E36 klaasipesu paak

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
ronx
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 02.08.2007 19:44 03
Asukoht: tartu

E36 klaasipesu paak

Postitus Postitas ronx »

Küsimus selline et ega keegi pole vahetanud E36(2.5l) paaki millegi suurema vastu
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Suurem paak on olemas tulepesuritega varijandil, seega saab ikka panna suurema paagi.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Kindlasti on. Ja ka ilma tulepesuriteta variandil. Aga vahetada seda on päris keeruline.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
ronx
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 02.08.2007 19:44 03
Asukoht: tartu

Postitus Postitas ronx »

Viljar kirjutas:Suurem paak on olemas tulepesuritega varijandil, seega saab ikka panna suurema paagi.
äkki mõnel mõni vihje ei viitsi hakata aretama
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

ronx kirjutas:
Viljar kirjutas:Suurem paak on olemas tulepesuritega varijandil, seega saab ikka panna suurema paagi.
äkki mõnel mõni vihje ei viitsi hakata aretama
Et mida sa ei viitsi aretada? Tahad, et keegi sulle suuremat paaki pakuks või mida?
Mul on suur paak, tuledepesuri augu tegin pimedaks ja nüüd lõdistab ainult akendele.
Aru ma ei mõista mis vihjeid sa soovid?
Kasutaja avatar
ronx
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 02.08.2007 19:44 03
Asukoht: tartu

Postitus Postitas ronx »

Aaro kirjutas:
ronx kirjutas:
Viljar kirjutas:Suurem paak on olemas tulepesuritega varijandil, seega saab ikka panna suurema paagi.
äkki mõnel mõni vihje ei viitsi hakata aretama
Et mida sa ei viitsi aretada? Tahad, et keegi sulle suuremat paaki pakuks või mida?
Mul on suur paak, tuledepesuri augu tegin pimedaks ja nüüd lõdistab ainult akendele.
Aru ma ei mõista mis vihjeid sa soovid?
ära satu paanikasse saad veel maohaavad.ei saanud kohe aru et suurem paak istub kohe väikese asemele nagu peab aga tänud et vaeva nägid.teema lukku
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
kollerimees kirjutas:Aga vahetada seda on päris keeruline.
Mis seal keerulist on?
Mul ka suur paak ning ühel teisel autol polnud küll mingit vahet, milline paak panna. Kumbki polnud muideks tulepesuriga, kuid olemas oli tagaakna pesu ;)

jJanno
Edit: Compactil paistis olevat suur paak näiteks "Eastern Europe" paketigam juhul, kui tagaakna pesu puudus. Realoem abiks.
exTouring
Kasutaja avatar
Johndoe318
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 05.09.2007 15:04 24
Asukoht: Tallinn/ Rapla => 3 km ALU

Postitus Postitas Johndoe318 »

On siis ehk kellelgui üle see suurem paak isegi sellisest huvitatud! Samas ega talle miski seal ette ei jää kui paigaldada see suurem paak? Ja kui suur see suurem on?
Ka kommunism on võimalik - muidugi juhul kui kogu maailma rahvas oleks sellega päri.
Enne seda peab inimkond aru saama et raha ei vii mitte inimkonda edasi vaid meie järeltulijad. ja selle jaoks ei ole meil mitte raha vaja vaid mõistust.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Johndoe318 kirjutas:Ja kui suur see suurem on?
5l vs 2,5l. 5-liitrisesse on mugav korraga valada kogu poest ostetud potsik. 2,5-liitrisega on tarvis koguaeg mingit poolikut potsikut kaasas vedada.
Endiselt realoem abiks.

jJanno
exTouring
Vasta