E36 323i 95 a. probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Riivo91
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 28.02.2011 23:49 59

E36 323i 95 a. probleem

Postitus Postitas Riivo91 »

Pmt siis täna tööle minnes hakkas midagi imelikku tegema. Keset sõitu viskas temp näidiku ja kütusekulu näidiku ja tahhomeetri nulli, nagu oleks süüde välja keeratud. Siis läksid all reas kolm punast tuled põlema ja see inspection värk ka ja siis kustusid ära, nagu oleks mootori käima pannud ja kõik normaalne jälle. Et siis nagu keset sõitu oleks süüde välja lülitunud ja siis sisse... kuigi... Mootor samal ajal välja ei surnud. Kõik muu töötas ka ilusti. On kellelgi sellist probleemi olnud või äkki oskab keegi aidata või nõu anda ? JA seda juhtus päris mitu korda... Vahepeal mitu korda järjest ja siis teine kord jälle pikema pausiga.
Kui midagi jäi arusaamatuks siis küsige :)
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

Re: E36 323i 95 a. probleem

Postitus Postitas Syn »

Kindel, et mootor välja ei surnud? St et vb vedas käigupeal edasi. Endal tegi ka sellist kino ja järg päev enam käima ka ei saanud. Nukaandur vahetusse ja asi korras. Mul mudugi viskas lihtsalt kellad nulli, midagi rohkemat seal ei süttinud.
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
Kasutaja avatar
rait.
Huviline
Postitusi: 316
Liitunud: 17.12.2008 11:43 03
Asukoht: Tln

Re: E36 323i 95 a. probleem

Postitus Postitas rait. »

E36-l tekivad kelladeploki sees, külmjoodised. Kõige lihtsam ja odavam variant on romulast võtta uus kelladeplokk ja ära vahetada.
Riivo91
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 28.02.2011 23:49 59

Re: E36 323i 95 a. probleem

Postitus Postitas Riivo91 »

Syn kirjutas:Kindel, et mootor välja ei surnud? St et vb vedas käigupeal edasi. Endal tegi ka sellist kino ja järg päev enam käima ka ei saanud. Nukaandur vahetusse ja asi korras. Mul mudugi viskas lihtsalt kellad nulli, midagi rohkemat seal ei süttinud.

Olen täiesti kindel, et ei surnud . Kõik muu töötas täiesti korralikult korralikult. Esimest korda kui see juhtus siis kohe võtsin käigu välja ja kui gaasi andsin siis oli kuulda, et tuurid tõusid.
Riivo91
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 28.02.2011 23:49 59

Re: E36 323i 95 a. probleem

Postitus Postitas Riivo91 »

rait. kirjutas:E36-l tekivad kelladeploki sees, külmjoodised. Kõige lihtsam ja odavam variant on romulast võtta uus kelladeplokk ja ära vahetada.
Selge :)

Tänud .
Ma ise kardsin, et äkki kuskilt midagi suuremat katki ja võib auto veel hullemini ära lõhkuda kui nii sõitmist jätkata.
Vasta