasi üldse vaja on?

Kui ma tahan kellegiga räääkida, siis kontaktide puudumisel kirjutan postkasti.
Kui ei vasta, ei oleks ta niikuinii ka seda kontaktide teemat lugemas-täiendamas.

Kui ma 30 sekundiga inimese tel. nr-t foorumist ei leia, siis järelikult pole ta huvitatud oma andmete kogu maailmale lehvitamisest. Kes seda aga teha tahab, kirjutab kasvõi asukoha järele või signatuuriks.
..
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Kivissaar kirjutas:... ja tel nr võiks olla kohustuslik info üleüldse...
Kas soovid ehk põhjendada? Kui kellelgi on mind tarvis kätte saada, siis privaatsõnum on piisavalt kiire vahend. Olen kindel, et päris paljudel tuleb PS'i teavitus meiliga otse telefonile. Kui ma olen pidanud tarvilikuks, et keegi saaks mind kiiremini kätte, siis olen ma talle privaatselt oma telefoni nr andnud.

Telefoni nr pole muideks Eestis inimestel kohustuslik, seega oleks seda ka väga naljakas kuskil foorumis nõuda.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Kivissaar
Huviline
Postitusi: 1981
Liitunud: 14.09.2008 18:45 21
Peamine sõiduk: Ducati
Telefon: 56863083
Asukoht: Rakvere

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Kivissaar »

Iseenesest kuna meil on foorumis ligi 22000 kasutajat vist? siis reaalselt loomulikult ei ole tarvis igaühe nrt.

Aga päris tihti kui olen otsinud mõne nrt siis ei leia kuna pole kuskile kirjutatud.
Minul isiklikult ei ole telefoni tulemas mingit teadet kui ps tuleb. Kiirematel aegadel ei jõua mitu nädalat foorumisse.
Samas ei ole ka alati seda aega et kellegi telefoni nrt otsida pool tundi.

kui nr oleks kõigil signatuuris või info all olemas siis hoiaks enamus aega kokku selle otsimise arvelt.

Mõni müüb ka siin asju nii et nrt pole.

ja siis peab ostja olema see loll kes seda nrt taga ajab.
vöiks ju arusaada et kui inimene enivei Passatiga söidab on ta juba eos elule käega löönud nii et vahet pole mis velg seal talvel all on
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Kontaktide teema ei ole siin nüüd nii oluline, et 22.000 kasutajale kohe kiri selle kohta saata. Minu jaoks oleks see puhas spämm. Need kelle jaoks see on oluline, leiavadki ise selle teema üles.

See, et kirja saatmine on lihtne, ei tähenda, et seda siis peaks ka tegema kohe.

Aga Annely pakutud variant siis käiku, mis siin ikka kauem arutada.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

On üks asi, mis mind juba pikemat aega on häirinud, aga alati olen mõelnud, et suva, las jääda.

Nimelt kuna sirvin suhteliselt palju velgede müügikuulutusi, siis häirib see, et kogu info ei ole postituses. Ehk siis kõige hullem variant on see kuulutuses on ainult auto24 link. Kuid üldiselt on iga liigne link häiriv.

Ehk siis ideaalne kuulutuse variant oleks kui info ja ka pilt oleks (esimeses) postituses ära toodud. Ise olen püüdnud mõnikord harva selliseid linkimise probleeme lahendada, kuid lisa postituse tekitamine ei tundu ka kõige õigem lahendus.

Müügi alafoorumis on ju tegemist ikka asjade müügiga, mitte ei ole pealkirjaks "linke müüdavatest asjadest"
Kasutaja avatar
bemmifänn
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 15.03.2006 20:07 54
Peamine sõiduk: E39
Asukoht: Järva-Jaani

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas bemmifänn »

See kui on auto24 link on hästi!
Minu arvamus on see, et igas müügi teemas peaks olema müüja telefoni number kohustuslik,
ostu teema on teine asi.
Müügi teemad kus pole infot ja telefoni numbrit võiks kustutada!

Ootan Pealikute vastukaja!
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Heigo_K »

bemmifänn kirjutas:See kui on auto24 link on hästi!
Minu arvamus on see, et igas müügi teemas peaks olema müüja telefoni number kohustuslik,
ostu teema on teine asi.
Müügi teemad kus pole infot ja telefoni numbrit võiks kustutada!

Ootan Pealikute vastukaja!


Tühja tuult ajad taga.
Kasutaja avatar
bemmifänn
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 15.03.2006 20:07 54
Peamine sõiduk: E39
Asukoht: Järva-Jaani

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas bemmifänn »

Tundub nii!
Kasutaja avatar
j6x19
Huviline
Postitusi: 1088
Liitunud: 12.11.2007 21:56 22
Asukoht: kose

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas j6x19 »

bemmifänn kirjutas:See kui on auto24 link on hästi!
Minu arvamus on see, et igas müügi teemas peaks olema müüja telefoni number kohustuslik,
ostu teema on teine asi.
Müügi teemad kus pole infot ja telefoni numbrit võiks kustutada!

Ootan Pealikute vastukaja!
Kuulutused võiks küll olla korrektsemad.telefoni number ja asukoht võiksid olla kindlad asjad mis kirjas peale normaalse müügi kuulutuse.foorulmist kusagile auto24 ja piltide ja info jahile minna on küll ka minu meelest piix.
history E21 3X316,1X318.E28 3X520I 2X525I 2X528I.E32 3X730I, 2X735I,1X750I.
E34 8X520I,2X525I,2X530iand e39 535ia ,e38 735ia, e30 kupee 335i projekt.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Meil ei ole täna võimekust kõiki ostu-müügi kuulutusi läbi käia ja kontrollida, kas on tel nr või mitte, aga just see on ainus võimalus, kuidas veenduda, kas kuulutus vastab reeglitele. Nii palju, kui jõuame, tõstame selliseid mõttetuid teemasid prügisse (mis omakorda tähendab, et nende teemade autorid pöörduvad meie poole ja tahavad teada, miks nende teemat enam pole - ja see kõik võtab lihtsalt nii haigelt palju aega).

Üks võimalus oleks tekitada teatud arv modesid, kes teeks seda tööd raha eest, aga kes foorumikasutajatest on nõus selle eest maksma? Kätemeri...?
Vasta