Tere!
Probleem järgmine.Kui proovida pidureid ilma, et lähituled/parktuled/tuled põleksid siis kõik toimib,aga kui tuled põlema panna siis jäävad pidurituled põlema.kas on võimalik et udutuli on ühendatud pidurituledesse või vastupidi? Eelmine omanik paigaldas "inglisilmad" äkki on seotud see kuidagi sellega et tuled jäävad peale?
Oskab keegi mingid tulede ja juhtmete skeemi pakkuda.
PS. pidurikonn töötab kuna niisama ilma tuledeta pidurituled töötavad .(sisemised äärmised tuled)
otsingust ei leidnud midagi sellesarnast.
E36 318iS 1993 Pidurituled ei tööta!
Re: E36 318iS 1993 Pidurituled ei tööta!
Endal oli siis tagatuledega selline lugu, et juhtmed olid katki hõõrunud sedaanil siis tagakapoti juhtmepuntras, mis olid kere ja kapoti vahel. Seda saab kontrollida, kui sikutada kaitsekumm ära ja tõmmata juhtmeid niipalju kui annab ja vaadata!
- Me-rx
- Huviline
- Postitusi: 140
- Liitunud: 02.05.2014 00:15 53
- Peamine sõiduk: Audi C7 3.0tdi 180kw
- Asukoht: Tartu
Re: E36 318iS 1993 Pidurituled ei tööta!
Üks teooria: Kui ma õigesti mäletan, siis on pidurituled eraldi kaitsme all. Võiksid katsetada, et keerad lähituled põlema ja võtad välja lähitulede kaitsme ja kui siis kustuvad ka pidurituled ära, siis on teada, et juhtmed on valesti ühendatud (kokku ühendatud).