E46 Sooja Regulaator

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas Lazyguy »

Küsimärgi all siis selline lugu et kuhu peaks jooksma sooja regulaatori tross (Ärge vaadake mind nagu lolli, on jah selline E46 esimene mudel millel see jama trossiga käib). sai ostetud see masin ja trossi pole lihtsalt olemaski ... on olemas trossi aas aga trossist pole halli hiirt kah järel.
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas marek555 »

Kas jutt käib konditsioneeriga E46-st?
Igatahes kliimaga E46-l on selle trossi, mis juhib keskmiste ventilatsiooniavade soojendust, üks ots keskmiste ventilatsiiooniava juhtrulliku taga
Pilt
Teine ots läheb soojendussüsteemi ühe juhthoova külge:
Pilt
Siit on paremini näha, kuhu ta lõpuks kinnitub:
Pilt
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas Lazyguy »

eih, kliimat pole. tavaline 3 nuppu ehks siis tugevus, temperatuur ja suund. temperatuur ja suund on trossidega.... uurin kas mul käib sinna kahe suunaja vahele miski julla .. muidu suurem töö tuleb ette võtta kuna õhu kojast tuli mingi plaat välja mis seal niisama vedeles. Tänud sulle :)
Kasutaja avatar
Martin740
Huviline
Postitusi: 762
Liitunud: 07.06.2010 19:45 57
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Pärnu

Re: E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas Martin740 »

ma olen paljudel € 46 tel pliidinuppudega salongi näinud kui enda oma valisin :) se vist siis kui on ilma kliimata variant äkki ?
E32 740, E34 530, E32 740, E46 318d ja E34 540 :)
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas Lazyguy »

Martin740 kirjutas:ma olen paljudel € 46 tel pliidinuppudega salongi näinud kui enda oma valisin :) se vist siis kui on ilma kliimata variant äkki ?
Täpselt nii. Leidsin oma murele juba lahenduse kaa. Tasub teada : Pliidinuppudega E46'l on sooja regulaatori hoob juhi pool gaasi bedaali alumisest otsast ristlõikes C.A. 20CM üles poole. Minu pisikesel oli veel see mure kah et kuna arvatavasti saksast läbi shang hai oli ta kiiruga üles löödud ja seda hooba seal ei eksisteerinud. sellele viitab ka kõik see super attack igal pool ja Eesti pärit olu "BMW Business" makk.

Igatahes väga kehv esmamulje sellisest kohast nagu seda on "Turu autopood" kuna seal väideti et see auto tuli treilerilt ja Eestis teda üles koputatud ei ole. omades seda autot nüüdseks 2 kuud tekib küsimus, kust siis sai ikkagi "Veoexpert Autolammutus" sildiga makk ja tüüpiline Eesti lammutuse käekirjaga rihmaseib mootori külge.
Kasutaja avatar
pikkpold
Huviline
Postitusi: 339
Liitunud: 10.05.2012 19:18 12
Peamine sõiduk: BMW 740i
Asukoht: soome/võrumaa

Re: E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas pikkpold »

sa võiksid pärida selle auto kohta, kohast kust sa ostsid selle;) lihtsalt oma huvi pärast. Tahaks teada mida nad vastavad sulle:D
Lazyguy
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 30.10.2011 10:27 35

Re: E46 Sooja Regulaator

Postitus Postitas Lazyguy »

pikkpold kirjutas:sa võiksid pärida selle auto kohta, kohast kust sa ostsid selle;) lihtsalt oma huvi pärast. Tahaks teada mida nad vastavad sulle:D
Sai nigu küsitud ja endiselt see jutt et nemad ei tea midagi ja otse treilerilt maha astunud :D võta siis kinni mis toimub aga fakt on see et see makk mis seal sees oli räägib nende mulale risti vastu :D
Vasta