K:bmw e36iS coup aknad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tiit90
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 18.03.2012 00:40 35

K:bmw e36iS coup aknad

Postitus Postitas tiit90 »

Tere tegemist on siis 1994 aasta mudeliga. On tekind probleem juhiuksega, et kui uks lahti teha siis hakkab aken üless- alla liikuma(ca.2cm vms see ulatus mis tavaliselt ust avades).mingi relee hääl käib ka. vb keegi oskab õelda et kus see relee asub või milles asi on?

Teine probleem on veel katuseluuk. Kui luuk on nn kinnises asendis siis kas on normaalne, et kui seest õrnalt näpuga üless poole seda lükate see ligub üless?
bmwssbmw
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 28.03.2012 12:18 08
Peamine sõiduk: bmw 316

Re: K:bmw e36iS coup aknad

Postitus Postitas bmwssbmw »

Mul endal ka e36 kupee, ainult et mul oli selline jama uksega, et kui uks kinni oli, siis vahepeal hakkas ise liikuma üles alla 2 cm, ma lasin vahetada mikrolüliti ära ja siiani töötab probleemiteta, sellega oli veel selline jama, et talvel liikus ka akenl üles alla ja tänu sellele läks üks see plastikust aknatõstuki klamber katki ja lasin kohtla-järve UMotorsis ära vahetada ja kui auto kätte sain, siis mõniaeg hiljem avastasin, et klaas käib nüüd vastu uksetihendid ja uks ei käi enam nii kergelt nagu varem ja tsekkile oli minu nime asemel pandud kellegi teise nimi ja vale läbisõit.
Kasutaja avatar
Pedak
Huviline
Postitusi: 1980
Liitunud: 13.07.2009 14:13 45
Peamine sõiduk: BMW 330D
Asukoht: Tallinn

Re: K:bmw e36iS coup aknad

Postitus Postitas Pedak »

Kui see aken jupsib siis suure tõenäosusega on see mikrolüliti pekkis. See vaheta ära ja peaks mure kadunud olema.
TanelTT
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 28.08.2009 15:13 28
Asukoht: Tartumaa

Re: K:bmw e36iS coup aknad

Postitus Postitas TanelTT »

Jutu järgi tundub tõesti olevat viga mikrolülitis.
Mikrolüliti leiad raamilt selle ukselukustusmehhanismi "vastuse" küljest.
Huvi pärast võid sellele lülitile vajutada (uks on sellel ajal mõistagi lahti, muidu ei pääse ligi). Vaata kas teeb ühe klõpsu või mitte.
tiit90
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 18.03.2012 00:40 35

Re: K:bmw e36iS coup aknad

Postitus Postitas tiit90 »

Suured tänud.vb keegi saaks ming pildi selle kohta panna kus kohas see mikrolüliti asub.palju seee maksta võib?
TanelTT
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 28.08.2009 15:13 28
Asukoht: Tartumaa

Re: K:bmw e36iS coup aknad

Postitus Postitas TanelTT »

Pilt

Kupeedel on seal üks must pisike lüliti. Seda ei saa mitte märgata.
Vasta