e36 compu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
nitraM
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2003 11:30 14
Asukoht: tallinn

e36 compu

Postitus Postitas nitraM »

Huvitaks ,et kas se kompu mis raadio all on ka mingeid vigasid peaks näitama nt:piduri tuli ei põle või aknapesu paagis vesi otsas jms.
Mingi check nuppu vajutades näitab kogu aeg ,et Kõik OK
Kuigi olen proovinud pirne välja keerata ja pistikuid lahti võtnud jne
ikka näitab ,et CHECK CONTROL:OK
Kas se peabki nii olema või on midagi peetis ja mis asju ta peaks üldse näitama.On tal kuskil äkki mõni plokk veel peale kompu mis võiks läbi olla.

Autoks 325 93a.
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Ega mul ka mud näita kui sul kell või kuupäev paigast ära siis seda check nuppu painad siis kirjutab et pane need paika,tulede rikkest küll ei teata.
Kasutaja avatar
spcvnd
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 19.07.2004 23:10 00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas spcvnd »

mul kah olid mõlemad esimesed pargid läbi ja check control näitas OK. Mida ta kontrollib jääb arusaamatuks.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8285
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kuna E36-l on see asi nii naljakalt tehtud, et CC oli lisavarustus 6-sil. mudelitel (v.a. 325/328 std.) ja kompu (BC V - BordComputer, 5. generatsioon) sai kõigile tellida lisavarustusena (ka 4-sil., millele CC-d ei pakutud), siis võibki olla selline naljakas olukord, et kompu on ja tekstitabloo ja CHECK nupp ka, aga seda tegelikku moodulit, mis neid signaale kontrollib (CCM) ei ole!
Foorumitest olen veel lugenud, et kui on CC ja MID (BC V-le sarnane tekstidisplei aga ilma teekonnaarvuti võimalusteta) ja MID-i asemele BC V paned, tuleb viimane teeninduses selliselt ümber kodeerida, et ta CC-st aru saama hakkaks.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

priitv8 kirjutas:Kuna E36-l on see asi nii naljakalt tehtud, et CC oli lisavarustus 6-sil. mudelitel (v.a. 325/328 std.) ja kompu (BC V - BordComputer, 5. generatsioon) sai kõigile tellida lisavarustusena (ka 4-sil., millele CC-d ei pakutud), siis võibki olla selline naljakas olukord, et kompu on ja tekstitabloo ja CHECK nupp ka, aga seda tegelikku moodulit, mis neid signaale kontrollib (CCM) ei ole!
Foorumitest olen veel lugenud, et kui on CC ja MID (BC V-le sarnane tekstidisplei aga ilma teekonnaarvuti võimalusteta) ja MID-i asemele BC V paned, tuleb viimane teeninduses selliselt ümber kodeerida, et ta CC-st aru saama hakkaks.
Oeh, 3x lugesin ennem kui aru sain, millest Sa kirjutasid :lol:

Aga mul (320) on see CC ning näitab kõike ja teeb häält ka kui näiteks temp alla +3C ning kasvõi klaasipesu vedelik otsa hakkab saama. See oli kunagi siis lisavarustus?
530d
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kasutage otsingut, olen siia vähemalt ühel korral kõik erinevad tüübid ja nende omadused üles kribanud.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8285
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Raivo kirjutas:Aga mul (320) on see CC ning näitab kõike ja teeb häält ka kui näiteks temp alla +3C ning kasvõi klaasipesu vedelik otsa hakkab saama. See oli kunagi siis lisavarustus?
Sinu autol jah. CC oli ainult 325/328-l standardis. Kui Sul on ainult CC (st. need piiksud+hoiatused, millest Sa kirjutad), siis võib Sul keskkonsoolis vabalt olla MID (Multi-InformationsDisplay), mis käib kaasa CC-ga sest muidu pole E36 armatuuris kohta, kuhu neid teateid kuvada. Lisaks CC-le sai veel täiendavalisavarustusena tellida BC V-e, mis lisaks CC teadetele on suuteline ka kütusekulu, saabumisaega, keskmist kiirust jne rehkendama (need funktsioonid ei erine E32/E34 kasutatud BC IV-st). Ja nagu ma varem juba mainisin, sai BC V tellida ka 4-sil mudelitele, millele CC-d ei saanud.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

priitv8 kirjutas:
Raivo kirjutas:Aga mul (320) on see CC ning näitab kõike ja teeb häält ka kui näiteks temp alla +3C ning kasvõi klaasipesu vedelik otsa hakkab saama. See oli kunagi siis lisavarustus?
Sinu autol jah. CC oli ainult 325/328-l standardis. Kui Sul on ainult CC (st. need piiksud+hoiatused, millest Sa kirjutad), siis võib Sul keskkonsoolis vabalt olla MID (Multi-InformationsDisplay), mis käib kaasa CC-ga sest muidu pole E36 armatuuris kohta, kuhu neid teateid kuvada.
Aga mida see veel siis teeb (tähendab), et on mingid peidetud funktsioonid?
530d
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8285
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Raivo kirjutas:Aga mida see veel siis teeb (tähendab), et on mingid peidetud funktsioonid?
Nee on juba selle BC n.ö. teeninsdusfunktsioonid (service functions), millega saab ilmselt kontrollida tema tehtud rehkenduste tagamaid ja mõningaid sisendsuurusi jälgida.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
spcvnd
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 19.07.2004 23:10 00
Asukoht: Tallinn

valgustus?

Postitus Postitas spcvnd »

aga kuidas compust paremale jääva digikella valgustuse pirnikesed saaks vahetatud? kuidas ligi pääseb?
Vasta