E36 kojamehed ei tööta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Janno-
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 30.01.2008 21:08 57
Asukoht: TLN

E36 kojamehed ei tööta

Postitus Postitas Janno- »

Auto: E36 94a. Selline jama siis, et kui panen kaitsme sisse , lööb plaksti läbi. Olen proovinud ka 30-st kaitset ja lööb ikka läbi! Mingiaeg töötasid aga kui jälle töölepanin automootori siis ei tööta . Äki keegi oskab viga pakkuda?
318 is :)
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: E36 kojamehed ei tööta

Postitus Postitas Rommi- »

Janno- kirjutas:Auto: E36 94a. Selline jama siis, et kui panen kaitsme sisse , lööb plaksti läbi. Olen proovinud ka 30-st kaitset ja lööb ikka läbi! Mingiaeg töötasid aga kui jälle töölepanin automootori siis ei tööta . Äki keegi oskab viga pakkuda?
mis sa ikka sinna 30nest topid:Dkärsatad veelhullemini midagi läbi:Daga ma ei tea pakun midagi,kuskil mingi lühis??tõmba kojamehemootorist pistik lahti vaata siis kas lööb läbi kah siis?kuj jah siis juhtme teema ma arvan?ega kokku puutunud ei ole sellise asjaga aga pakun lihtsalt;D :mrgreen: :mrgreen:
Kasutaja avatar
Heikooo
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 15.06.2010 17:37 55
Peamine sõiduk: 525iAT
Asukoht: Valga

Re: E36 kojamehed ei tööta

Postitus Postitas Heikooo »

Enam vähema sama jama ka siin ainult , et kaitsmeid ei löö läbi ega midagi sellist , lihtsalt kojamehed ei tööta ja ei tööta ka suunatuled. Ise arvan , et on relee läib? kui jah siis milline relee on kojamehe oma?

Loodan , et teema algataja ei pahanda :o
Kasutaja avatar
Rommi-
Huviline
Postitusi: 612
Liitunud: 18.11.2010 21:58 32
Asukoht: Tartu

Re: E36 kojamehed ei tööta

Postitus Postitas Rommi- »

Heikooo kirjutas:Enam vähema sama jama ka siin ainult , et kaitsmeid ei löö läbi ega midagi sellist , lihtsalt kojamehed ei tööta ja ei tööta ka suunatuled. Ise arvan , et on relee läib? kui jah siis milline relee on kojamehe oma?

Loodan , et teema algataja ei pahanda :o
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=38&t=120664 mul oli ka kunagi jama muidu;)loe läbi ehk saad korda:)
Vasta