Mida tähendavad E36 komp. teated?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Mida tähendavad E36 komp. teated?

Postitus Postitas marx »

Eile viskas mingi kirja ette ja (ma kahjuks ei jaga saksa keelt) ei saanud aru mis tal hakkas. Kas sellest on siin juba räägitud? Kui on siis äkki viskaks lingi. Kui ei ole siis keegi ju ikka teab mis need kirjad kõik tähendavad eesti keeles. Ma arvan et see oleks paljudele abiks!
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Arvo »

Kompuutril saab saab õnneks valida päris mitut erinevat keelt:
http://home.iae.nl/users/bts/obc.htm
Antud sait on 7 seeria bemari kohta, aga kompuuter on sel sama...
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marx »

Sai nii tehtud:
Check instrument button:
The right hand button on the instrument (speedometer) panel has two special uses:


With the ignition key in Position II (radio and OBC on), pressing this button for about 20 seconds gives the next language. Releasing and pressing again cycles thought the languages (ENGLISH-US, ENGLISH-UK, FRENCH, ITALIANO, ESPANGOL, DEUTCH) with wrap around option.
Note: Not all languages from function 11 can be selected and there are some interactions between setting the language this way and using the OBC function 11. Combination of a DEUTCH language with a LA-J setting in the OBC gives a English-US nationalisation.

aga ei juhtunud midagi!!! Kas selline võimalus on et minu autol ei saa keelt vahetada. Mul on see keskmine komp. mis ei näita kütusekulu jne.
Kaidos
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 03.06.2003 17:10 11

Postitus Postitas Kaidos »

Vajuta nupp alla enne, kui üldse süütevõtit keerama hakkad. Ja hoia 20 sek.
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marx »

Ma ei saa aru mis ma valesti teen, aga ei muutu midagi! Kas ma pean 20sek pärast nupu lahti laskma või võtme 0 asendisse keerama, see jäi veel proovimata. Mul läheb 20sek kõik dioodid põlema ja see on kõik. Ei tea mis jama see on!
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

E36 kohta need soovitused ei kehti. Kahjuks ei leia linki... keele vahetus toimub keskkonsoolis olevalt check control -ilt. Kas keelt üleüldse vahetada saab, sõltub selle jubina tüübist.
Cyberdyne
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 08.02.2004 23:58 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Cyberdyne »

Mul on kah selline jama aga mul on E38 saksakeelne ja ma ei saa kah keelt vahetatud!!! 96a 735!!
E38 on ikka kõige soliidsem auto üldse!
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

Cyberdyne kirjutas:Mul on kah selline jama aga mul on E38 saksakeelne ja ma ei saa kah keelt vahetatud!!! 96a 735!!
Ei peagi saama, E38-l toimub keele vahetus UM-s arvuti vahendusel ja maksis vist mingi 250-300 EEK-i, sama raha sisaldas vist veel automaatsete päevasõidutulede installi.
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marx »

Kas keegi oskab seda kommenteerida: Kuidas on võimalik stereo all oleva kompuutri sooritused muuta ingliskeelseks.Auto on 325i 91a ilma kliimata.

Vastus:
Tere,
Keele muutmiseks on vajalik kindel nuppude kombinatsioon. Tulge United Motorsist läbi, see tehakse Teil korda.

Sellise teksti leidsin www.bmw.ee kodulehelt. Kas keegi teab seda kombinatsiooni?
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Näe nad on arenenud! Mulle ütlesid 5a tagasi, et ei ole võimalik. Pärast kui olin keele ära vahetanud teavitasin ka neid :lol: Ju neil hakkas häbi... Muidu on nad seal tublid.

Aga kiire otsing googlis andis sellise infi:
http://home.att.net/~ebaines/language.htm
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Muhv kirjutas:Näe nad on arenenud! Mulle ütlesid 5a tagasi, et ei ole võimalik. Pärast kui olin keele ära vahetanud teavitasin ka neid :lol: Ju neil hakkas häbi... Muidu on nad seal tublid.

Aga kiire otsing googlis andis sellise infi:
http://home.att.net/~ebaines/language.htm
Mul kah sedasi toimis. Kunagi imo oli sellest ka siin juttu..
530d
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marx »

Suured tänud abi eest. Mul ka toimis!
Vasta