e36 2.5tds probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Valerzz
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 02.06.2010 15:17 27

e36 2.5tds probleem

Postitus Postitas Valerzz »

Autoks on siis bmw 325tds 105kw 96a. ja mure on selline et auto ei taha käivituda eriti hästi,vahepeal käivitub kohe nagu peab aga vahepeal ei jõua käivituda.
Varem ei olnud õhulugeja taga kuna polnud pistikut ja nüüd kui sai taha pandud ka õhulugeja, ei taha üldse käivituda.Kui auto käima saab siis töötab hästi kuigi minekut eriti pole,koha peal töötab suurepäraselt.
Tahtsin teada et äkki kellelgi on olnud selline käivitus probleem.Ja tahtsin teada kas võimalik et kui õhulugeja vaga et siis auto ei käivitugi hästi?
Ettetänades
Kasutaja avatar
eivoe
Huviline
Postitusi: 1312
Liitunud: 08.05.2007 17:19 20
Peamine sõiduk: BMW 525D
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: e36 2.5tds probleem

Postitus Postitas eivoe »

Kuda lood on kütusefiltriga? Aku on normaalne? Eelsüüte küünlad on töökorras?

Mul TD-ga oli nii, et ka ei tahtnud käivituda ja kui käima läks, töötas. Vahetasin ära kütuse filtri, eelsüüte küünlad ning kütusefiltri juurest kõrgsurve pumpa mineva kütuse toru ning probleem lahenes.
530dT(DE-kat, Chip, shortsift)
pokkar
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 19.09.2007 11:44 54

Re: e36 2.5tds probleem

Postitus Postitas pokkar »

Kuskilt oleks nagu kõrvu jäänud, et alles e39-tele pandi õhulugejaid peale. Oled kindel et õhulugejaga on tegu?
edit. minu viga on ikka olemas
Kasutaja avatar
djtsux
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: 01.08.2009 22:57 13
Peamine sõiduk: bmw e-53
Asukoht: kohila Janno R.

Re: e36 2.5tds probleem

Postitus Postitas djtsux »

Mul sama auto
Vaheta ära eelsüüte küünlad soovitan sul panna kallimad küünlad ei mingit bearut ega muud jampsi
vaid BOSCH-i algul kirud küll et kallid aga tasuvad ära
Kui minekut pole või pöörded kõiguvad võib olla ka kõrgsurve pump vale kalde nurga all
kui autol gaasi põhja vajutad ja läheb väga tuimalt edasi ,või kui sõidu ajal gaasi järsult vajutades ei teki tõmmet siis on ÕHULUGEJA läbi või ei tööta korralikult
Tean sest kõik asjad juba läbi põdetud :D
bmw X-5 E-53
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: e36 2.5tds probleem

Postitus Postitas Randofer »

mul ikka hoiab taga küünlaid ka sellise ilmaga, tds on suht vanakooli mootor see tahab kogu aeg küünalt, uued otsepritsed ei taha, nagu näiteks volkarid -5 ja ikka pole vaja küünalt.
Kuna küünlaid suht kehva vahetada pane vähe kallimad( NGK, Bosch, jne)
When it doesn´t blow it sucks
Kasutaja avatar
djtsux
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: 01.08.2009 22:57 13
Peamine sõiduk: bmw e-53
Asukoht: kohila Janno R.

Re: e36 2.5tds probleem

Postitus Postitas djtsux »

To:Kuno_T
Õhukululugeja võid tagant ära võtta,autol kaob tõmme tagant ära -Käima läheb ikka kas on taga või ei ole :D
bmw X-5 E-53
Vasta