Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas TambetB »

Mure siis selline, paar kuud tagasi hakkas tagumine sild hullupööra paukuma(aukudest läbi sõites ning ebatasasel teel). Sai kõik tagumise silla puksid ära vahetatud, nii ülemised tugipadjad kui ka puksid mis asuvad tagumise istme all (praktiliselt). Peale seda sai käidud stendis pandud rattad kõik joondu :D . Sain oma 2 nädalat sõita ning hakkas kõrvalistujapoolne tagumine (alumine) osa jälle paukuma. Sai jälle korda tehtud remondimeeste poolt, kuid seda ka ainult 3 päevaks kui hakkasid mõlemad pooled paukuma iga augu peale. Nüüd sõidangi nii, et rehvid siledal asfaldil vilisevad, kuluvad, august läbi sõites pauguvad, vihmase ilmaga ei püsi yldse tee peal. Tagumiste rehvide juhipoolne osa jookseb silmnähtavalt sisse mõlemal poolel, seega uued rehvid kõik seest siledad, helistasin remondimehele, et tagumiste rehvide kinnihoidmise kont ei püsi yldse puksipeal ning vajub ära. Tema aga seepeale et see on stendi viga et rehvid pandi viltu jooksma ja tänu sellele on suund selline tagumistel rehvidel, et nad kaukuvad ennast ise sealt puksi pealt maha. Mida teha, Keda uskuda? maksin oma 3500.- selle jama eest . nüüd aga kõik täpselt Samuti pees. Kas on mõnda targemat siin tallinnas kes saaks selle silla sirgeks panna ning et ta ka püsima jääks ning ma neid paukumisi tagant kuulma ei peaks ja endale iga 2 kuu tagant uusi rehve ei peaks ostma. Mida keegi murest arvab? Kes sellest segasest lobast õldse aru saab? ning palju paranduse hinnaks kujuneks? (pean iga päev oma 100km sõitma seega oleks mure vaja kiirelt ära lahendada.
Viimati muutis TambetB, 05.08.2010 09:07 53, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas iisak »

Äkki helistad ja sõidad läbi?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas TambetB »

Mida arvab keegi?
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas TambetB »

juppide kvaliteediga päris kursis pole lasin salomest tellida mingid kallimad puksid, aga homme hommikuks poole 10 on mul koeru aeg pandud ja ehk seal leian enda murele lahenduse.
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas TambetB »

amodid on muidu korralikud, et neis ei tohiks probleemi olla.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas iisak »

cregorian16 kirjutas: homme hommikuks poole 10 on mul koeru aeg pandud ja ehk seal leian enda murele lahenduse.
Hea, et ma seda siit praegu teada sain.
Muidu oleks nagu tola sind homme hommikul oodanud. Aga telefoni on ju nii raske võtta, et eelnevalt kokkulepitud aeg tühistada...
Pilt
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Snader
Huviline
Postitusi: 949
Liitunud: 29.07.2009 22:08 02
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas Snader »

Inimesed palun õppige telefoni kasutama, julgege inimestega ka läbi telefoni rääkida :mad:
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas TambetB »

pealegi jutt jäi ; et kui ma saan siis tulen peale lõunat! mida sa yldse kirjutad kui kohe pole võimalik tulla nagu txtst näha on oli kiire asjaga! sõitsin 200km. linnast välja et võimalikult kiirelt korda saada.
Kasutaja avatar
Karel_L
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 21.03.2010 21:32 32
Peamine sõiduk: Ford Focus ST
Asukoht: Tallinn

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire!

Postitus Postitas Karel_L »

Said korda nagu näha, palun räägi milles asi, mul sama asi, et tagarehvid kuluvad nii kiirelt et ei jõua neid enam vahetada.. Paukuda ei paugu aga rattad jooksevad juhipoole sisse küll.
Ford Focus ST 2008a
Kasutaja avatar
mikk723
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.01.2010 19:18 43
Asukoht: Tallinn, Tondi

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas mikk723 »

Tere,
äkki räägiksid ära ka, milles probleem oli?
Endal tundub sama mure praegu olevat.
Kasutaja avatar
Karel_L
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 21.03.2010 21:32 32
Peamine sõiduk: Ford Focus ST
Asukoht: Tallinn

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas Karel_L »

mikk723 kirjutas:Tere,
äkki räägiksid ära ka, milles probleem oli?
Endal tundub sama mure praegu olevat.
Mina käisin sillastendis ning sain asja korda, pukse ei hakanudgi vahetama, läks auto ennem müüki.
Ford Focus ST 2008a
Kasutaja avatar
mikk723
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 22.01.2010 19:18 43
Asukoht: Tallinn, Tondi

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas mikk723 »

Mul pole probleem mitte selles, et rehviääred kuluksid, vaid selles, et ebatasasel teel hakkab midagi paukuma vasaku tagaratta juures... see vist ei ole ju sillastendiga lahendatav?
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4286
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas darkie »

mikk723 kirjutas:Mul pole probleem mitte selles, et rehviääred kuluksid, vaid selles, et ebatasasel teel hakkab midagi paukuma vasaku tagaratta juures... see vist ei ole ju sillastendiga lahendatav?
Puksid ja asjad korras ikka? Endal tegi samamoodi, kruusateel kolistas nii mis jube, asi oli selles, et õõtsapuks mis sinna karbi taha kinnitub oli oma pesast imekombel välja tulnud.
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas TambetB »

lasin vahetada õõtshoova puksid ära ja sellest piisas, silikonpuks läks ka vahetusse, aga see ei tekita paukumist. lasin pusid vahetada ´´autoasi´´ teenenduses tööga väga rahul ja odav oli ka. 2900.- koos stendi ja puskidega tööaeg oli 3,5h. nüüd olen juba uue mure otsas sillatala kinnitused on lahti tulnud ja auto juba 2päeva paranduses ja pole veel lootust kätte saadagi, sest nv tulemas. muidugi kui endal pusid ära vahetad lase talakinnitused ka üle vaadata, minu remondimees imestas et miks seda mulle juba eelmise remondi ajal ei mainitud. nüüd saan peale seda remonti jälle hakata stendi tegema.
Kasutaja avatar
Thomson 25
Huviline
Postitusi: 332
Liitunud: 23.03.2009 10:28 37

Re: Mure E36 Coupe tagasillaga 92´a. Kiire! /LAHENDATUD

Postitus Postitas Thomson 25 »

Tere kas sa oled kontrollinud kas sild ikka kere küljes kinni korralikult.Minul murdis lihtsalt ühe kinnituse kere küljest lahti ja hakkas ka sild paukuma.Algul ei saanud arugi mis viga arvasin et silla puksid ja lükkasin seda vahetust edasi kogu aeg ja lõpuks siis avastasin et seal kohas kus peaks silla kinnitus kere küljes olema oli hoopis korralik auk. See e36 viga kui mootoriks 2,0-ja edasi.
TÖÖD TEEB CITROEN AGA SÕIDU MÕNU PAKUB BMW
Vasta