1. leht 1-st

318is akna probleem )

Postitatud: 05.06.2011 23:17 02
Postitas djuwa
selline asi et räägiti et kui akken kinni ja ukselinki hakkad tõmbama peab akken vähe alla pooole minema oma pesast
(jutt käib siis kupee versjooniga)
et mul mingi sõidad 120km/h + siis hakkab sisisema klaasi ja tihendi vahel
et minu meelest peaks nägu kui ukse lahti teed akken vähe alla poole minema oma tihendist seal (aga mul klaas läheb kinni ainult enne seda pesa ja mitte kuhugi enam ( et kui ma nüüd peaksin ukse kinni panema peaks klaas vähe ülesspoole minema oma kohta
kõrval istuja akken ei tööta üldse klõps klõps teeb ukses aga samas asendis mis juhi oma aga juhi akken töötab
milles võib siis probleem olla ? et miks ta ei taha minna oma pessa? kus peab otsima probleemi ?

Re: 318is akna probleem )

Postitatud: 09.06.2011 16:32 07
Postitas k3nny
ma ei tea küll kindlalt, aga äkki siinid kulunud veidi ja ei tõsta piisavalt kõrgele ? Kas aken liigub muidu otse üles, ei ole mingit sellist asja, et akna esimene pool madalamal või tagumine madalamal vms?

Re: 318is akna probleem )

Postitatud: 09.06.2011 17:29 09
Postitas djuwa
k3nny kirjutas:ma ei tea küll kindlalt, aga äkki siinid kulunud veidi ja ei tõsta piisavalt kõrgele ? Kas aken liigub muidu otse üles, ei ole mingit sellist asja, et akna esimene pool madalamal või tagumine madalamal vms?
nu jahm aga kui ta k6rgemale tõstab siis ju akken ei lähe ja vääänab akna ära ma tean et mõndadel kupeede ( et mitte bmw ) on nii ukselinki puudutad et ust lahti teha akken läheb väikse naksti alla (tihendist)
aga vot ei tea kas bmwdel sama kupeedel ???
et mõnedel olen jah sellist asja näind

Re: 318is akna probleem )

Postitatud: 09.06.2011 21:08 41
Postitas k3nny
sellel tuleb ka klaas alla jah kui linki puutud. Aga kui ta väänab sul klaasi, siis vaheta siinid ära. neid mõlemas ukses kokku 4 tk . 1 maksis forsis minu arust 70 senti

Re: 318is akna probleem )

Postitatud: 09.06.2011 22:24 12
Postitas patrik
pigem otsi elektrilist probleemi

Re: 318is akna probleem )

Postitatud: 12.06.2011 12:12 22
Postitas --Alo--
Lingi küljes olev mikrolüliti.