E38/E39 Pikslite väljalangemine Tablool

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

On olemas selline tegelinski nagu TARVI on koguaeg parandanud neid üsna suur õnnestumise protsent tal. Aga raha küsib ka

Tarvi: 56652476
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Eerik_K kirjutas:On olemas selline tegelinski nagu TARVI on koguaeg parandanud neid üsna suur õnnestumise protsent tal. Aga raha küsib ka

Tarvi: 56652476
Helistasin täna hommikul talle ja 2000 eeku tahab saada.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Töö kiire ja korralik. Nüüd näeb vähemalt teksti lugeda :cool:
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas tafkinmeez »

kas keegi oskab soovitada mingit nippi, kuidas saada kätte klaas korpuse küljest? Seal need 5 "x" kujulised nagad, mis on kerged murduma..
528>323ci>accord
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

tafkinmeez kirjutas:kas keegi oskab soovitada mingit nippi, kuidas saada kätte klaas korpuse küljest? Seal need 5 "x" kujulised nagad, mis on kerged murduma..
klaas läheb sul enne katki kui need nagad (+ kujuga) ja klaasi kätte saamine ei aita sind, sul on vaja ikka kombi lahti võtta, siis alles saad ligi nendele displeydele korralikult.

mina tegin neid + lahti peenikese otsaga näpitsatega ja kõik on terved
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas tafkinmeez »

eks ma proovin nädalavahetusel korralikke instrumentidega uuesti, need naiste pinsetid jms. ei aita :lol: , aga kui selle klaasi eest ära saan siis edasi selle displeini saab lihtsalt?
528>323ci>accord
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

tafkinmeez kirjutas:eks ma proovin nädalavahetusel korralikke instrumentidega uuesti, need naiste pinsetid jms. ei aita :lol: , aga kui selle klaasi eest ära saan siis edasi selle displeini saab lihtsalt?
klaas jäta rahule see on liimitud. klaas on ühes tükis selle osaga mis kellade peale läheb, pead need + lahti tegema siis läheb pooleks see kombi, siis saab ligi. proovi neid nii, et hakka kuskilt servast minema, tõmbad eemale veits ja siis järgmine. kõik korraga ei õnnestu.
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

lugesin teatud foorumeid ja selgus, et USA´s maksab BMW selle lõbu kinni, va tööraha. :| esitasin sama küsimuse ka UM´i, eks vaatab mis vastavad.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Eitavalt vastab.
UK -s teevad samamoodi, seepeale saatsin neile kirja, aga mulle ütlesid, et nad ei ole teadlikud, et keegi sellist asja teeks.

Kui muidugi positiivse vastuse peaksid saama, anna teada, mul ka vaja pikslid tööle saada :D
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

huvitav, tavaliselt olen saanud vastuse hiljemalt järgmine päev aga seekord vist tabasin valusat kohta? :D

mul tekkis veel üks küss, kui nüüd lasta puhastada seda ja kõik pixlid on korras, kaua nad püsivad nii? 1a, 2a? kas kuidagi paremaks ei anna teha, et nagu oleks püsivalt korras, mingi 3date osapoolte poolt tehtud displeyd?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

17.10.2005 22:31 33
Ain kirjutas:Töö kiire ja korralik. Nüüd näeb vähemalt teksti lugeda :cool:
Tarvi poolt parandatud töötab siiani ilusti, kõik pixlid alles. Kusjuures enne parandusse viimist ei suutnud sealt MIDAGI välja lugeda(70-80% pixleid oli surnud) ja tema sõnade järgi ei olnud ta varem hullemas seisus e39 tablood näinud, aga hakkama sai selle remondiga.
Kasutaja avatar
Rahu
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 20.08.2006 11:52 16
Asukoht: Helsinki

Postitus Postitas Rahu »

aise kirjutas:huvitav, tavaliselt olen saanud vastuse hiljemalt järgmine päev aga seekord vist tabasin valusat kohta? :D

mul tekkis veel üks küss, kui nüüd lasta puhastada seda ja kõik pixlid on korras, kaua nad püsivad nii? 1a, 2a? kas kuidagi paremaks ei anna teha, et nagu oleks püsivalt korras, mingi 3date osapoolte poolt tehtud displeyd?
Puhastusega nad kaua korras ei pysi 2nädalat-2kuud kes teab.. Kui mina olen neid parantanud siis annan aasta garantii, aga ei tea kuidas teised neid parandavad.
E38/39/53 pikslite parandus,kellade röngad,TV-free,diagnoostika...Tel.+358400925441
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Meie vastus:
Tere,
ekraanide remonte meie ei tee.


:D
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas tafkinmeez »

Sai ka täna kodanik Tarvi juures enda auto pixlid korda, eks näis kaua kestab..
528>323ci>accord
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

Tahaks ka piksleid korda
525tdsa touring
Kasutaja avatar
aasakas
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 31.01.2004 20:20 45
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas aasakas »

E-39 ei ole spidoploki vahetus probleemi lahendus. Kui vahetada spidoplokk tuleb miskit kuskil ümber progeda sest igal plokil on oma kood mis ühindub ajuga....vist oli nii. Muidu on läbisõit vale, hoiatused ei toimi jne. Kiirust ehk isegi näitab. Kui pole tuttavat autoröövlit kes spetsialiseerunud E39 roopimisele ja masinate mõttemaailma segamisele ja progemisele siis kelladeploki vahetuse mõtte võite maha matta. Nii räägivad vähemalt teadjamad mehed...
2 Fucking Fast 4 U
DiaLAB
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 05.11.2006 20:46 43
Asukoht: Tartu, Tähe 127 Boks 16
Kontakt:

Postitus Postitas DiaLAB »

Sesmõttes pole vahetus mõistlik, kuna lõpuks on tulemus sama. Alates 2004 lõpp tuli "uue tehnoloogiaga" display. s.t. viimaks on mõistlik lahendus tootja poolt. Olen kolmel korral selliseid kellasid näinud, paistab et vahetusfondi omad. Kui minna second hand kellade peale, siis oleks mõistlik ennem suurema hurraaga peale lendalmist hankida oma auto originaal kellade BMW tootekood ja ka tootja tootekood (reeglina VDO) ja loomulikult ka HARDWARE ja SOFTWARE number peaks sama olema. Kui second hand kellade km näit on suurem kui originaal kellade oma, siis peale second hand kellade aigaldust ja süüte sisse keeramist talletatakse auto tulede moodulisse suurem näit ja ka tehase immo talletab suurema näidu, samuti võtmed iga süüte sisse keeramisega kirjutavad current km endasse :) Seega proovides suurema näiduga kellasid oma auto peal, automaatselt tekitatakse olukord kus auto on sõitnud rohkem ;)

Kui eelpool nimetatud remontija kvaliteet on vastuvõetav, siis 2K EEK'i on normaalne summa, kuna Saksas on see around 200EUR (üle 3K) ja Tartu hind kisub alates 2,5K. Meil Tartus on veel üks reegel, kui keegi on kallal juba käinud, siis ei tee.
nokkel
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 17.10.2004 20:12 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nokkel »

Niisiis, pilt ees jälle :cool: Tegin selle topicu eesotsas oleva õpetuse järgi...miski tunnike läks ja kõik pikslid jälle ees :D
Väike erinevus oli, sest pildil oli vist seitsmene, mul aga E39, 96a.
Erinevus selles, et minu omal peab enne kelladeni jõudmist veel tulede lüllarid ära tõmbama ja selle plastikkatte mis ümbritseb spidokat ära kruvima. Ülevalt kolme torx kruviga, alt kolme ristpeakruviga, mis ongi iluliistude alla peidetud.
Sussutasin selle keemiaga nats, väikeste plastpalade lisamisega ekraani kinnihoidvate kõrvade alla pingutasin kompu ekraani nats rohkem pingule ka.
Lasin kuivada ja ennäe pilt nagu uus ees kõik selgelt loetav. Osuteid ei hakanud küljest ära nõiduma, kuna keegi siin enne manitses, et võivad koos võlliga ära tulla. See viga vist sellest ikkagi, et see oranzh padi seal ekraani taga väsib ära ja ei anna hästi ühendust enam.
Ainuke kadu siis roolist vasema iluliistu üks stopper läks katki...aga noh teine terve ja nats liimi püsib paigal ilusti.
Ja siis veel üks küss, kuna E34 saab keelt vahetada spido nuppudega opereerides...kuidas E39 spido keelt vahetada?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

nokkel kirjutas:...kuidas E39 spido keelt vahetada?
On see siis nii raske leida?
http://foorum.bmw-club.ee/search.php
Toksid otsingureale
e39 and komp* and *keel*
ja vajutad Enter.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
nokkel
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 17.10.2004 20:12 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas nokkel »

selvejutt...siis ise ei saa järelikult M.O.T.T.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Samas ei tohiks selle diag. kompu leidmine ka väga suur probleem olla.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

aise kirjutas:ma igatahes võtan selle puhastuse ise ette, ma pakun, et need kes 2k raha küsivad selle eest kasutavad lihtsalt korralikku puhastusainet, mitte suvalist cleanerit ja küsivad suurt tööraha. eks ma annan oma saavutustest märku siin.
Sai ka kunagi E39ksal proovida ise kelladeplokki tükkideks võtta, aga peale seda kui temp. seieri koos vedruga välja tirisin läks isu ära :D
Siis ladusin 2kilo letti ja üks vana tegi asja korda koos pixlitega muidugi.
Muidu on asi nohu aga seiereid ei oska ära võtta :|
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Eerik_K kirjutas:On olemas selline tegelinski nagu TARVI on koguaeg parandanud neid üsna suur õnnestumise protsent tal. Aga raha küsib ka

Tarvi: 56652476
proovisin ise aga ilma seiereid maha võtmata pole asjal mõtet. sai surutud sinna lindi peale ja kokku pannes oli kõik pikslid olemas, paar km sõitu ja oli jälle sama nutune nagu enne :|

ühe sõnaga, kelle kätte tasub usaldada selle töö, 2000 köhin välja. kas see Tarvi on ok? või on keegi parem?
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

Mul on üks Tallinna inimese kontakt: 56652476 Ei ole küll enam kindel kas tal sama number aga proovi. Minul läks koos temp seieri remondiga 2000.-
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Mario153 kirjutas:Mul on üks Tallinna inimese kontakt: 56652476 Ei ole küll enam kindel kas tal sama number aga proovi. Minul läks koos temp seieri remondiga 2000.-
see on Tarvi number, vaata mu eelmist posti :P homme helistangi talle, siis pühad läbi. muidu kas ma ilma kombita sõita saan? :D

ja kas sa said 100% kõik pixlid tagasi? kaua aega kestnud on ja kas garantii ka said?
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

aise kirjutas:see on Tarvi number, vaata mu eelmist posti :P homme helistangi talle, siis pühad läbi. muidu kas ma ilma kombita sõita saan? :D

ja kas sa said 100% kõik pixlid tagasi? kaua aega kestnud on ja kas garantii ka said?
Ei, ilma selleta sõita ei saa, vähemalt E34 -ja puhul oli nii, et siis ei laadinud genekas akut enam.

Ülejäägi osas hoia meid ka kursis, mina kimpus sama jamaga ja tean isegi ühte M5 -te mille üks rida puudu on :D
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

eelmise e39 sai küll sõidetud seni (1-2 tunti) kui näidikud remondis olid.Palju ei sõitnud nii 5-10 km kuid sai asjad aetud ja pärast ka köik toimis
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

aise kirjutas:
Mario153 kirjutas:Mul on üks Tallinna inimese kontakt: 56652476 Ei ole küll enam kindel kas tal sama number aga proovi. Minul läks koos temp seieri remondiga 2000.-
see on Tarvi number, vaata mu eelmist posti :P homme helistangi talle, siis pühad läbi. muidu kas ma ilma kombita sõita saan? :D

ja kas sa said 100% kõik pixlid tagasi? kaua aega kestnud on ja kas garantii ka said?
Krt ma ei vaadanudki :cool: Pixlid sain kõik tagasi ja ütles, et kui miskit on siis tule tagasi. Ühesõnaga ei ole probleemi kui kunagi lähiajal miskit juhtub.....teeb korda ikka.
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

minul pikslid korras :cool: see pikslite plokk läks vahetusse, kuna vana oli suht väsinud. ühesõnaga ärge ise näppige (mõttetu ajaraiskamine) vaid laske Tarvil korda teha :D
Marquss
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 05.11.2004 12:05 50

Postitus Postitas Marquss »

aise kirjutas:ühesõnaga ärge ise näppige (mõttetu ajaraiskamine) vaid laske Tarvil korda teha.

alles kuu aega tagasi väitsid midagi muud:
aise kirjutas:ma igatahes võtan selle puhastuse ise ette, ma pakun, et need kes 2k raha küsivad selle eest kasutavad lihtsalt korralikku puhastusainet, mitte suvalist cleanerit ja küsivad suurt tööraha. eks ma annan oma saavutustest märku siin.
so .. make up your mind .. finally :lol:
Vasta