K: 318i sidur või veojõu kontroll. PALUN RUTTU ABI

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

K: 318i sidur või veojõu kontroll. PALUN RUTTU ABI

Postitus Postitas Ceed »

Tervist mul on siis 93 aasta E36 318i. Ja selline probleem, kui 1-imese käiguga üritan ratast ringi tõmmata siis korra tõmbab (isegi täis gaasiga) ~2-3m õrna jutti. Nagu oleks maksimaalne vedu taga aga kummijutti erilist maha ei jäta sest tühjalt ratast ringi ei tõmma. Kui siduri lahti lasen lähevad pöörded lakke (aga ratas ringi ei käi ainult õrna juti jätab, nagu tahaks tõmmata aga ei jõua) ja siis kooleb ~4000 ja siis hakkab jälle tõusma. Kui auto ossin öeldi et autol on automaatne veojõu kontroll. Uurisin siis BMW raamatust ja leidsin et veojõu kontrolliga autodel on sees nupp, aga mul seda ei ole.Katsetuseks tõmmasin kaitsmed välja (nad olid samade kaitsmete all mis ABS). Aga see ei parandanud midagi.
Küsiks siis kas hakkab sidur läbi minema ja libiseb või on sellel variandil ka mingi hüdrauliline veojõukontroll mida ei anna välja lülitada, lihtsalt koguaeg töötab?

Palun ärge hakake oletama tahan kindlat vastust, kas selline variant on olemas või ei.

Ette tänades abi eest :idea:
Kasutaja avatar
kaidu
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 14.10.2003 14:47 52
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas kaidu »

Jah oli ka mul selline jama ,et 4000 pöörde pealt kooles ära nii kummi susistades kui ka kiirendades maanteel.võtsin käimari maha ja ennäe imet sidur jumala kottis.Siduriketas ja korv olid mul juba olemas ja see ketas mis mul peal oli ,oli 2 korda õhem. Kui kokku sain vedas 3-ga ka külje ette nii mis kolises. ja kui vahetada siis juba ketas korv ja survelaager .Kontrollida tuleks ka hooratta seisukorda sest mina vahetasin ka selle ära.ka see oli kulunud kuhu siduriketas vastu läheb umbes0,6mm.kasutasin sashi toodangut ja siiamaani sususeb all.
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

tänan, nüüd siis tean et 2500.- eest lähen ostan Ketta, korvi ja laagri. Aga jah hetkel pole 2500.- eeki kuskilt võtta :S
Vasta