E36 udutulede kohta küsimus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Done36
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 22.02.2012 19:28 04

E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Done36 »

Tervist!

Tahaks teada mis puhkudel oleks võimalik panna e36-le sinist värvi udutulesid. Mis oleks kõige odavam viis selleks ilma et mingit suuremat jama kokku keeramata ning midagi läbi põletamata ning mis umbes selle maksumus oleks. Hetkel peal tavalised kollakad udutuled
Kasutaja avatar
Inc
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 22.10.2010 12:31 29
Asukoht: Tartu

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Inc »

Kõige lihtsam on pirnid ära vahetada ja panna sinna sinaka tooniga pirnid sisse.Udutulesse läheb H1 ja 10 euroga paar, peaks midagi juba saama.
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas siiim_k »

Need sinised ju ei valgusta märja teega midagi. Pimestavad ainult vastutulevate autode juhte.
Kasutaja avatar
Osvald
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 09.01.2012 18:40 09
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Osvald »

InterFace kirjutas:Ja kui sa mõtled PÄRISPÄRIS siniseid siis ega sa kaua ei sõida. seaduse järgi ei tohi sul olla misiganes piixud värvi tulesi.
Mul on lisada kindel kogemus... sinised ledid olid esimestes park tuledes. Ei tohi olla mingit sinist jah, politsei onu ütles konkreetselt ära selle, kuid mainis et tohib olla valge pirn, VÄHE SINAKA tooniga.
Done36
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 22.02.2012 19:28 04

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Done36 »

Okei ehk pmst kui ma need sinaka tooniga H1 pirnid panen endale udukatesse siis muutun ma illegaaliks ning tõmmatakse esimesel võimalusel mind vahele ning olen sunnitud ära vahetama.
Naljakas on ka see on mul on hetkel parktuledes sellised väiksed sinakad pirnid ainult olnud ning viimase 6 kuu jooksul ei ole kordagi mulle seda mainitud kuigi politsei on minu auto kinni küll pidanud ning üle vaadanud
Kasutaja avatar
Inc
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 22.10.2010 12:31 29
Asukoht: Tartu

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Inc »

Kui sinaka tooniga pirnid udukatesse paned, ei tõmba sind keegi kuskile kõrvale ja Üv-lt pääsed kaa läbi.Kui hakkad sinna mingeid xenone aretama või tõesti täitsa siniseid pirne panema, siis võib küll probleeme tekkida.Pead ainult endale sobivad pirnid välja valima :)
Done36
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 22.02.2012 19:28 04

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Done36 »

Hmm okei... huvitav täiesti.

Aga millised siis oleksid sellised sinaka tooniga pirnid mis sobiksid e36 peale ka nii? Soov oleks just muretseda LED angelid endale ning siis ka tahaks udukat pea samat värvi saada et luua ilus harmooniline kooskõla :D. Ning sooviks ka seda teha nii et keegi minuga seadusevõimudest pahandama nüüd ei tuleks :D
Kasutaja avatar
Inc
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 22.10.2010 12:31 29
Asukoht: Tartu

Re: E36 udutulede kohta küsimus

Postitus Postitas Inc »

Ise otsisin kaa just angel-ite pärast selliseid sinaka valgusega pirne ja minul on Narva Power Range Withed udukates, et need on sellise päris mõnusa sinaka tooniga.Karbi peal on küll kirjas, et EU-s ei tohi kasutada, aga ÜV-lt olen nendega kenasti üle saanud ja politsei pole kaa midagi kurtnud.Siit saad lugeda http://www.hlautoosad.ee/index.php?page=8&id=6
Vasta