E36 küljepeglid koos soojendusega.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
xsmartx.
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 06.03.2007 21:31 58
Asukoht: kuressaare

Re: E36 küljepeglid koos soojendusega.

Postitus Postitas xsmartx. »

kas pole nii, et el-peeglitel kõigil ka soojendus olemas? oleks nagu kusagilt kuulnud.
LauriTT
Huviline
Postitusi: 375
Liitunud: 20.05.2008 23:57 43
Asukoht: Tartumaa

Re: E36 küljepeglid koos soojendusega.

Postitus Postitas LauriTT »

xsmartx. kirjutas:kas pole nii, et el-peeglitel kõigil ka soojendus olemas? oleks nagu kusagilt kuulnud.
Ei vasta tõele.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: E36 küljepeglid koos soojendusega.

Postitus Postitas jjanno »

Tere
LauriTT kirjutas:Ainult klaaside vahetusega sa ei pääse (v.a. juhtudel kui sul oli enne peeglisoendus ja keegi asendas säästumõttes küttekehaga peegli tavalise peegliga; või on küttekeha ise läbi). Vana peegel tuleb väga lihtsalt ära. Ise olen nii teinud, et krutin peegli võimalikult üles näitama. Siis näpud klaasi taha alt ja tirid. Aga tundega, et midagi ära ei lõhuks. Esimene kord on päris hirmus, kui ei taha midagi ära lõhkuda :mrgreen:
Palun valgusta siis teisigi, et mis tuleb paigaldada.

jJanno
exTouring
LauriTT
Huviline
Postitusi: 375
Liitunud: 20.05.2008 23:57 43
Asukoht: Tartumaa

Re: E36 küljepeglid koos soojendusega.

Postitus Postitas LauriTT »

Mis seal ikka. Tuleb vedada 2 juhet peeglikorpuse sisse. Voolu rabasin ma tagaakna soenduse relee alt. Massi rabasin suvalise poldi alt uksepolstri all. Tarvis läheb ka väikeseid pistikuid, et klaasi küttekeha juhtmega ühendada. Mina kasutasin kõlarite pistikuid mingi suvalise auto oma. On sellised väikesed.
Kõige tüütum on vast peegli lammutamine. Kui esimene valmis, siis teine on juba lapsemäng, kuna on selge, mida teha ja mis, kust, millega lahti tuleb.
Vasta