E91 Kojamehe sagedus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
bmwster
Huviline
Postitusi: 502
Liitunud: 01.05.2013 09:13 41

E91 Kojamehe sagedus

Postitus Postitas bmwster »

Autol vihmasensor ja kui õues tibutab ja sensor sisselülitatud siis jõuab klaas nii paksult piiskasid täis sadada ja alles siis teeb oma automaatse pühkimise, vahet ei ole mis sealt sagedus rullikust määratud on. Teiseks kui ei taha automaati kasutada siis ei ole sellist astet et pühiks väga väikse sagedusega vaid koguaeg kühveldab üles alla.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: E91 Kojamehe sagedus

Postitus Postitas ttsys »

Tavaliselt tähendab selline juhtum seda, et on vahetatud esiklaas ning vihmasensor on halvasti/valesti paigaldatud ning lisaks jäänud ka initsialiseerimata. Väga levinud on siis veel see, et ka niiskusandur on vahetamata jäetud ning ei tööta. Arvuti külge panna ja saab selguse.
Nii on ja peabki olema, et vihmasensori intervallireziimid on ainsad muutuva intervalliga reziimid.
Kasutaja avatar
vare271
Huviline
Postitusi: 1877
Liitunud: 21.04.2008 21:18 23
Asukoht: Viljandi mk.

Re: E91 Kojamehe sagedus

Postitus Postitas vare271 »

Mul töötas ka vihmasensor väga uimaselt.Peale kojameeste relee läbipõlemist ja uue asendamisega hakkasid korralikult pühkima.
Ranno
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 23.09.2010 10:57 32
Peamine sõiduk: BMW 330d F31
Asukoht: Pärnu

E91 Kojamehe sagedus

Postitus Postitas Ranno »

Kui ma E90 ostsin, siis käitus see samamoodi. Klaasi vaadates ma küll ei ütleks, et keegi seda hiljuti vahetanud oleks olnud.
Tegin INPA'ga initsialiseerimise ja töötab siiani igati korralikult (üle 3 aasta juba).

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Vasta