1. leht 1-st
Kuidas valada tosooli bmw e46?
Postitatud: 05.06.2014 20:11 18
Postitas v-hot
Otsing ei andnud midagi...mul on küsimus, bmw e46 328i 1999 aasta, radika voolik läks puruks mingi aeg siis peale vahetamist ei tea palju tosooli juurde valada, imelik ujuk seal... Valan juurde siis töötab mingiaeg siis pärast ujuk jälle kukub alla, teen korgi lahti ja õhk läheb välja süsteemist... Oskab keegi aidata? Tosool ei leki kuskilt

Re: Kuidas valada tosooli bmw e46?
Postitatud: 05.06.2014 21:26 12
Postitas illukas316
Süüde sisse, puhur max tempi ja madala kiiruse peale. Õhutusniplid lahti ja valad niikaua peale kuni niplitest välja ajama hakkab. Siis mootor käima kuniks saab töötemperatuurini soojaks, samal ajal jooksed radika ja salongi vahet - valad juurde kui ujuk alla läheb, keerad niplid kinni kui liiga palju välja ajab, jälgid, et mootor üle ei kuumeneks.
Kui õhutusniplitest tuleb ilma mullideta vedelikku, ujuki tase püsib normis ja mootor üle ei kuumene, on valmis. Paneb korgi peale tagasi ja läheb proovisõitu tegema.