E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
omgwtf
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 27.11.2011 18:50 39
Asukoht: Tartu

E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Postitus Postitas omgwtf »

Eile tekkis selline vahva vigur külge,et makk otsustas vait jääda lambist.. Sai siis uuritud ja puuritud kaitsmeid jne,kuid asi suvatses ise uuesti tööle hakata :) Täna aga uuesti vaikus,enne seda sai uuritud,et ehk tasuks kontrollida võimu pistikut,rebisin pagassi lahti ja kobistasin juhtmetes mille peale nagu mingi hetk tuli hääl tagasi. Lükkan luugi kinni ja hääl jälle läinud,rebisin uuesti luugi lahti,et veel näppida võimu,kuid enne kui jõudsin luugi päris lahti tõmmata hakkas jälle lõugama :lol: Tulemuseks,siis oligi see,et kui luugiga mingis asendis mängida siis heli mängib samuti :|
Mis kuramuse valemiga on luugi juhtmestik seotud makiga??!!
Kakkusin ka luugi laiali ja vaatasin juhtmed üle kõrides,kuid miskit nagu ei tundu olevat lühises ega miskit..
On mõtet hakata täies mahus kõiki juhtmeid vahetama,või on mõnel juhtmel kindel seos makiga? :lol:
Vahetamine nagu väga keeruline ei tundu,termorüüd ja natsa nokitsemist vaja,paneks juhtme ka siis korraliku paindekindla.. Heliks originaal Harman Kardon.
E91 330XD
Kasutaja avatar
siimp
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 05.09.2011 23:14 03

Re: E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Postitus Postitas siimp »

Nii palju kui mina aru olen saanud, siis maki antenn on ehitatud tagumise klaasi sisse. Endal algas asi samuti sellest, et ei leidnud enam väljaspool linna raadiokanaleid ülesse ning ühel päeval lakkasid ka auto võtme peal olevad nupud töötamast. Tuli välja, et ka puldi vastuvõtja on tagumise klaasi sees. Siiani ei ole suutnud asja lahendada aga kui ise lahenduse peaksid leidma, siis anna ka siin teada, et mida täpsemalt tegid.
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Postitus Postitas siiim_k »

Kui antennid on luugi klaasi küljes siis mida ku*adit on paigaldatud vasaku tagumise klaasi sisse? Ka soojendus? :D
Kasutaja avatar
Martin740
Huviline
Postitusi: 762
Liitunud: 07.06.2010 19:45 57
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Pärnu

Re: E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Postitus Postitas Martin740 »

mul nimelt ei toimi taga kojamees e46 touringul ja raadio levi on ka kehv.
katusel on ka antenn, mille ots on puruks. Arvasin et se on raadio oma et sellepärast ei toimi levi korralikult aga kuna mul on ka navi siis se äkki hoopis navi antenn, samas navi toimib ? kas se halb levi siis äkki kuidagi nende luugi hingede juures olevate juhtmete halb seisukord ? visuaalselt ei pruugi vist ka näha alati kas juhe korras ? väljast võib korras olla aga juhe ise seest katki.

peale kojamehe ülejäänud funktsioonid toimivad luugi küljes !
E32 740, E34 530, E32 740, E46 318d ja E34 540 :)
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Postitus Postitas siiim_k »

Soojendusel kõik triibud töötavad?
Alati ei pruugi viga juhtmetes olla.
Kasutaja avatar
omgwtf
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 27.11.2011 18:50 39
Asukoht: Tartu

Re: E46 touringu tagaluugi juhtmestik ja raadio.

Postitus Postitas omgwtf »

Antenniks mul vist ikka jah juhi pool tagumine kongi väike aken,võimendi/vastuvõtja moodi asi ka selle akna all katte taga,väike must karbike igast antennide otsikutega jms juraga.
Aga mis minu asjasse puutub,siis lihtsalt võim kaob tagant ära,ei mingit piuksu ei CD ega raadi osas.. Mis krdi lühis luugi juhtmetes saab põhjustada võimus häireid.
E91 330XD
Vasta