E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
punamargus
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 28.09.2008 19:15 39

E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas punamargus »

Sai ostetud E46,330d, 04a. steptronic, mure selline, et kui proovimas käisin, siis polnud midagi, aga nüüd avastasin, et kui auto seisab terve öö, siis hommikul käima pannes auto D peale pannes ei võta vedu kohe järgi, alles ~minuti pärast hakkab liikuma, seevastu tagurpidi hakkab kohe sõitma. Kui edaspidi veo ükskord järgi võtab, siis sõidab ilusti ja ei saa midagi aru, et viga oleks.
Millest peaks alustama.

Tänud ette ära.
Kasutaja avatar
RagnarV
Klubiliige
Postitusi: 2653
Liitunud: 31.01.2013 22:37 20
Asukoht: Männiku

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas RagnarV »

Kunagi papsi q7mel oli ka taoline asi, panid käigu sisse, kohe ei läind, siis korra läks, viskas jälle välja käigu jne. Tuli välja, et automaatkasti mingid õlivoolikud olid katki läinud vms, kuid mingi asjatundja ma pole nii, et ei tasu mu juttu uskuda :D
BAD123
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 09.09.2008 11:41 19

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas BAD123 »

Kas said targemaks?
Mul sama jama,käik läheb sisse paari sekundiga. Soojast peast toimib ilusti.
Annab keegi nõu?
Tänud ette!
punamargus
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 28.09.2008 19:15 39

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas punamargus »

Pole jõudnud tegeleda veel sellega, ei sõida praegu eriti temaga.
Kasutaja avatar
TaaviK
Huviline
Postitusi: 431
Liitunud: 22.03.2008 15:19 21
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas TaaviK »

Öeldi juba, et remonti vajab!
Endalgi läbi elatud.
Kastis sees on miski kohalt minemise kolb mis ei hoia õli survet enam kinni vms.
Kokkuvõttes kast remonti ja kõik mis kulund vahetusse. Kap. remondi maksuvust ca 1300€.
Saladuskatte all mainiksin, et Kuno võib remondiga aidata.
Kasutaja avatar
TaaviK
Huviline
Postitusi: 431
Liitunud: 22.03.2008 15:19 21
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas TaaviK »

Mina räägin kapitaal remondist ehk kui juba lahti võtta siis mis väsind kohe ka vahetusse + tihend+ filter +kvaliteetne õli + tööraha, käimar vähe selline agregaad mida iga aasts ei putita väga seega sisse võiks minna kvaliteetsed aruosad/vedelik. Aga eks igaüks teab palju tal enda autot vaja läheb ja millisel eesmärgil remonti teostatakse.
Kasutaja avatar
TaaviK
Huviline
Postitusi: 431
Liitunud: 22.03.2008 15:19 21
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas TaaviK »

No sellisel juhul teeme katse. Remonditud sai 26.04.13, aastas läbin vähesed 40000km. Ilmselt ma seda mullaks ei sõida aga orienteeruvalt 4-5 aastat vast ikka tarbin.
Kasutaja avatar
TaaviK
Huviline
Postitusi: 431
Liitunud: 22.03.2008 15:19 21
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas TaaviK »

Kuno_T kirjutas:Hetkel on mul sees x5 kast, milles on vahetatud mitte ammu kummidetaile vuhvlite vastu. R ei lülitu, edaspidi toimetab ebamääraselt, otselt selgeid vigu ei ole. Kuid mille üle me vaidleme, kas sul võeti 1300 ära ja nüüd üritad sellele lüpsile mult kinnitust saada, :)?
Lihtsalt üritan aru saada miks Sa sellist jama ajad, ei maksa ju kõiki üht patta heita, eriti kui tegemist on ettevõttega mis tegutseb aastast 97.
Aga see selleks, kui peakski miskit nüüd "minema" siis luban Sul esimesena kasti piiluda.
BAD123
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 09.09.2008 11:41 19

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas BAD123 »

Ma pigem kasutaksin jah Kuno teenust,kui remondiks läheb, ja turbiin tahab ka ilmselt vahetamist,nii kui vähe kiiremini vajutan lööb hammasratta märgi ette ja diagnostist öeldi et turbiin ja anti telefoni number kust saab taastatud turbiini 350 euriga. Kuno äkki oskad ligikaudu hinna öelda,ma paneks raha kõrvale veidi ja peaks asja ette võtma. Tänud!
punamargus
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 28.09.2008 19:15 39

Re: E46 automaatkastil käik ei lähe sisse

Postitus Postitas punamargus »

Kuno äkki vaatad minu auto käigukasti ka üle ja teed vastavad parandused, millal oleks aega?
Vasta