E36 Rool

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Ravenous
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28.07.2008 15:23 12
Asukoht: Tallinn, Pirita

E36 Rool

Postitus Postitas Ravenous »

Et mis võib viga olla, kui rool keerates nagu kõriseks? Nagu hammasrattad vms jookseks mööda?

Airbagiga rool.
Gustafson
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 07.09.2009 18:16 00
Asukoht: Tallinn

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Gustafson »

Siin kuskil oli teema, kus kirjutati, et tuleb roolilati alumisse otsa kuskile natuke määret pritsida.
Ise hakkasin esimese hooga lati ülemist laagrit vahetama, mis on kohe rooli taga. Usu, sellest ei ole abi.
Otsi natuke ja leiad kindlasti õige teema. Tänu selle teema väga headele juhistele sain rooli hetkega vaikseks.

Gustafson
Kasutaja avatar
Jemmivend
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.11.2009 18:35 35
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Jõgeva

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Jemmivend »

Mul sama jama, võtsin rooli maha ja kiskusin lolli peaga ühe lintkaabli sealt välja ja tagasipannes see hakkabki kõrisema, aga just siis kui auto on külm.
Maile
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 05.11.2007 15:25 31
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Maile »

Selle asja nimi on airbagi lint ja see võib kõriseda küll kui valesti kokku panna või kui katki läheb.
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Pavel_V »

Tavaliselt rooli ebameeldiv hääl (nagu hammasrattad) Ma arvan, et ülemine või alumine laager on õhtal?
Enamik sageli, see ongi viga mis tekitab kui rool keerates nagu kõriseks! Kui viga tõesti laagridest siis soovitav ära vahetada mõlemad koos!
Pilt
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Kasutaja avatar
Ravenous
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28.07.2008 15:23 12
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Ravenous »

Suured tänud, annan lähiajal teada, milles siis täpselt viga oli.
Kasutaja avatar
Renku
Huviline
Postitusi: 516
Liitunud: 18.05.2009 00:09 56
Peamine sõiduk: A6 quattro
Asukoht: Tln

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Renku »

mul mingi selline asi et kui külmalt rooli lapata vasakule,siis jääks nagu rool hetkeks kinni ja siis jälle normaalne a kui kohe paremale keerata pole jälle midagi viga,tavaliselt hommikuti kipub sedasi jupsima .. ei tea kas õlis on viga või äkki õhk on kuidagi süsteemi satunud..kuigi õli sai eelmine suvi välja vahetatud :roll: on kellelgi aimu ette tänades..
=||= 0000
Kasutaja avatar
Ravenous
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28.07.2008 15:23 12
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Ravenous »

Minu "kõrina" saladus on siis selles rooli ümber olevas plastik-kattes. Rooli keerates käib mingi asi siis vastu seda plastikut ja tekib selline häiriv kõrin. Kui plastik katet natukene altpoolt käega toetada, kaob kõrin ära.. :)
Kasutaja avatar
Ulvar
Huviline
Postitusi: 379
Liitunud: 25.10.2007 16:18 17
Asukoht: Tallinn / Kuressaare

Re: E36 Rool

Postitus Postitas Ulvar »

Ravenous kirjutas:Minu "kõrina" saladus on siis selles rooli ümber olevas plastik-kattes. Rooli keerates käib mingi asi siis vastu seda plastikut ja tekib selline häiriv kõrin. Kui plastik katet natukene altpoolt käega toetada, kaob kõrin ära.. :)
+1 :lol:
Vasta