E36 323i salongi ahi... kas raske maha saada?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
kiiirus
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.02.2004 12:27 26
Asukoht: TARTU

E36 323i salongi ahi... kas raske maha saada?

Postitus Postitas kiiirus »

ma ei tea kuidas 6ieti kutsuda seda,aga asub vist armatuuri taga all.Kui see peaks umbes olema ja ringlus pole t2ielik,mis symptomid tulevad esile.Mul kylmast peast puudub suur ringlus.arvan et ahi umbes.Kui s6idan 30min ,siis hakkab k6ik toimima ilusti,aga kui jahedast peast seima j2tad,surub jahutusvedeliku v2lja,m6ne osa ja radikas kylm.Hiljem kuumana koik ok:) Kysimus,kas v2ga raske R6 mootoril k2tte saada see ahi sealt tagant,voi k2ib see l2bi salongi.Kas muudmoodi ei saa kontrollida? :roll:
Kasutaja avatar
kiiirus
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.02.2004 12:27 26
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas kiiirus »

up :roll:
kas siis keegi ei tea kui hull see t66 oleks voi et ehk saab kontrollida maha v6tmata??
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

Veakirjeldus ülimalt segane. Kui radikas umbes, siis ei tule sooja ka tuppa, jah?
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Kas sul ilma kliimata või kliimaga auto.
Sõber pani just endale kliimasüsteemi peale. Ja seega peaks olema tal üle kogu vana süsteem. Võib-olla teeb kaupa.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
veider
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 05.08.2006 22:15 01

Postitus Postitas veider »

Radika mahavõtmine ja armatuuri tagasi kokkupanemine on poole päeva töö. Kruvikeeraja peab lihtsalt käes püsima ;)
Kasutaja avatar
kiiirus
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.02.2004 12:27 26
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas kiiirus »

meelis k kirjutas:Kas sul ilma kliimata või kliimaga auto.
Sõber pani just endale kliimasüsteemi peale. Ja seega peaks olema tal üle kogu vana süsteem. Võib-olla teeb kaupa.
kliimaga :)
Kasutaja avatar
kiiirus
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.02.2004 12:27 26
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas kiiirus »

elm kirjutas:Veakirjeldus ülimalt segane. Kui radikas umbes, siis ei tule sooja ka tuppa, jah?
olen n6us,sest see ongi nii kole segane v2rk.Tahan teada kas ja kuidas ligi p22seb sellele.raske kirjeldada situatsiooni.... Lihtsalt kylmana surub vedeliku tagasi,siis jookseb v2lja ikka.Kui saan s6itma ja teen seda pikalt seiskamata,siis avanevad koik mis vaja ja koik toimib.Tutikad on: radikas,termostaat,vendi sidur,pump,kork.... jagub ikka,aga viga ikka sama.Tahaks selle ahju raisa maha saada,et veenduda korras olekus.V6i ikka imeb kuskilt l6dviku vahelt 6hu sisse.
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas sander k »

Võid muidugi proovida soojenduskraani vahetada, aga ei usu väga et selles viga on. Sai endal see töö ette võetud, et vana pliidinuppudega soojendus välja kistud ja kliimaautomaatik asemele pandud. Rasket ei olnud midagi, aga armaturi pead seest välja viskama muidu sa soojendusradukat sealt kätte ei saa. Kõige raskem on pärast tagasi ühendada soojenduskraani juures olevaid voolikuid, seal on vaja pikki näppe ja kannatlikku meelt. Kui tahad täpsemaid juhiseid siis sai tehtud pilte ka kogu üritusest ja ps abiks. Edu.
Kasutaja avatar
kiiirus
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.02.2004 12:27 26
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas kiiirus »

sander k kirjutas:Võid muidugi proovida soojenduskraani vahetada, aga ei usu väga et selles viga on. Sai endal see töö ette võetud, et vana pliidinuppudega soojendus välja kistud ja kliimaautomaatik asemele pandud. Rasket ei olnud midagi, aga armaturi pead seest välja viskama muidu sa soojendusradukat sealt kätte ei saa. Kõige raskem on pärast tagasi ühendada soojenduskraani juures olevaid voolikuid, seal on vaja pikki näppe ja kannatlikku meelt. Kui tahad täpsemaid juhiseid siis sai tehtud pilte ka kogu üritusest ja ps abiks. Edu.
mul kliima automaatik
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas sander k »

Ma enne ju kirjutasin, et vahetasin tavalise pliidinuppudega soojenduse kliimaautomaatiku vastu. See tähendab et tuleb välja vahetada kogu süsteem armaturi all. Doonorautoks oli 323 kupee. Ma olen selle asja kõik juba läbi teinud, mis sina kavatsed. Kas sul on freoon ka külma poole peal sees?
Vasta