e36 käigukast

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
altf4
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.09.2009 16:26 58

e36 käigukast

Postitus Postitas altf4 »

Tere. Küsimus järgmine et mul on e 36 kupee automaatkäigukastiga, käigukangi kõrval on nupp mille ülemine asend on s- ehk siis sport ja alumine *- ehk siis talvesõit. aga keskmine on E- Kas see samune E on (economy) ehk siis ökonoomne sõit? ise seda ei tea kuna mul vajutades sinna peale tuli põlema ei lähe ega ei saa ka aru, et midagi muutuks. Aitäh kui keegi aidata oskab.

:?



...siin on ka pilt mis näitab seda nuppu, muu auto ei ole oluline, võõras pilt:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: e36 käigukast

Postitus Postitas Brutality »

Ilmselt too tuluke läbi põlend ja ei tööta. E režiim on auto käivitamisel alati default. Sellepärast ei muutugi midagi, kuna E režiim on juba valitud.
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
altf4
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.09.2009 16:26 58

Re: e36 käigukast

Postitus Postitas altf4 »

Brutality kirjutas:Ilmselt too tuluke läbi põlend ja ei tööta. E režiim on auto käivitamisel alati default. Sellepärast ei muutugi midagi, kuna E režiim on juba valitud.


aga see siis ei tähenda mingit öko sõitu või midagi sellist? ja on mul võimalus seda sisse ja välja lülitada?
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: e36 käigukast

Postitus Postitas Brutality »

No tähendabki ökonoomset režiimi...võrreldes sportrežiimiga. Ütleme nii, et ökorežiim = tavarežiim. Ei ole seal mingit edasist sisse- ega väljalülitamist.
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
altf4
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.09.2009 16:26 58

Re: e36 käigukast

Postitus Postitas altf4 »

Brutality kirjutas:No tähendabki ökonoomset režiimi...võrreldes sportrežiimiga. Ütleme nii, et ökorežiim = tavarežiim. Ei ole seal mingit edasist sisse- ega väljalülitamist.

selge pilt, tänud.
Vasta