Probleem sisselaskesse mineva plastik toruga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sander213
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 25.04.2021 14:33 41
Peamine sõiduk: BMW E32 735i ja Bmw E46 330d

Probleem sisselaskesse mineva plastik toruga

Postitus Postitas sander213 »

Tere, probleemiks on hetkel intercoolerist tuleva toruga, mis läheb sisselaskesse. niikui pöörded 2000/2500rpm siis lööb selle plastik põlve otsast ära. Olen proovinud ka uut plastik toru sinna koos uue klambriga(ikka ei muutunud midagi). On kellelgi sarnast viga olnud? Enne turbo vahetamise sellist viga ei olnud. Autoks 2003 330d 150kw(eelmise omaniku sõnul mingi chip ka peal).
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: Probleem sisselaskesse mineva plastik toruga

Postitus Postitas patrik »

Tegemist pole ilmselt originaal lahendusega. Miinimum programm oleks need pinnad brake cleaneriga õlist puhastada ja paigaldada korralikud klambrid, nagu e39-l on. Samuti tuleks kontrollida üle turborõhk, ehk lööb põhjusega laiali?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
MairoG
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 29.01.2005 22:50 03
Asukoht: Tln ja Läänemaa

Re: Probleem sisselaskesse mineva plastik toruga

Postitus Postitas MairoG »

Vajalik vahetada ära detail, kuhu SOONTESSE lukustub selle põlve U kujuline vedruklamber ( sisselaske otsas ) . Tegu sul ju M57N mootoriga ( kirjas, et 150kw mootor ) . Kulub see detail ära vibratsiooni tõttu ja klamber lihtsalt libiseb üle lõpuks. Tavaline nähtus :D Näinud ka sellise probleemi tõttu kulunud või lausa pooleks klambrit ( kuigi sul see põlv uus ). Veenduda tuleks ka, et klamber ise ka lukustub korrektselt.

Võtta põlv otsast ära sisselaskel, siis saad kontrollida.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: Probleem sisselaskesse mineva plastik toruga

Postitus Postitas patrik »

Kirjeldus on kahemõtteline. Kas klambri all mõeldakse voolikuklambrit või siis kiirliiteklambrit? Kas voolik tuleb plastikotsiku küljest ära või plastikotsik tuleb egr klapi küljest lahti?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Vasta