E46 Touring tagastange eemaldus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
m4rvinr
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 30.09.2013 14:01 49
Peamine sõiduk: BMW E65 730d

E46 Touring tagastange eemaldus

Postitus Postitas m4rvinr »

Tere

Otsisin mis ma otsisin netist ja siit foorumist aga aru ei saand mismoodi ma E46 Touringu tagastange kätte saan. Võtsin ära koobastest logarid ja tagant liistu alt kinnihoidvad nagad aga edasi ei saa aru mismoodi ta peaks lahti tulema. Auto aastast 2000.

Tänud ette
Kasutaja avatar
TaaviK
Huviline
Postitusi: 431
Liitunud: 22.03.2008 15:19 21
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: E46 Touring tagastange eemaldus

Postitus Postitas TaaviK »

Liistusid ja nende aluseid tüübleid ei eemaldata. Stange all on 2 auku(paremal vasakul pool) kuhu mahub pikendusega 10mm(vist) padrun. Krutid poldid lahti võtad välja(ei pruugi välja kohe kukkuda siis peab veidi jeblama) ning siis peaks käes olema.

Edit: eelnevalt siis muidugi parkimisandurid lahti ühendada kui on..
m4rvinr
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 30.09.2013 14:01 49
Peamine sõiduk: BMW E65 730d

Re: E46 Touring tagastange eemaldus

Postitus Postitas m4rvinr »

Tänud :)
Kasutaja avatar
illukas316
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 13.11.2011 19:41 12
Peamine sõiduk: E46 320d

Re: E46 Touring tagastange eemaldus

Postitus Postitas illukas316 »

Sedaanil proovisin sedasi, aga mõlemad poldid olid kinni roostetanud nii kõvasti, et said T45 avad ümmarguseks keeratud. Kusjuures ei olnudki palju jõudu selleks vaja, ühe käega. Lihtsalt hoiatuseks.

Ma ei tea kuidas touringutel, aga sedaanil sai pagassist väga lihtsalt stange amordid kere küljest lahti lasta - kummalgi 3 mutrit ja tuli terve sankompunn auto küljest ära. Ainult tagasi pannes oleks hea, kui vähemalt neli kätt oleks, et stange sirgelt külge jääks. Amortide kinnituste avad lubavad veidi reguleerimist, aga üksi on raske teda paigal hoida ja mutreid pingutada.
Kuno_T kirjutas:Kõik valed vastused, eemaldada tuleb alumine parkimisandurite plastikliist ja siis T45 võtmega poldid välja urgitseda. Stange serva kriimustamise vältimiseks teip servale peale tõmmata.
Kasutaja avatar
bmw-vanos
Huviline
Postitusi: 757
Liitunud: 22.02.2009 22:20 35
Peamine sõiduk: e46 330d 150kw,6 manu
Asukoht: Kuressaare

Re: E46 Touring tagastange eemaldus

Postitus Postitas bmw-vanos »

Pole küll minu asi,aga tahaks teada mille jaoks sa tahad taga stange ära eemaldada? kas on puruks ja tahad uuega asendada, või mingi muu töö jaoks?
Vasta