316 75KW probleem käivitamisega

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

Servus, sai siis tehtud mootori vahetus niimodi et kollektor ja andurid jäid vana mootori küljest .. nüüda aga mure selline et asi ei mõtlegi võtmest starterit taha võtta, milles võiks mure olla ? kõik juhtmed ja pistikud on küljes ja vooluring korras.
Kasutaja avatar
janarp
Huviline
Postitusi: 625
Liitunud: 17.07.2007 21:17 12
Peamine sõiduk: bmw e60 525d
Asukoht: harjumaa, padise vald

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas janarp »

kas auto originaal immoga?
e34 520i -> e36 320i -> e36 318i -> e36 320i -> e36 316i -> e36 318i -> e91 320d -> e60 525d
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

Jah, UM'st öeldi kaa et asi immo all. aga paraku seda originaal võtit mis ta maha võtaks pole.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas jargo »

kui sa ainult mootoriploki ära vahetasid peaksid ikka enda vana süsteemiga auto käima saama.kui koos mootoriga vahetasid ka aju või süüteluku,siis vaja ka immoplokki.
äkki jätsid midagi kuskilt lahti!?
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

jargo kirjutas:kui koos mootoriga vahetasid ka aju või süüteluku,siis vaja ka immoplokki.
äkki jätsid midagi kuskilt lahti!?
omast arust kirjutasin algses postituses et sisselaske kollektor jäi samaks , ainus mis vahetatud sai oli mootori plokk koos plokikaanega. U.M.'st väideti aga et EVS on auto käivituse plokeerinud, tänu sellele et aku oli kas tühi või maas. lühi kokkuvõte on selline et vahetatud sai ainult see 87 kilo kaaluv kobakas ilma kolllektorite ja muude vidinateta.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas jargo »

ma usun et,siis peaksid ikka auto käima saama.see et aku sai vahepeal tühjaks, peaks ka jama jutt olema.olen paigaldanud riilulist immosi,mis on seal seisnud aasta või rohkem.pole käivitamisega mingit probleemi olnud.

kas süüdet ka sisse ei võta?kas bensiinipump hakkab tööle?kas midagi võtit keerates üldse muutub?
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
janarp
Huviline
Postitusi: 625
Liitunud: 17.07.2007 21:17 12
Peamine sõiduk: bmw e60 525d
Asukoht: harjumaa, padise vald

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas janarp »

immost veel...
hoolikal kuulamisel süüte sissekeeramisel peaks kostuma klõps armatuuri alt, või vastupidi,
võtme eemaldamisel klõps mingi lühikese aja jooksul...
ehk siis vastavalt immo maha v peale...

jutujätkuks: kunagi kui mul immo nusperdas, pidin alati hoolikalt kuulama...
probleemi lahendas võtme immokivi teipimine immorõnga külge :D
e34 520i -> e36 320i -> e36 318i -> e36 320i -> e36 316i -> e36 318i -> e91 320d -> e60 525d
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

jargo kirjutas:ma usun et,siis peaksid ikka auto käima saama.see et aku sai vahepeal tühjaks, peaks ka jama jutt olema.olen paigaldanud riilulist immosi,mis on seal seisnud aasta või rohkem.pole käivitamisega mingit probleemi olnud.

kas süüdet ka sisse ei võta?kas bensiinipump hakkab tööle?kas midagi võtit keerates üldse muutub?
mitte miski ei toimi ja ma usun et UM (United Motors) teab nagu oma pakutavast brändist rohkem kui teised :)
ST usun ma seda et immo peal ja võti vale juttu rohkem.
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

janarp kirjutas:immost veel...
hoolikal kuulamisel süüte sissekeeramisel peaks kostuma klõps armatuuri alt, või vastupidi,
võtme eemaldamisel klõps mingi lühikese aja jooksul...
ehk siis vastavalt immo maha v peale...

jutujätkuks: kunagi kui mul immo nusperdas, pidin alati hoolikalt kuulama...
probleemi lahendas võtme immokivi teipimine immorõnga külge :D
Küsimärgi alla läks nüüd see nali et enne seda kui mootori vahetus tekkis käivitus auto iga kord, nüüd aga üldse mitte .. ma kahtlen et seda klõpsu kuulen :D ahh jaa... asjale on peale pandud mingi alarm ja see viskab võtme keeramise momendil tule punaseks korraks ja siis vilgub roheliselt edasi.

Väike update ... sai see EWS II üles otsitud .. jah ta teeb plõksaka kui võtit keerata :D
Kasutaja avatar
janarp
Huviline
Postitusi: 625
Liitunud: 17.07.2007 21:17 12
Peamine sõiduk: bmw e60 525d
Asukoht: harjumaa, padise vald

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas janarp »

ega siis vist tuleb viga jah otsida sellest aftermarketi signast, ehk kaa mingi plokeeriv junn ja tunne enam näiteks pulti ära vms...
e34 520i -> e36 320i -> e36 318i -> e36 320i -> e36 316i -> e36 318i -> e91 320d -> e60 525d
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas jargo »

Lazyguy kirjutas:
jargo kirjutas:ma usun et,siis peaksid ikka auto käima saama.see et aku sai vahepeal tühjaks, peaks ka jama jutt olema.olen paigaldanud riilulist immosi,mis on seal seisnud aasta või rohkem.pole käivitamisega mingit probleemi olnud.

kas süüdet ka sisse ei võta?kas bensiinipump hakkab tööle?kas midagi võtit keerates üldse muutub?
mitte miski ei toimi ja ma usun et UM (United Motors) teab nagu oma pakutavast brändist rohkem kui teised :)
ST usun ma seda et immo peal ja võti vale juttu rohkem.
miks sa siis autot um.i ei vii,kui seal nii targad koos.oleksid juba ammu masina korda saanud.

olen ise ka korduvalt um.is kunagi käinud.ei ole seal nii targad koos midagi.nad ei suuda kohati autdele isegi diagnostikat teha.väidavad ,et ajuga ei saada ühendust.samas patrik sai iga kord kui vaja oli ilusti ligi.

sinu masinas veel niipalju,et kuidas sai ikkagi imosüsteem vahepeal tuksi minna?on mingi loogiline seletus?
kui sa vahetasid ainult mootori,mitte el juhtmeid-andureid,siis peaks ikkagi auto käima minema.arvan jätkuvat,et probleem on mingis kaitsmes,valesti ühendatud juhtmetes,mingis massis,lisasignas või on juhtumisi immosüsteem lihtsalt saba andnud.

kui sa teenindusse ei taha autot viia,siis hakka ise seda asja uurima.ei ole see ju nii kosmoseteadus.tester kätte-skeemid ette jne.vaata kas immoplokini tuleb vool ja kas plokist läbi ka laseb?paari tunniga saaksid asjale selgituse.siin foorumi abiga su autot nagunii korda keegi ei tee.parimal juhul pakutakse lihtsalt erinevaid võimalusi ja see ajab asja võibolla veelgi keerulisemaks.

jõudu tööle ja häid pühi :)
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

janarp kirjutas: arvan jätkuvat,et probleem on mingis kaitsmes,valesti ühendatud juhtmetes,mingis massis,lisasignas või on juhtumisi immosüsteem lihtsalt saba andnud.
Lisasigna jutt võib tõele vastata. sest nagu ma olen eelnevalt maininud ... kontroll perioodil vilgub tihedas taktis tuhmilt signa tuluke ... siis lööb korra punaseks ja hakkab roheliselt vilkuma, minu mäletsemist mööda aga enne ploki vahetust vilkus see koguaeg punaselt. aga murelaps selline et ma ei leia seda signa üles mitte kui kusagilt .. terve auto on läbi otsitud igast polstrite alt ja signa pasunani jookseb nii peenike juhe et vähe usutav et signa plokk kõlari sees asub. eks jah ... tester kätte ja tuld... öeldud olgu ka niipalju et AWS sai üles otsitud ja see klõpsub nii nagu vaja :)

Häid pühi teile kõigile kes te võtsite vaevaks vastata.. ehk saan targemaks.. ei tahaks just hea sõbra autol minna lasta kuigi ta ise on juba käega löönud.
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: 316 75KW probleem käivitamisega

Postitus Postitas Lazyguy »

Aitäh veelkord kõigile ... Lisa immo plokeeris AWS'i ja seetõttu kogu see jama oligi ... täna kell 16:40 võttis masin uue mootoriga esimest korda hääled sisse... suured tänud veelkord :)
Tehtud siis koos kasutajaga Timukaz :) tänud talle et viitsis ajusid ragistada.
Video kaa siis Varjusurmast elustunud suksust :) ehk siis esimene käivitus
Vasta